id: 5jexkr

Pomoc ofiarom trzęsienia ziemi w Turcji

Pomoc ofiarom trzęsienia ziemi w Turcji

Nasi użytkownicy założyli 1 155 943 zrzutki i zebrali 1 199 890 377 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutki

Szanowni Państwo,

organizujemy zrzutkę na pomoc humanitarną dla ofiar serii ostatnich trzęsień ziemi w Turcji i Syrii. Sytuacja jest dramatyczna ponieważ żywioł spustoszył ogromny teren (aż 10 miast w samej południowej Turcji) a przez jego wielką siłę i setki fal wtórnych ogromna liczba ludzi została odcięta od świata, wody, prądu, gazu, bez dachu nad głową i ogrzewania przy minusowych temperaturach.


Wsparcie finansowe, którego Państwo udzielą trafi do zaprzyjaźnionych tureckich organizacji pozarządowych (Ahbap) działających na przygranicznych terenach objętych katastrofą. Organizacje te na co dzień zajmują się lokalnymi mieszkańcami i uchodźcami z Syrii, których w Turcji jest bardzo, bardzo dużo. Dzięki bieżącym informacjom najlepiej orientują się w sytuacji i są w stanie udzielić niezbędnej pomocy. Mają jak kupić sprzęt i niezbędne rzeczy ale brakuje im na to pieniędzy.

Każda wpłata, nie ważne czy duża, czy mała pomoże nam wesprzeć ludzi w piekielnie trudnej sytuacji. Wspólnie możemy uratować komuś życie - dosłownie.


Ogromnie dziękujemy za wsparcie.

Konsorcjum Organizacji Pozarządowych Potrójna Inicjatywa, Stowarzyszenie Działań Kreatywnych ArteWeda, Towarzystwo Przyjaciół Ziemi Lądeckiej, Stowarzyszenie TRATWA, Gmina Lądek-Zdrój, Centrum Kultury i Rekreacji w Lądku-Zdroju, Niedźwiedzie Fight Club.

(organizatorzy zbiórki)


Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Lokalizacja

Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 7

ES
Elżbieta Sosnowska
100 zł
 
Dane ukryte
ukryta
BS
Bogusław Sadanowicz
100 zł
 
Dane ukryte
50 zł
TS
Teresa Szczepińska
100 zł
 
Dane ukryte
6 zł

Komentarze

 
2500 znaków
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!