id: 5jyaww

Na sercowe kłopoty Arka po zawale

Na sercowe kłopoty Arka po zawale

Nasi użytkownicy założyli 937 247 zrzutek i zebrali 928 324 512 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutki

Po roku po udarze Arek ma kolejne kłopoty. Tym razem sercowe. Przed Świętami Bożego Narodzenia dostał zawału, teraz ma założone stenty i w planie kolejny zabieg angioplastyki. Jest chory, ma ciężka miażdżyce i potrzebuje drogich leków, które nie są refundowane. Nadal też musi się rehabilitować po udarze, a ponieważ jest oslabiony, rehabilitacja może odbywać się tylko w domu. Wciąż jest dużo do zrobienia w zakresie mowy, ale również w zakresie ruchomości ręki oraz nogi po stronie pokrzywdzonej przez udar. Jedna wizyta fizjoterapeuty to koszt 150-200zl. Arkowi tygodniowo potrzebne są przynajmniej dwie godziny fizjoterapii (ruchowej oraz mowy). 

Zakładamy ta zrzutkę aby Arek w trakcie leczenia kardiologicznego nie stracił tego co udało mu się odzyskać po udarze, aby miał dostęp do nowych leków które wydłużają życie i zmniejszają ryzyko wystąpienia kolejnych udarów oraz zawału.

Arek nie poddaje się mimo przeciwności losu, dopóki ma siłę i możliwości ćwiczyć, nie ugina się. Dla niego, osoby która przez całe życie ćwiczyła i naginała granice swoich możliwości, najgorsze dla psychiki są chwile bezczynności. Nie pozwólmy mu stracić nadziei na normalne życie. 
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 4

 
Dane ukryte
ukryta
 
Dane ukryte
ukryta
AG
anna gill
300 zł
MZ
Michał Zając
100 zł

Komentarze

 
2500 znaków
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!