id: 5hcxjw

Przekonajmy ministra zdrowia do odważnych decyzji! Ratujmy polską służbę zdrowia!

Przekonajmy ministra zdrowia do odważnych decyzji! Ratujmy polską służbę zdrowia!

189 zł z 7 600 zł
2%
zakończona 21.03.2021r
2 wspierających
Wpłać na zrzutkę
Zrzutka.pl nie pobiera prowizji od wpłat

Opis zrzutki


Służba zdrowia Adama Niedzielskiego umiera. System wymaga całościowej reformy, a nie malowania trawników na zielono. Uratujmy go teraz, zanim będzie za późno! Nie zbieramy na leki ani urządzenia. To byłby żart. Zbieramy pieniądze na przekonanie polityków do zmian systemowych.

yf7ed8abef096f88.png

Koronawirus w Polsce uwidocznił wszelkie braki i bałagan w służbie zdrowia. Eksperci Forum Prawo dla Rozwoju wyciągnęli na światło dzienne przyczyny niskiej skuteczność polskiego systemu ochrony zdrowia. Leczymy późno, drogo i nieskutecznie, gdyż bez właściwej diagnostyki (laboratoryjnej i obrazowej).

Nasz raport ,,Gdzie giną pieniądze w służbie zdrowia?'' pokazuje na ile byliśmy przygotowani na epidemię koronawirusa.

Niestety, nie byliśmy! Kryzys może być szansą na wprowadzenie potrzebnych reform. Wskazaliśmy konkretne źródła nieefektywności kosztowych, które powodują, że nie stać nas na podstawowe leczenie wszystkich pacjentów:

r2e428a9da5926ac.pngd922a470e610d392.png


Jesteśmy organizacją pozarządową, istniejącą od 10 lat i utrzymujemy się głównie z wpłat darczyńców. Naszym celem jest inicjowanie zmian w prawie, które służą interesowi państwa i dobru publicznemu. Stworzyliśmy raport o służbie zdrowia, ponieważ zależy nam na poprawie stanu zdrowia Polaków.


Potrzebujemy 7 600 zł na wydrukowanie 300 sztuk i rozpowszechnienie raportu wśród parlamentarzystów, urzędników Ministerstwa Zdrowia i Kancelarii Premiera. Dotychczas wydaliśmy pięć sektorowych raportów poświęconych różnym wyzwaniom stojącym przed Polską. Teraz chcemy uczynić temat marnotrawstwa pieniędzy w służbie zdrowia przedmiotem debaty publicznej. Raport udostępniliśmy już  bezpłatnie na naszej stronie www:

http://law4growth.com/gdzie-gina-pieniadze-w-sluzbie-zdrowia-raport-forum-prawo-dla-rozwoju/

Udostępniając go w mediach społecznościowych, możesz przyczynić się do jego nagłośnienia!


Imiona i nazwiska osób wspierających zrzutkę zostaną zamieszczone w sekcji “Mecenasi wydania raportu” w wersji raportu przygotowanej do druku i dalszego upowszechniania.


Dołącz do naszych darczyńców, wpłać na tę zrzutkę i pokaż razem z nami niezadowolenie z niewydolności systemu zdrowia. Nie marnujmy pieniędzy. Stać nas na lepsze leczenie. Dla każdego.


w81b63f6c7872617.png
Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Dowiedz się więcej

Wpłacający 2

K
Konrad
100 zł
 
Grzegorz
89 zł

Komentarze

 
2500 znaków
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!

Nagrody

Wpłać 39 zł i więcej
Mecenas raportu

Twoje imię i nazwisko znajdzie się w elektronicznej wersji raportu wśród Mecenasów jego wydania. Egzemplarz raportu zostanie przesłany na Twój adres e-mail.rozwiń
Wpłać 89 zł i więcej
Mecenas raportu oraz egzemplarz

Twoje imię i nazwisko znajdzie się w drukowanej wersji raportu wśród Mecenasów jego wydania. Egzemplarz raportu zostanie do Ciebie przesłany pocztą.rozwiń

wybrano 2 razy

Wybieram
Wpłać 690 zł i więcej
Srebrny Mecenas raportu

Zostań srebrnym Mecenasem wydania raportu! Twoje imię i nazwisko znajdzie się w drukowanej wersji raportu z oznaczeniem srebrnego Mecenasa (tytuł srebrnego Mecenasa dostępny tylko dla 3 osób).rozwiń

(pozostało 3 z 3)

Wybieram
Wpłać 1390 zł i więcej
Złoty Mecenas raportu

Zostań złotym Mecenasem wydania raportu! Twoje imię i nazwisko znajdzie się w drukowanej wersji raportu z oznaczeniem złotego Mecenasa (tytuł złotego Mecenasa dostępny tylko dla 1 osoby).rozwiń

(pozostało 1 z 1)

Wybieram

Nasi użytkownicy założyli

706 267 zrzutek

i zebrali

477 079 188 zł

A ty na co dziś zbierasz?