id: 5pnfbz

Organizacja Festiwalu "Tym, którzy pozostali"

Organizacja Festiwalu "Tym, którzy pozostali"

Nasi użytkownicy założyli 1 036 211 zrzutek i zebrali 1 104 698 664 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutki

W 2022 roku straciłem swojego jedynego syna - Miłoszka. Pogrążony w żałobie postanowiłem zainicjować cykliczne wydarzenie, dla wszystkich tych, którzy zatraceni w smutku szukają wsparcia w drugim człowieku. Tym oto sposobem powstał pomysł zorganizowania Festiwalu "Tym, którzy pozostali".

Wystąpią m.in. KULT, Happysad, Kasia Kowalska, Sobota czy Stare Dobre Małżeństwo.


Zebrana kwota pokryje koszty noclegów artystów i specjalistów, środków transportu i wyżywienia obsługi/techników, reklamy i promocji wydarzenia, materiałów edukacyjnych, utrzymania stadionu i zaopatrzenia festiwal w wodę.


----------------------------------

Śmierć dziecka jest czymś, na co nikt z nas nie jest przygotowany. Ogrom tragedii, która mnie spotkała wydawała się niemożliwa do zrozumienia i zaakceptowania. Początkowo zamknięty z własnymi myślami nie potrafiłem znaleźć najmniejszego celu. Jednak z każdym kolejnym dniem uświadamiałem sobie, że czasu nie da się cofnąć, że muszę żyć dalej i po prostu nosić w sercu najlepsze z możliwych wspomnień. Bo z pewnością tego właśnie chciałby mój śp. Miłoszek.

 

Z tego też powodu postanowiłem zainicjować cykliczne spotkanie dla wszystkich, którzy zatraceni w smutku szukają oparcia w drugim człowieku. Temu właśnie ma służyć organizowane wydarzenie – ma stać się okazją do wsparcia osób pogrążonych w żałobie.

 

W trakcie czterech dni, wszyscy, którzy potrzebują pomocy po stracie bliskiej osoby, będą mogli spotkać się i porozmawiać nie tylko ze sobą nawzajem, ale także skorzystać z konsultacji psychologicznych i wziąć udział w wielu wartościowych zajęciach.

Uczestnicy będą mogli również się zrelaksować przy dźwiękach muzyki gwiazd takich jak KULT, Happysad, Kasia Kowalska czy Stare Dobre Małżeństwo. Imprezę poprowadzi znany dziennikarz TVP Rafał Porzeziński.


Oczywiście mówienie, że możesz przezwyciężyć śmierć dziecka jest po prostu nieprawdą. Aby być w stanie to zrobić, musisz mieć do tego jakieś środki lub mechanizmy. A tego nikt nie jest w stanie zrobić samodzielnie - dlatego zapraszam wszystkich do Chojny na Festiwal "Tym, którzy pozostali", gdzie wspólnie wspominać będziemy naszych bliskich... bo miłość silniejsza jest od śmierci.

Lokalizacja

Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 31

ZM
Piotr Mróz
100 zł
 
Dane ukryte
100 zł
BK
Beata Karlińska
300 zł
MS
Monika S.
100 zł
 
Dane ukryte
ukryta
 
Dane ukryte
ukryta
 
Dane ukryte
ukryta
PM
P. M
1 000 zł
HE
Lukasz
50 zł
RB
Renata Butkiewicz
100 zł
Zobacz więcej

Komentarze 3

 
2500 znaków
 •  
  Użytkownik anonimowy

  „Ci, których kochamy, nie odchodzą, codziennie idą obok nas. Niewidoczne, niesłyszane, ale zawsze blisko"
  T.

  100 zł
 • Beata Karlińska

  Pierwsza i mam nadzieję nie ostatnia odsłona tego Festiwalu. Jedyne w Polsce, a może i na Świecie wydarzenie o śmierci i o życiu. Warte wsparcia, każdego z nas dotyczy

  300 zł
 • MS
  Monika S.

  Cudowna inicjatywa. Dokładam swoją cegiełkę 👍❤️

  100 zł