id: 5mk5dp

Na platformę CYFROTEKI - techno-soundsystem tegorocznej Parady Wolności w Łodzi! (30-ego lipca)

Na platformę CYFROTEKI - techno-soundsystem tegorocznej Parady Wolności w Łodzi! (30-ego lipca)

Nasi użytkownicy założyli 1 014 654 zrzutki i zebrali 1 061 144 629 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutki

W tym roku (2022), władze miasta Łodzi, zgodziły się na kolejną Paradę techno - po 20 latach przerwy! 30-ego lipca!

Cóż to za wspaniała informacja, jakby powiew wolności, która i tak nie powróci w swej starej formie. A może jednak? Może tu się zacznie znowu rewolucja, zakończymy wojny, obalimy system? Wolnością i miłością?


Jeżeli ktoś czytał książki "30 lat techno w Polsce", "Techno wulkan" (o łódzkich Paradach wlaśnie) czy nawet "Dziką rzecz", ten wie, że robiłem własne platformy-soundsystemy na ciężarówkach, od zamego początku istnienia Parady w Łodzi (w roku 1997, dla przypomnienia). Więc teraz nie może być inaczej. Wtedy nie było to łatwe, ale za grosze otrzymywane od sponsorów-znajomych, jakoś to wychodziło. Pomagał teatr, Straż Pożarna, trochę wspierali organizatorzy...


W tym roku zostałem oczywiście zaproszony do udziału w Paradzie. To nawet mój patriotyczny obowiązek! :) Dostaję wsparcie, lecz organizację ciężarówki, a zwłaszcza tego, co na niej będzie, spoczywa na mnie - takie są zasady.


Ponieważ nie posiadam firmy ani organizacji non-profit, a jestem tylko skromnym artystą - muszę polegać głównie na Zrzutce.

A więc, którko mówiąc: jeśli chcecie pomóc, abym mógł zrealizować swoją ciężarówkę, abyście przy tej okazji mogli się dobrze bawić w ten wyjątkowy dzień, jeżeli wspieracie kulturę techno, elektronikę, wolność i miłość - wpłacajcie, proszę, ile możecie. Każda kwota się liczy. Może zróbmy 3 platformy ???


Niech będzie to platforma CYFROTEKI, ponieważ to wlaśnie idei CYFROTEKI poświęciłem najwięcej zaangażowania w ostatnich latach.


UWAGA: hojni sponsorzy zostaną zaproszeni na platformę i wezmą udział w przejeździe (o ile będzie on w tym roku możliwy). Macie też pierwszeństwo w sugestii nazwy dla platformy, jej wystroju (!!!), a także sugestii potencjalnych wykonawców, którzy mogliby na niej wystąpić (pod warunkiem, że są to osoby mi znane i cenione).


Hajs potrzebny jest nie tylko na ciężarówkę i nagłośnienie, ale też na DEKORACJĘ, oświetlenie, samych artystów (na pewno zaproszę jeszcze przynajmniej dwóch, bo przecież nie będę grał sam), może i tancerzy (może warto wesprzeć np. jakiąś grupę taneczną z Ukrainy np.?)....


Nazwa PLAZMOTRON soundsystem jest bardzo umowna, nawiązuje bowiem do moich dawnych platform, które miały nazwy w tym stylu (co przedstawiają powyższe zdjęcia platform z różnych lat - 1997-2001). Szkic ciężarówki również jest umowny.

Ponieważ termin goni (Parada już 30-ego lipca!) - nie ociągajcie się! Trzeba się spieszyć.


WSZYSTKIM bez wyjątku z góry dziękuję i zapraszam do współpracy!!!


Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Dowiedz się więcej

Nagrody/oferty 1

Kupuj, Wspieraj, Sprzedawaj, Dodawaj.

Kupuj, Wspieraj, Sprzedawaj, Dodawaj. Czytaj więcej

Nieaktywne
Inne
Będziesz na platfornie!
Możliwośc uczestnictwa w paradzie na samej platfornie! Pierwszeństwo w propozycji nazwy dla platformy oraz propozycji składu art.
199 zł
Zakończona

Wpłaty 2

EW
Ewa
20 zł
 
10 zł

Komentarze

 
2500 znaków
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!