VII Edycja akcji "Fanatyczny Mikołaj" - zbiórka pieniędzy na prezenty dla dzieci z domu dziecka ID: 5hzu4s

VII Edycja akcji "Fanatyczny Mikołaj" - zbiórka pieniędzy na prezenty dla dzieci z domu dziecka ID: 5hzu4s

Zrzutka została wyłączona przez organizatora

4 000 zł z 10 000 zł

40%

4 000 zł

4 000 zł

z 10 000 zł
40%

Opis zrzutki

VII Edycja akcji "Fanatyczny Mikołaj" - zbiórka pieniędzy na prezenty dla dzieci z domu dziecka

Fanatyczny mikołaj

VII EDYCJA

“I Ty Kibicu Stali Rzeszów możesz zostać biało niebieskim Mikołajem!”

Z takim hasłem ruszamy już z VII edycją akcji pod nazwą “Fanatyczny Biało Niebieski Mikołaj”! Już od siedmiu lat pokazujemy, że dobro dzieciaków nie jest nam obojętne cały czas wspierając placówki należące do Fundacji Pomocy Młodzieży im. Jana Pawła II. Z roku na rok bijemy rekordy zebranych pieniążków oraz podarowanych rzeczy. Jednak ta akcja nie mogła by się udać bez Was, drodzy kibice Dumy Rzeszowa! Kiedy zaczynaliśmy organizować tę akcję udaliśmy się z wizytą tylko do Domu Dziecka w Dynowie. Z biegiem czasu zaczęliśmy odwiedzać kolejne placówki w Łopuszce Małej k. Kańczugi, Rakszawie, Przeworsku oraz Ośrodek Opiekuńczo Wychowawczy na os. Budziwój.

W zeszłym roku wliczając wszystkie podarowane rzeczy uzbieraliśmy jak dotąd REKORDOWĄ sumę blisko 30 tysięcy złotych. Oprócz odwiedzenia w/w placówek udało nam się obdarować prezentami pod choinkę dzieci przebywające w Klinicznym Szpitalu Wojewódzkim nr 2 im. Św. Jadwigi Królowej w Rzeszowie. Jak widać pieniądze, które wrzucacie do puszek na meczach oraz podarowane przez Was rzeczy pomagają nam w organizacji tych akcji. Cały czas staramy się, żeby wszystko wypadło jak najlepiej kierując się jednym prostym hasłem “Bo najważniejszy jest uśmiech dziecka”!

W tym roku zbiórkę pieniążków rozpoczynamy 2 listopada na meczu przy Hetmańskiej 69 z Górnikiem Łęczna, dlatego zachęcamy do wrzucenia przyzwoitej kwoty do puszki. Oprócz zbiórki na meczach będzie możliwość podarowania różnych rzeczy w klubie w wyznaczonych terminach. Zbieramy m.in. środki czystości, zabawki, słodycze, żywność długoterminową.

Jeżeli ktoś chciałby w jakiś sposób pomóc w akcji lub jakaś firma zechciała zakupić jakiś droższy sprzęt lub dorzucić coś więcej pieniążków na prezenty dla Dzieciaków prosimy o kontakt w wiadomości prywatnej na profilu Hetmańska69.pl - Stal Rzeszów.

Hetmańska69 - profil kibiców Stali Rzeszów

BO NAJWAŻNIEJSZY JEST UŚMIECH DZIECKA!

Wpłacający68

RK
Ryszard Kocząb
850 zł
R
RAFA
150 zł
PP
Peterko Peterko
135 zł
 
Dane ukryte
100 zł
D
DRB
100 zł
MF
Michał Fąfrowicz
100 zł
KF
Krzysztof Filuś
100 zł
SS
Sylwia skitał
100 zł
 
Dane ukryte
100 zł
ŁK
Łukasz Kaszuba
50 zł
Zobacz więcej

Komentarze2

 
2500 znaków
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!

Nasi użytkownicy założyli

523 825 zrzutek


A ty na co dziś zbierasz?