id: 5hes86

Już lecimy!!! Zespół KOSY wydaje minialbum!

Już lecimy!!! Zespół KOSY wydaje minialbum!

Aktualności 7

 • Jesteśmy w szoku! Dziękujemy wszystkim darczyńcom! Jeszcze półtora dnia do końca zrzutki, a mamy juz 103%! A wiecie co to oznacza? Cała „górka” która nam się uzbiera ufunduje nam piękny teledysk! Jesteśmy wzruszone! Dla Was warto działać!

  z45903336ad9c335.jpeg

  Czytaj więcej
 • Kolejny dzień w Voiceland Studio i kolejne dźwięki na naszą płytkę! Tym czasem już tylko 15 dni do końca naszej zrzutka.pl/z/kosy
  Każda złotóweczka się liczy! Dzięki, że jesteście z nami! 🔥🔥🔥
  #kosy #juzlece #zrzutka #minialbum #dolnyslask #wroclaw #folk #worldmusic #muzykafolkowa #muzykatradycyjna #polishfolk #dobrekosy


  Czytaj więcej
 • Jesteśmy już prawie w połowie naszej zrzutki i jeszcze tylko 21 dni do końca! Dziękujemy najserdeczniej wszystkim dotychczasowym cudnym ludziom, którzy już nas wsparli! Rozpoczęłyśmy wyścig z czasem... Jesteśmy tym bardzo podekscytowane!

  Już wleciałyśmy do Voiceland Studio we Wrocławiu, gdzie rozpoczęłyśmy nagrania! Brakuje nam tylko reszty budżetu... Jesteście z nami?!

  e56e95f5d8b43bc6.jpeg

  Czytaj więcej
 • Czas leci i my już lecimy! Jesteśmy w połowie czasu trwania naszej zrzutki i nadal potrzebujemy Waszego wsparcia! A płytka się szykuję...  Czytaj więcej
 • Jesteśmy bardzo szczęśliwe mogąc ogłosić, że nasz pierwotny pomysł na EPkę rozrósł się w mini album!!! W naszym przedsięwzięciu wspiera nas wielu wspaniałych ludzi sztuki i przyjaciół. Dziś dostałyśmy taką oto "laurkę" od zespołu Żywiołak! Dzięki, że jesteście z nami!!!  Czytaj więcej
 • Pod koniec czerwca 2020 miałyśmy przyjemność zagrać trzy koncerty w ramach projektu Mobilna Scena Strefy Kultury Wrocław. Trzy koncerty, trzy podwórka wrocławskiego Nadodrza, wiele emocji, zaskoczeń i nieoczywistych spotkań między nami a mieszkańcami :)


  źródło: @Strefa Kultury Wrocław

  produkcja: https://www.facebook.com/btw.photography.wroc/  Czytaj więcej
 • Tu docenione nagrodą przez publiczność i jury 29 Mikołajek Folkowych , jednym z najstarszych i najbardziej prestiżowych festiwali muzyki folkowej w Polsce! ybc7f7f14bf1aff4.jpeg

  Czytaj więcej

Opis zrzutki

Kosy — siostry w pieśni i intrygujące kobiece głosy połączone w pieśniach z Dolnego Śląska, na którym przecięły się ich muzyczne drogi. Przy wtórze rozmaitego instrumentarium: harmonium, liry korbowej, bębnów obręczowych, skrzypiec, altówki i instrumentów perkusyjnych śpiewają pieśni, w których zapisane są tęsknoty znane także współczesnej kobiecie.


Poszukujemy naszych inspiracji w starych pieśniach, które osadziły się na przestrzeni historii na Dolnym Śląsku. W naszej muzyce można usłyszeć historie, które na wsiach przekazywano z pokolenia na pokolenie, dzięki czemu dotrwały do naszych czasów. Przywędrowały do nas od śpiewaczek i śpiewaków wraz z ich drogą z kraju do kraju, ze wsi do wsi, od opowieści do opowieści.

Interpretujemy materiał źródłowy nadając im współczesne brzmienie, w którym da się usłyszeć echo jazzowych improwizacji czy dalekiego ducha Dead Can Dance.


Zespół powstał we Wrocławiu w czerwcu 2019 r. Na koncie mamy Nagrodę Publiczności wraz z wyróżnieniem jury za „znakomite wykorzystanie możliwości wokalnych w aranżacjach pieśni” podczas 29. Międzynarodowego Festiwalu Muzyki Folkowej „Mikołajki Folkowe” w Lublinie. Zespół zdobyły też II nagrodę na Festiwalu Folkloru Lokalnego Strażnicy Tradycji w Siedlęcinie.


