id: 5phrrs

Nowy start dla Ukraińskiej Rodziny w Lesznie

Nowy start dla Ukraińskiej Rodziny w Lesznie

Nasi użytkownicy założyli 914 866 zrzutek i zebrali 879 751 881 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutki

Zło wojny w Ukrainie wywołało w nas falę dobra. Każdy robi co może, by pomóc uchodźcom odzyskać po naszej stronie granicy bezpieczeństwo i względny spokój.


My oddajemy do dyspozycji ukraińskiej rodzinie mieszkanie w Lesznie w porozumieniu z Centrum Integracji Cudzoziemców. Mieszkanie wymagało remontu i kompletnego wyposażenia, ale wszystko to już się dzieje dzięki dobroczynnemu zaangażowaniu wielu przychylnych inicjatywie osób.


Teraz zwracam się z prośbą do Was - o wspieranie finansowe wyzwania, które stoi przed nami.

Mamy świadomość, że doświadczenie wojny, rozdzielenie rodziny (mężczyźni zostali na wojnie), bariera językowa i wymagające czasy nie pozwolą przybyłej rodzinie "od już" stać się samowystarczalną finansowo. Mieszkanie jest udostępnione uchodźcom nieodpłatnie - jest to pomoc, a nie relacja biznesowa.


Dlatego gdybyście mogli i chcieli zrzucać się z nami na rachunki, jakie ukraińskim lokatorom wystawiać będzie codzienne życie, utrzymanie i przetrwanie w obcym kraju ludzi siłą wrzuconych do nowej rzeczywistości oraz dalszą adaptację mieszkania do potrzeb tej konkretnej rodziny - bardzo proszę o zasilanie przelewami uruchomionej przeze mnie zbiórki i z góry serdecznie dziękuję za udzielone wsparcie.


Razem możemy wszystko!
Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 14

preloader

Komentarze

 
2500 znaków
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!