id: 5js2a6

Na klub sportowy MKS VICTORIA Świebodzice

Na klub sportowy MKS VICTORIA Świebodzice

6 716 zł 
z 20 000 zł
33%
zakończona 31.05.2020r
74 
wspierających
Wpłać na zrzutkę
Zrzutka.pl nie pobiera prowizji od wpłat

Opis zrzutki

Witajcie Kochani!!

Jesteśmy klubem sportowym z wieloletnią tradycją. Obecnie prowadzimy dwie sekcje piłki ręcznej oraz piłki nożnej, w których trenuje około 240 młodych zawodniczek i zawodników. Poprzez zwiększenie środków mamy możliwość dalszego rozpowszechniania kultury fizycznej w naszym mieście oraz promowanie Świebodzic jako miasta sportu na terenie całego kraju. Zadania, które realizujemy mają na celu krzewienie, popularyzację, rozwój i stałe podnoszenie poziomu sportowego wśród dzieci i młodzieży. Stwarzają im warunki do uprawiania sportu oraz kształtowania aktywności fizycznej i dbałości o zdrowie. Dzieci oraz młodzież poprzez uczestnictwo w rozgrywkach maja okazję poznać walory i najwyższe wartości sportu, aktywnie spędzać czas, dbać o sprawność fizyczną i zdrowie, rywalizować ze sobą w duchu sportowej -zdrowej rywalizacji fair play, a także zintegrować i poznać się ze sobą. Realizowane zadania mają także na celu poprawę kondycji fizycznej i zdrowia psychicznego kibiców poprzez uczestnictwo w aktywnym stylu życia, co umożliwia i wzbogaca dostęp do różnorodnych form aktywności sportowej.


W związku z przedłużającą się procedurą ogłoszenia przez Urząd Miasta Świebodzice konkursu ofert dotyczących realizacji zadań publicznych z zakresu Wspierania i Upowszechniania Kultury Fizycznej i Sportu; Ochrony i Promocji Zdrowia; Kultury, Sztuki oraz Ochrony Dziedzictwa Narodowego; Nauki, Szkolnictwa Wyższego, Edukacji, Oświaty i Wychowania na rok 2020 straciliśmy ciągłość finansowania klubu co może doprowadzić do zakończenia jego działalności. W chwili obecnej klub wykorzystał środki z dotacji przyznanej na rok 2019 oraz środki własne zarówno w sekcji piłki ręcznej jak i sekcji piłki nożnej, co uniemożliwia nam realizację zadań statutowych, a nowa dotacja nie została jeszcze przyznana.


Zachęcamy wszystkich pasjonatów i kibiców naszego klubu do wsparcia nas każdą kwotą w tym ciężkim czasie. Zebrane pieniądze zostaną przeznaczone na niezbędne, bieżące wydatki związane z trwającym sezonem rozgrywkowym. Dziękujemy Wam kochani całym sercem za wasze wsparcie!

k90fcc36fcf80c62.jpeg

m5cd491e17acb3c9.jpeg

Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 74

preloader

Komentarze 2

 
2500 znaków

Nasi użytkownicy założyli

879 930 zrzutek

i zebrali

810 057 768 zł

A ty na co dziś zbierasz?