Po każdym koncercie nasi słuchacze podchodzą pytając o płytę i... niestety, wciąż jeszcze jej nie mamy, ale coraz śmielej marzymy o wydaniu. Na dobry początek, abyście mogli zabrać nasze głosy ze sobą do domu, chcemy nagrać w świetnej jakości i pięknie wydany mini album! Pomogłaby nam ona również w promocji zespołu w kraju i za granicą, abyśmy mogły dzielić się naszą muzyką z jeszcze szerszym gronem odbiorców.


Po intensywnym roku działalności jesteśmy gotowe na wydanie materiału audio, ale niestety nie jest to tylko kwestia naszego przygotowania i entuzjazmu, ale i środków finansowych. Jak wiadomo dodatkowo jest to trudny czas dla branży muzycznej, więc i po naszym zespołowym koncie szaleją przeciągi... ;)


Jeśli podoba Wam się nasza muzyka, słyszeliście nas na koncertach i chcielibyście mieć kawałek nas dla siebie - nie ma nic lepszego niż wesprzeć nasz zespół w realizacji wymarzonej płyty! Już jesteśmy podekscytowane, bo wierzymy, że z Waszą pomocą uda nam się zrealizować to przedsięwzięcie!


DO USŁYSZENIA!!!


Więcej o Nas na: www.facebook.com/dobreKosy/

Wpłacający 130

 
Dane ukryte
1 200 zł
 
Dane ukryte
1 020 zł
 
Dane ukryte
1 000 zł
 
Dane ukryte
444 zł
 
Dane ukryte
400 zł
 
Dane ukryte
400 zł
 
Dane ukryte
400 zł
 
Dane ukryte
200 zł
 
Dane ukryte
200 zł
 
Dane ukryte
200 zł
Zobacz więcej

Komentarze 7

 
2500 znaków
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!

Nagrody

Wpłać 1 zł i więcej
Wsparcie bez nagrody od 1zł do 100000000........ zł

Chcesz wesprzeć nasze marzenie o nagraniu płyty i nie oczekujesz nic w zamian, prócz naszej radości i wydanej płyty zespołu Kosy? Wspaniale! Możesz wpłacić kwotę, którą ci rozum i serce podpowiadają!

wybrano 39 razy

Wpłać 30 zł i więcej
Video podziękowanie

Video podziękowanie o zespołu Kosy na twój adres e-mail

wybrano 3 razy

Wpłać 45 zł i więcej
Video podziękowanie + mp3 przedpremierowo

Video podziękowanie o zespołu Kosy na twój adres e-mail + przedpremierowa jedna MP3 z utworem z płyty.

wybrano 4 razy

Wpłać 60 zł i więcej
Płyta z autografami kosów

Świeżutko wydana płyta z autografami zespołu Kosy

wybrano 36 razy

Wpłać 100 zł i więcej
Płyta z autografami kosów i listem od zespołu

Świeżutko wydana płyta z autografami zespołu Kosy i spersonalizowany list do Ciebie od Kosów.

wybrano 12 razy

Wpłać 150 zł i więcej
Płyta z autografami kosów + list od zespołu + bilet na dowolny koncert w 2021 r.

Świeżutko wydana płyta z autografami zespołu Kosy i spersonalizowany list do Ciebie od Kosów. Dodatkowo otrzymasz Zaproszenie na dowolny koncert z trasy koncertowej 2021!

wybrano 1 raz

Wpłać 180 zł i więcej
Płyta z autografami kosów + list od zespołu + 2 bilety na dowolny koncert w 2021 r.

Świeżutko wydana płyta z autografami zespołu Kosy i spersonalizowany list do Ciebie od Kosów. Dodatkowo otrzymasz dwa Zaproszenia na dowolny koncert z trasy koncertowej 2021!

wybrano 10 razy

Wpłać 1500 zł i więcej
Mini koncert online

Zagramy specjalnie dla Ciebie mini koncert online na żywo, który będziesz mógł zobaczyć w dowolnym miejscu przez platformie internetową. Czas i godzinę uzgodnimy wspólnie. Gramy tylko dla Ciebie!

Wpłać 4900 zł i więcej
Koncert Prywatny

Przyjedziemy do Twojego miasta, do Twojego domu lub innego wybranego przez Ciebie miejsca i zagramy pełen koncert tylko dla Ciebie ( i twoich przyjaciół oczywiście!).

Wpłać 8000 zł i więcej
Mecenas Płyty

Zostań naszym Mecenasem! Umieścimy na naszej płycie twoje nazwisko lub nazwę firmy oraz logo wraz ze spersonalizowanym podziękowaniem i honorowym tytułem naszego Mecenas Płyty!

Nasi użytkownicy założyli

624 111 zrzutek

i zebrali

375 095 271 zł

A ty na co dziś zbierasz?