id: 5jdjwh

Wspomóż leczenie Trufli i Sunny

Wspomóż leczenie Trufli i Sunny

Nasi użytkownicy założyli 1 187 665 zrzutek i zebrali 1 249 359 545 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutki

Drodzy Przyjaciele

Zapraszamy Was do wsparcia zbiórki na leczenie i opiekę dwóch wyjątkowych suń Trufli i Sunny naszych Onko Sióstr, które przebywają obecnie w dożywotnich domach tymczasowych Fundacji Przyjaciele Palucha i są w trakcie leczenia onkologicznego.


Mimo, że trafiły do schroniska w różnym czasie i nie wyglądają jak rodzina ;) to ich historie są niemal identyczne.


Zarówno Trufla jak i Sunny zostały porzucone jako seniorki. Trufla, pies w typie amstaffa ma 8 lat, a Sunny dostojna owczarka 12. Obie trafiły do warszawskiego schroniska z dużymi guzami na listwie mlecznej. Przeszły zabiegi usunięcia guzów po których szybko wróciły do formy. Niestety w obu przypadkach wynik badania histopatologicznego zmian dał ten sam wynik "rak prosty cewkowy o wysokiej złośliowości". Od razu rozpoczęliśmy szukanie domów tymczasowych, aby jak najszybciej wdrożyć potrzebne leczenie. Trufla na dom tymczasowy czekała 8 miesięcy. Sunny na szczeście tylko 3 miesiące.


Trufla jest pod troskliwą opieką Zuzi, która dała jej dom, spokój i umożliwiła chemioterapię. Po kilku podaniach chemii dożylnej, Trufla przeszła na chemię w tabletkach, aby jak najbardziej odsunąć w czasie pojawienie się zmian przerzutowe. Dobrze reaguje na chemię, a regularne badania pokazują, że jest w świetnej formie.

YHyPHeWChyaFJ0Qe.jpg

tGVlwFdFLPxoxWf3.jpgSunny do domu tymczasowego u Kuby trafiła niedawno. Szybko zaprzyjaźniłą się z kotami i podbiła serce opiekuna. Obecnie jest w trakcie szczegółowych badań, aby określić jak można pomóc jej być z nami jak nadłużej.

8547jVuoQKCyqzu3.jpg

eCCLrK80uXII34Ji.jpgJak wiecie leczenie i diagnostyka onkologiczna to spore koszty. W opiece nad Onko Siostrami wspiera nas Fundacja Przyjaciele Palucha, ale nadal część kosztów leży po naszej stronie.

Zrobimy, co w naszej mocy, aby z Państwa pomocą zapewnieć Trufi i Sunny najlepszą opiekę i długie życie.


Dziękujemy za Wasze wsparcie

Wolontariusze Sunny i Trufli

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Dowiedz się więcej

Jeszcze nikt nie założył skarbonki na tej zrzutce. Twoja może być pierwsza!

Wpłaty 136

preloader

Komentarze 10

 
2500 znaków