id: 5ja7as

Rozwój platformy - SPORTPLAY.PL

Rozwój platformy - SPORTPLAY.PL

Opis zrzutki

Cześć kochani !


Jacek Czeczot - facebook

Adam Zagórski - facebook


Aktywność fizyczna to nasza pasja i sposób na życie. Jesteśmy osobami o wielu talentach i długo by opisywać. Szeroko na temat naszych poczynań znajdziesz w poniższym opisie.

Na naszych facebooka-ch, link załączamy powyżej.

Jeżeli chcecie wiedzieć jeszcze więcej to zapraszamy Was na już powstałą platformę https://www.sportplay.pl/

to dzięki Waszemu dotychczasowemu wsparciu ja stworzyliśmy.

Poniżej parę zdań od Nas.

 

W styczniu br. rozpoczęliśmy swój projekt kanału na YouTube. Głównym celem kanału była promocja i przedstawienie w prosty sposób czym tak naprawdę są biegi przeszkodowe i występujące podczas zawodów przeszkody. Po szybkim namyśle chwyciliśmy telefon i nakręciliśmy i opublikowaliśmy po prostym montażu ponad ponad 70 filmów. Wyszło z tego całkiem spore portfolio, były to początki naszego aktorstwa. Filmy szkoleniowo/przygodowe trwające od kilku do kilkudziesięciu minut. Cały przekaz jest jedyny w swoim rodzaju, ponieważ robimy to całkowicie na luzie co nie męczy widza (otrzymujemy informacje zwrotne od naszych subskrybentów). Oglądają nas zarówno zarówno dzieci, młodzież oraz dorośli, którzy często dowiadują się jak można pokonać daną przeszkodę. Często słyszymy "robicie dobrą robotę, tak trzymać!", to motywuje do tego aby stawać się lepszym i lepszym. Wszystko to sprawiło, że mamy motywację do docierania do szerszego grona odbiorców.

 

Do kwietnia br. byliśmy trenerami największej drużyny dzieci i młodzieży "GORILLAS OCR KIDS" Gdynia. Zajmowaliśmy się dziećmi przygotowującymi się do wymagających biegów przeszkodowych. To była cudowna przygoda, która nauczyła nas wiele. Tego jak należy budować i pielęgnować społeczność złożoną z tak pozytywnie zakręconych dzieci i dorosłych. To ile szacunku i czasu należy poświecić drugiemu człowiekowi aby Tobie zaufał i powierzył swoje i swojego dziecka życie i zdrowie. Biegi przeszkodowe to dość niebezpieczna dyscyplina sportowo. Nasza drużyna liczyła sobie osiemdziesięcioro "goryli", w wieku od 4 lat do 14 lat. Każde chwile spędzone na treningach z tą niezwykle sprawną gromadką "goryli" to marzenie każdego trenera. Wiemy, że zaszczepiliśmy w nich cech-y niezbędne w sporcie i w żuciu (odwagę, męstwo, waleczność, spokój i wiele innych). Stawialiśmy zawsze na trening ogólnorozwojowy naszych podopiecznych.

 

Teraz mamy już platformę, naszego "Sportowego Netflixa" dzięki wam. Poświęcamy mu każdą chwilę, często rezygnując z odpoczynku aby dostarczyć świeże materiały. Na naszej platformie już jest wiele cennego materiału dla Ciebie i twoich dzieci. Możesz już spokojnie zaplanować sobie 5 treningów w domu i każdego dnia wykonać inną jednostkę. Twoje pociechy, także na platformie znajdą coś dla siebie, już jest tam 5 naszych "Teatrzyków sportowych". Na platformie pojawił się blog celem dostarczenia wam ogromu wiedzy, które chcemy się podzielić z zakresu dietetyki, psychologii i metodologi sportu. Jest to miejsce z niewyczerpalnymi możliwościami, a zapisując się do newslettera otrzymasz wiele informacji w pierwszej kolejności.


Tak już to mamy !!!


Sportplay.pl już funkcjonuje !!!


Oprócz tego na naszym YouTube https://www.youtube.com/channel/UCzHsAaDdV-JIbywZbQewTZQ/

w tygodniu retransmitujemy treningi dla Was całkowicie za darmo !


  • Treningi dla dzieci odbywają się o godzinie 12.00
  • Treningi dla dorosłych odbywają się o godzinie 17.30


Wszystkie treningi są tak przemyślane abyś całkowicie bez sprzętu mógł/mogła wykonać je u siebie na kwadracie w domu.

 

Odczuwamy stałą i nieprzerwaną potrzebę rozwoju, stąd pomysł aby rozpocząć zrzutkę. Zebrane fundusze przeznaczymy na dalszy rozwój platformy “Sport Play”.

Dlaczego jeszcze jest zrzutka?


W najbliższym czasie przed nami:


  1. Inwestowanie w siebie - kursy i szkolenia aktorskie i animacyjne
  2. Konieczność znalezienia i wynajęcia miejsca do nagrywania - aby nasze materiały zyskały jakość światową
  3. Sporządzenie scenariuszy i nakręcenie na nowo "Teatrzyków sportowych" - wizja i obraz wyższa jakość
  4. Zaprojektowanie scenografii i wynajęcie magazynu
  5. Zakup mikroportów i profesjonalnej kamery full HD


Dziękujemy, że tak nasz wspieracie !

Dajemy z siebie wszystko !

Do zobaczenia!


Jacek

Adam

Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Dowiedz się więcej

Wpłacający 81

nikt jeszcze nie wpłacił, możesz być pierwszy!

Dane wpłacających zostały ukryte przez organizatora

Komentarze 4

 
2500 znaków
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!

Nasi użytkownicy założyli

687 315 zrzutek

i zebrali

450 441 769 zł

A ty na co dziś zbierasz?