id: 5phrrs

Nowy start dla Ukraińskiej Rodziny w Lesznie

Nowy start dla Ukraińskiej Rodziny w Lesznie

Opis zrzutki

Zło wojny w Ukrainie wywołało w nas falę dobra. Każdy robi co może, by pomóc uchodźcom odzyskać po naszej stronie granicy bezpieczeństwo i względny spokój.


My oddajemy do dyspozycji ukraińskiej rodzinie mieszkanie w Lesznie w porozumieniu z Centrum Integracji Cudzoziemców. Mieszkanie wymagało remontu i kompletnego wyposażenia, ale wszystko to już się dzieje dzięki dobroczynnemu zaangażowaniu wielu przychylnych inicjatywie osób.


Teraz zwracam się z prośbą do Was - o wspieranie finansowe wyzwania, które stoi przed nami.

Mamy świadomość, że doświadczenie wojny, rozdzielenie rodziny (mężczyźni zostali na wojnie), bariera językowa i wymagające czasy nie pozwolą przybyłej rodzinie "od już" stać się samowystarczalną finansowo. Mieszkanie jest udostępnione uchodźcom nieodpłatnie - jest to pomoc, a nie relacja biznesowa.


Dlatego gdybyście mogli i chcieli zrzucać się z nami na rachunki, jakie ukraińskim lokatorom wystawiać będzie codzienne życie, utrzymanie i przetrwanie w obcym kraju ludzi siłą wrzuconych do nowej rzeczywistości oraz dalszą adaptację mieszkania do potrzeb tej konkretnej rodziny - bardzo proszę o zasilanie przelewami uruchomionej przeze mnie zbiórki i z góry serdecznie dziękuję za udzielone wsparcie.


Razem możemy wszystko!
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 14

preloader

Komentarze

 
2500 znaków
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!

Nasi użytkownicy założyli

878 432 zrzutki

i zebrali

807 427 919 zł

A ty na co dziś zbierasz?