4 650 zł 
z 6 700 zł
69%
15 dni do końca
50 
wspierających
Wpłać na zrzutkę
Zrzutka.pl nie pobiera prowizji od wpłat

Opis zrzutki

Cześć,

nazywam się Jacek Konieczny i jestem wiceszefem Fundacji Niesiemy Nadzieję - organizatora zbiórki. Chcemy, aby dzięki zakupionemu sprzętowi, nasza podopieczna Marzena, znów mogła wyjść z domu, by cieszyć się świeżym powietrzem i pomagać innym. To właśnie Wy możecie to sprawić. Wy, Kochani możecie ponownie otworzyć jej okno na świat. Bardzo na Was liczymy i bardzo dziękujemy.


Marzena o sobie:

nazywam się Marzena Rełkowska i od wielu lat zmagam się z licznymi chorobami. Spondyloartropatia, choroba Leśniewskiego-Crohna, astma oskrzelowa, nadciśnienie tętnicze, cukrzyca, celakia, choroba zwyrodnieniowa stawów i kręgosłupa, przewlekłe, kłębuszkowe zapalenie nerek z zespołem nerczycowym. Do tego już trzykrotnie przechodziłam Covid-19, co doprowadziło do poważnych zmian płucnych i jeszcze bardziej osłabiło, mój i tak nie dość wydolny organizm. Przechodziłam też raka tarczycy. Przed czterema laty zmarł mój syn Adrian, który chorował na mukowiscydozę. Jak widać, życie mnie nie oszczędza. Pomyślicie Państwo – biedna, mocno doświadczona przez los kobieta. Ja patrzę na to jednak inaczej. Żyję. Nie poddaję się. Walczę. Jeśli mogę, czytam książki, jeśli nie mogę, robią to dla mnie inni. Swój ból potrafię przekuć w działania na rzecz innych. Gdy tylko stan zdrowia na to pozwala, aktywnie pomagam innym potrzebującym i dzielę się dobrem. Od bardzo dawna wspieram podopiecznych poznańskiego Caritasu. Jeśli nie mogę się ruszać, jak teraz, robię to telefonicznie leżąc w łóżku. Gdy nie mogę nawet tego, myślę ciepło o ludziach, którym z pewnością jeszcze pomogę i planuję działania na czas, gdy tylko mój stan się choć trochę polepszy. Bo choć to być może zabrzmi jak frazes, życie ma sens wtedy, gdy żyjemy nie tylko dla siebie.

Jednak, by to życie mogło się dalej toczyć, oprócz zażywanych przeze mnie leków, niezbędny jest odpowiedni, specjalistyczny sprzęt. To dlatego się tu pojawiłam i odważyłam opowiedzieć o sobie publicznie. To dlatego Fundacja Niesiemy Nadzieję, której jestem podopieczną utworzyła tę zbiórkę. Ufam, że dzięki Państwu zbierzemy odpowiednią kwotę na zakup koncentratora tlenu, który znów pozwoli mi funkcjonować dla siebie samej i dla innych. Teraz jestem zamknięta w czterech ścianach. Zewnętrzny koncentrator tlenu, pozwoli mi na przebywanie poza domem nawet do 4 godzin. Pomóżcie mi proszę Państwo ponownie otworzyć drzwi na świat! Dziękuję pięknie za każdą, nawet symboliczną wpłatę. Niewiele mogę dać Państwu w zamian, ale obiecuję pamiętać i ciepło myśleć o każdym darczyńcy. 

Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 50

 
Dane ukryte
100 zł
 
Dane ukryte
50 zł
MA
Marcjanna
150 zł
ZN
Zofia Niemczyk
100 zł
KS
Kasia Sprenger
30 zł
AA
Alicja Andryszczak
ukryta
RA
Rafał
300 zł
KR
Krystyna
100 zł
ES
Edyta
50 zł
 
Dane ukryte
ukryta
Zobacz więcej

Komentarze

 
2500 znaków
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!

Nasi użytkownicy założyli

864 856 zrzutek

i zebrali

763 509 308 zł

A ty na co dziś zbierasz?