Opis zrzutki

Witajcie Kochani!!

Jesteśmy klubem sportowym z wieloletnią tradycją. Obecnie prowadzimy dwie sekcje piłki ręcznej oraz piłki nożnej, w których trenuje około 240 młodych zawodniczek i zawodników. Poprzez zwiększenie środków mamy możliwość dalszego rozpowszechniania kultury fizycznej w naszym mieście oraz promowanie Świebodzic jako miasta sportu na terenie całego kraju. Zadania, które realizujemy mają na celu krzewienie, popularyzację, rozwój i stałe podnoszenie poziomu sportowego wśród dzieci i młodzieży. Stwarzają im warunki do uprawiania sportu oraz kształtowania aktywności fizycznej i dbałości o zdrowie. Dzieci oraz młodzież poprzez uczestnictwo w rozgrywkach maja okazję poznać walory i najwyższe wartości sportu, aktywnie spędzać czas, dbać o sprawność fizyczną i zdrowie, rywalizować ze sobą w duchu sportowej -zdrowej rywalizacji fair play, a także zintegrować i poznać się ze sobą. Realizowane zadania mają także na celu poprawę kondycji fizycznej i zdrowia psychicznego kibiców poprzez uczestnictwo w aktywnym stylu życia, co umożliwia i wzbogaca dostęp do różnorodnych form aktywności sportowej.


W związku z przedłużającą się procedurą ogłoszenia przez Urząd Miasta Świebodzice konkursu ofert dotyczących realizacji zadań publicznych z zakresu Wspierania i Upowszechniania Kultury Fizycznej i Sportu; Ochrony i Promocji Zdrowia; Kultury, Sztuki oraz Ochrony Dziedzictwa Narodowego; Nauki, Szkolnictwa Wyższego, Edukacji, Oświaty i Wychowania na rok 2020 straciliśmy ciągłość finansowania klubu co może doprowadzić do zakończenia jego działalności. W chwili obecnej klub wykorzystał środki z dotacji przyznanej na rok 2019 oraz środki własne zarówno w sekcji piłki ręcznej jak i sekcji piłki nożnej, co uniemożliwia nam realizację zadań statutowych, a nowa dotacja nie została jeszcze przyznana.


Zachęcamy wszystkich pasjonatów i kibiców naszego klubu do wsparcia nas każdą kwotą w tym ciężkim czasie. Zebrane pieniądze zostaną przeznaczone na niezbędne, bieżące wydatki związane z trwającym sezonem rozgrywkowym. Dziękujemy Wam kochani całym sercem za wasze wsparcie!

k90fcc36fcf80c62.jpeg

m5cd491e17acb3c9.jpeg

Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Dowiedz się więcej

Wpłacający 74

 
Dane ukryte
2 000 zł
JK
JANUSZ KOŚCIUKIEWICZ
200 zł
K
Karola
200 zł
G
Grzegorz Szmidla
200 zł
WB
Waldemar Brykalski
150 zł
MD
Małgorzata Daszkiewicz
100 zł
MC
Mysza Cracovia
100 zł
D
D.R. SERAFIN
100 zł
AB
A.T. Bącal
100 zł
B
Bartłomiej Markowski
100 zł
Zobacz więcej

Komentarze 2

 
2500 znaków
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!

Nasi użytkownicy założyli

679 990 zrzutek

i zebrali

441 642 716 zł

A ty na co dziś zbierasz?