id: 5jn25p

Najwyższa, komercyjna ściana wspinaczkowa na świecie 252m

Najwyższa, komercyjna ściana wspinaczkowa na świecie 252m

Nasi użytkownicy założyli 982 651 zrzutek i zebrali 1 005 565 555 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutki

Mam wielkie marzenie – zbudować najwyższą ścianę wspinaczkową na świecie. Wesprzyj moją zbiórkę i zostań współtwórcą tego niezwykłego przedsięwzięcia.

 

Ściana wspinaczkowa Dream Tower powstaje na kominie liczącym 252 m. Komin znajduje się w Szczecinie na terenie dawnej fabryki Wiskord i sam w sobie ma ciekawą historię - to pozostałość po dawnej fabryce, w której produkowano włókna służące do wytwarzania sztucznego jedwabiu, a potem kasety magnetofonowe. Aktualnie na kominie odbywają się najwyższe skoki na świecie Dream Jump https://www.dreamjump.pl

 

Realizacja ściany wspinaczkowej to duże i kosztowne przedsięwzięcie. Zbieram środki na zakup chwytów, punktów asekuracyjnych, stanowisk, struktur, konstrukcji stalowej, płyt do których montowane będą chwyty, przygotowanie infrastruktury wokół komina (pole namiotowe, strefa wypoczynkowa, parking).

 

Na Dream Tower działa już cztery drogi dwuwyciągowe po 40 m. W 2022 roku powstanie 40 nowych dróg wspinaczkowych o różnych stopniach trudności, na których będą mogli wspinać się zarówno wspinacze zaawansowani, jak i osoby, które dopiero zaczynają swoją przygodę z tym sportem. Drogi będą miały średnio 40 metrów. Największą atrakcją będą drogi wielowyciągowe 250 metrowe na około 12 wyciągów. To będzie prawdziwy rarytas. Tak długich i atrakcyjnych tras na sztucznej ścianie nie ma nigdzie na świecie.  W dodatku widoki z komina to kolejna zaleta naszej ściany wspinaczkowej. Teren otoczony jest strefą NATURA 2000 z bajecznymi łąkami i kanałami wodnymi. Będziecie mogli doświadczyć przygody wspinania się z widokami na naturalne tereny otaczające Dream Tower.

 

Wesprzyjcie realizację odważnego pomysłu i zgarnijcie fajne nagrody

i gadżety. Stańcie się współtwórcami tego niezwykłego i unikatowego przedsięwzięcia.

 


·      Mateusz Staworowski – wspinacz, właściciel ściany wspinaczkowej DreamTower oraz firmy STAWO usługi wysokościowe. Jestem wspinaczem od 2014 roku i od kiedy się wspinam w głowie miałem projekt, żeby wybudować ściankę wspinaczkową. Teraz stoję przed szansą zrobienia najwyższej sztucznej ściany wspinaczkowej na świecie co znaczy, że realizuję swoje marzenie. Dzięki waszemu wsparciu teren wokół komina zostanie przygotowany pod aktywny wypoczynek. Chcę stworzyć na miejscu prawdziwy klimat wspinaczkowy, gdzie będzie można przyjść i mile spędzić dzień, a nawet cały weekend, nocując w namiocie nieopodal.

 

 

Lokalizacja

Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Dowiedz się więcej

Nagrody/oferty 5 Nowość

Kupuj i wspieraj zrzutki.

Nowość! Teraz możesz wspierać zrzutkę samemu dodając nagrodę/ofertę. Ty sprzedajesz, a środki trafiają bezpośrednio na zrzutkę, pomaganie jest takie proste - czytaj więcej.

Aktywne organizatora:
Sport, hobby, turystyka • Sport • Wspinaczka górska
Wspinaczka sportowa
Wspinaczka sportowa do 40 metra na ścianie DreamTower
35 zł

Kupione 36

Inne
Koszulka z logo DreamTower
Koszulka z logo DreamTower — odbiór na zawodach wspinaczkowych 14-16 lipca 2023 r.
100 zł

Kupione 36 z 100

Inne
Godzina wspinania z doświadczonym wspinaczem
Godzina wspinania z doświadczonym wspinaczem + koszulka. Jesteś początkująca lub początkujący? Trafiłeś w dobre ręce, nauczymy Cię podstawowych ruchów...
150 zł

Kupione 15

Inne
Nazwanie drogi wspinaczkowej.
nazwiesz drogę wspinaczkową + koszulka, nazwa będzie widoczna pod drogą i zostanie na koninie na zawsze.
500 zł

Kupione 4 z 20

Inne
Pierwszeństwa wspinania na samą górę komina
Będziesz mieć pierwszeństwo czyli będziesz jedną z 10 osób, które jako pierwsze będą się wspinać na szczyt DremTower.
1000 zł

Kupione 2 z 10

Wpłaty 193

 
Dane ukryte
35 zł
ER
Ernest
IK
Robert Krawczak
100 zł
 
Dane ukryte
35 zł
 
Dane ukryte
35 zł
SG
Szymon Giemza
100 zł
AD
Agata Dudek
40 zł
 
Dane ukryte
ukryta
OM
Olimpia M.
35 zł
DN
Dawid Nowak
150 zł
Zobacz więcej

Komentarze 7

 
2500 znaków