id: 5jp5n9

Leczenie panleukopenii u kota

Leczenie panleukopenii u kota

Nasi użytkownicy założyli 1 035 532 zrzutki i zebrali 1 103 067 951 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutki

Niestety, kicia, której nadałam imię Fasolka odeszła wczorajszego dnia w godzinach wieczornych. Cieszę się, że mogłam sprawić, iż w swoich ostatnich dniach zaznała normalnego życia, dobrej opieki i miłości. Mam nadzieję, że tam, gdzie teraz przebywa jest jej dobrze, jest jej ciepło i jest zdrowa, i szczęśliwa.


Zbiórka pozostanie czynna jeszcze kilka dni, aż otrzymam potwierdzenie z banku potrzebne do wypłaty zgromadzonych środków, które przekażę fundacji opiekującej się zwierzętami, by chociaż im pomogły, skoro Fasolce nie zdążyły.


Potwierdzenie dołączę do zbiórki.


Wszystkim osobom, które wpłacili na zbiórkę oraz ją udostępniały bardzo dziękuję za okazane serce i chęć pomocy Fasolce.

Dobro do was wróci.


Dzień dobry.

Przygarnęłam bezdomnego kota z dworu, który ma pięć tygodni. Po pierwszej wizycie u weterynarza okazało się, że choruje na panleukopenię - wirusową, zaraźliwą chorobę, która dotyczy wszystkich kotowatych i bywa, że kończy się śmiercią. Chorują głównie kocięta. Leczenie polega na podawaniu kroplówek, zastrzyków, innych leków oraz na nawadnianiu. Po wczorajszej (02.08) wizycie kotek czuje się lepiej - jest ruchliwy, chce chodzić, nie ma już gorączki, ładnie je i pije, zaczął oddawać mocz, nie ma już biegunki. Pomimo poprawy stanu zdrowia kolejne wizyty są konieczne, a mi zostało już tylko na jedną, jutrzejszą. Bardzo proszę o pomoc. Będę wdzięczna za każdą kwotę. Z góry dziękuję.

Niestety, weterynarz nie jest obecnie w stanie określić, ile może kosztować pełna kuracja, dlatego ewentualna nadwyżka zostanie przekazana na fundację opiekującą się kotami.

Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 5

 
Dane ukryte
ukryta
Zwrócona
 
Dane ukryte
ukryta
Zwrócona
DD
Dorota
7 zł
 
Dane ukryte
ukryta
MZ
3 zł

Komentarze

 
2500 znaków
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!