id: 5jn25p

Najwyższa, komercyjna ściana wspinaczkowa na świecie 252m

Najwyższa, komercyjna ściana wspinaczkowa na świecie 252m

Nasi użytkownicy założyli 1 169 920 zrzutek i zebrali 1 219 010 886 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutki

Mam wielkie marzenie – zbudować najwyższą ścianę wspinaczkową na świecie. Wesprzyj moją zbiórkę i zostań współtwórcą tego niezwykłego przedsięwzięcia.

 

Ściana wspinaczkowa Dream Tower powstaje na kominie liczącym 252 m. Komin znajduje się w Szczecinie na terenie dawnej fabryki Wiskord i sam w sobie ma ciekawą historię - to pozostałość po dawnej fabryce, w której produkowano włókna służące do wytwarzania sztucznego jedwabiu, a potem kasety magnetofonowe. Aktualnie na kominie odbywają się najwyższe skoki na świecie Dream Jump https://www.dreamjump.pl

 

Realizacja ściany wspinaczkowej to duże i kosztowne przedsięwzięcie. Zbieram środki na zakup chwytów, punktów asekuracyjnych, stanowisk, struktur, konstrukcji stalowej, płyt do których montowane będą chwyty, przygotowanie infrastruktury wokół komina (pole namiotowe, strefa wypoczynkowa, parking).

 

Na Dream Tower działa już cztery drogi dwuwyciągowe po 40 m. W 2022 roku powstanie 40 nowych dróg wspinaczkowych o różnych stopniach trudności, na których będą mogli wspinać się zarówno wspinacze zaawansowani, jak i osoby, które dopiero zaczynają swoją przygodę z tym sportem. Drogi będą miały średnio 40 metrów. Największą atrakcją będą drogi wielowyciągowe 250 metrowe na około 12 wyciągów. To będzie prawdziwy rarytas. Tak długich i atrakcyjnych tras na sztucznej ścianie nie ma nigdzie na świecie.  W dodatku widoki z komina to kolejna zaleta naszej ściany wspinaczkowej. Teren otoczony jest strefą NATURA 2000 z bajecznymi łąkami i kanałami wodnymi. Będziecie mogli doświadczyć przygody wspinania się z widokami na naturalne tereny otaczające Dream Tower.

 

Wesprzyjcie realizację odważnego pomysłu i zgarnijcie fajne nagrody

i gadżety. Stańcie się współtwórcami tego niezwykłego i unikatowego przedsięwzięcia.

 


·      Mateusz Staworowski – wspinacz, właściciel ściany wspinaczkowej DreamTower oraz firmy STAWO usługi wysokościowe. Jestem wspinaczem od 2014 roku i od kiedy się wspinam w głowie miałem projekt, żeby wybudować ściankę wspinaczkową. Teraz stoję przed szansą zrobienia najwyższej sztucznej ściany wspinaczkowej na świecie co znaczy, że realizuję swoje marzenie. Dzięki waszemu wsparciu teren wokół komina zostanie przygotowany pod aktywny wypoczynek. Chcę stworzyć na miejscu prawdziwy klimat wspinaczkowy, gdzie będzie można przyjść i mile spędzić dzień, a nawet cały weekend, nocując w namiocie nieopodal.

 

 

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Lokalizacja

Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Dowiedz się więcej

Oferty/licytacje 5

Kupuj, Wspieraj.

Kupuj, Wspieraj. Czytaj więcej

Nieaktywne
Sport, hobby, turystyka • Sport • Wspinaczka górska
Wspinaczka sportowa
Wspinaczka sportowa do 40 metra na ścianie DreamTower
35 zł

Kupione 50

Zakończona
Inne
Koszulka z logo DreamTower
Koszulka z logo DreamTower — odbiór na zawodach wspinaczkowych 14-16 lipca 2023 r.
100 zł

Kupione 39 z 100

Zakończona
Inne
Godzina wspinania z doświadczonym wspinaczem
Godzina wspinania z doświadczonym wspinaczem + koszulka. Jesteś początkująca lub początkujący? Trafiłeś w dobre ręce, nauczymy Cię podstawowych ruchów...
150 zł

Kupione 21

Zakończona
Inne
Nazwanie drogi wspinaczkowej.
nazwiesz drogę wspinaczkową + koszulka, nazwa będzie widoczna pod drogą i zostanie na koninie na zawsze.
500 zł

Kupione 4 z 20

Zakończona
Inne
Pierwszeństwa wspinania na samą górę komina
Będziesz mieć pierwszeństwo czyli będziesz jedną z 10 osób, które jako pierwsze będą się wspinać na szczyt DremTower.
1000 zł

Kupione 2 z 10

Zakończona

Wpłaty 249

preloader

Komentarze 11

 
2500 znaków