id: 5pyfpj

"Przedpremierowe karnety na nową siłownię - Bądź jednym z pierwszych, którzy zaczną osiągać swoje cele!"

"Przedpremierowe karnety na nową siłownię - Bądź jednym z pierwszych, którzy zaczną osiągać swoje cele!"

Nasi użytkownicy założyli 1 068 524 zrzutki i zebrali 1 165 601 468 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Aktualności1

 • Już w styczniu 2024 roku otwieramy naszą nową, pełną energii siłownię Express, położoną na ulicy Kasprzaka 46/7 w Dąbrowie Górniczej. Wyobraź sobie, jak wiele korzyści możesz osiągnąć dzięki regularnym treningom na naszym topowym sprzęcie. Ale nie musisz czekać do otwarcia, aby zacząć. Już teraz masz możliwość zakupu przedpremierowego karnetu w rewelacyjnie niskiej cenie. Kliknij Nagrody/oferty powyżej. Chcesz dowiedzieć się więcej? Czytaj dalej poniżej...

  0Komentarzy
   
  2500 znaków

  Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!

  Czytaj więcej
Ta zrzutka nie ma jeszcze aktualności.

Ta zrzutka nie ma jeszcze aktualności.

Opis zrzutki

Cześć.

Bardzo się cieszymy, że jesteś razem z nami. Jesteś tutaj dlatego, że tak samo jak My mamy wspólny cel - skończyć nasz kolejny projekt, którym jest Siłownia Express. Jesteś naszym partnerem, a może będziesz nim po przeczytaniu naszej prezentacji! Szanujemy to. Zapraszam do prezentacji.

n75pMj1GXw10xEID.pngO firmie:

Nasza organizacja powstała w 10-02-2017, jej głównym celem jest rozwijanie dziedziny sportowej, związanej z ruchem, tańcem i fitnessem co za tym idzie poszerzanie wiedzy na temat własnego zdrowia. Nasza firma powstała w oparciu o pasję i wieloletnie doświadczenie w obszarze tanecznym. W Studiu tańca i fitness Express prowadzimy zajęcia ruchowe dla każdej grupy wiekowej: dzieci, młodzieży, dorosłych oraz seniorów. Wszelkie informacje o nas można sprawdzić wchodząc na stronę internetową: www.taniecifitness.pl . Od 01-03-2022r. rozpoczęliśmy prace nad poszerzeniem studia o dodatkowe pomieszczenie, w którym powstanie siłownia o nazwie „Express Gym”.


Studio Express znajduje się przy ul. Kasprzaka 46/7, 41-303 Dąbrowa Górnicza. Serdecznie zapraszam na wizytację :)

Z ogromna przyjemnością osobiście oprowadzę każdą zainteresowaną osobę po lokalu, pokażę aktualne pomieszczenia oraz przyszłą siłownię. Zapraszam - Adam i Beniamin.


O nas:


upgNeWtiP41l3K4d.png

Adam Chytry - prezes, współzałożyciel firmy, wieloletni przedsiębiorca i pomysłodawca różnych projektów firmowych. Związany ze sportem od 1999 roku. Wieloletni instruktor i specjalista w dziedzinie tańca Break Dance. Aktualnie w firmie pełni funkcję managera do spraw zarządzania i handlu projektami. 

ZSIojLAEGj2BKtBG.pngBeniamin Chobot - wiceprezes, współzałożyciel firmy, zarządzający wieloma projektami. Ukończył studia na kierunku Zarządzanie, ze specjalnością Psychologia w biznesie. Czynny sportowiec, instruktor stylu Break Dance. W firmie skupia swoje zadania na wspieraniu procesów zarządzania zespołem pracowników. 


Nasze projekty: Sala Dance


ZMMNKWs2tBUUzTRd.pngNa samym początku działalności naszego studia skupialiśmy uwagę na wybudowaniu sali tanecznej dla dzieci i dorosłych. Projekt zakończył się sukcesem, ponieważ od samego początku studio cieszyło się ogromnym zainteresowaniem klientów zarówno z osiedla, jak i poza nim. Wielu z nich zostało z nami do teraz. Co więcej firma w ciągu swojej działalności nie odnotowała strat . Sala taneczna wyposażona jest w różnorodny sprzęt: nagłośnienie firmy HK, lustra, maty, kettle, taśmy, materace, obciążenie, rollery, rurki do Poledance, klimatyzację oraz system wentylacji mechanicznej. Na prezentowanej sali odbywają się zajęcia, takie jak: Break Dance, Hip Hop, Balet, Jazz, Bachata, Zumba, Poledance. Sprawdź aktualny grafik na: www.taniecifitness.pl


Nasze projekty: Sala Fitness

w6IonOxCKCZSvGYm.pngSala fitness to kompleksowe, w pełni wyposażone miejsce. Znajduje się na niej sprzęt fitness, maty, piłki, gumy, obciążenie typu hantle, kettle, sztangi, drabinki, lustra. Ze względu na większą powierzchnię, na sali prowadzone są zajęcia akrobatyki, podczas których wykorzystujemy specjalną matę akrobatyczną. Jest to miękki duży materac o grubości 20 cm szerokości 2m i długości 10m.

Na sali fitness odbywają się zajęcia zarówno dla dzieci jak i dla dorosłych. M.in.: Tabata, TBC, BPU, Zdrowy kręgosłup, Joga, Pilates, Kalistenika, Brazylijskie Pośladki itp. Po szczegółowe informacje zapraszamy na naszą stronę: www.taniecifitness.pl


Aktualnie - remont końcowy siłowni Express:

Aktualnie nasze wydatki na remont siłowni przekroczyły już 250 000 zł m.in. na projekt zmiany użytkowej lokalu, pozwolenia, remont i wyposażenie. 

Na obecną chwilę wyremontowana została część dolnej sali oraz dwie nowe szatnie z prysznicami dla klientów wraz z wentylacją mechaniczną (zdjęcia lokalu poniżej). Posiadany przez nas sprzęt marki LifeFitness, Hammer to: bieżnie, orbitreki, rowerki, suwnica na nogi, ławki do klatki, maszyna ABS strefa wolnego ciężaru. Parkiet wyłożony jest ze specjalistycznej gumy o grubości 1,5 cm na całości siłowni.


Nasze fundusze zostały jednak wyczerpane z powodu dużego wzrostu inflacji oraz opłat związanych z utrzymaniem remontowanego pomieszczenia. Dlatego stworzyliśmy dla was możliwość wsparcia naszego projektu "Siłownia Express", a w zamian uczciwie oferujemy tańsze przedpremierowe karnety, które znajdują się w zakładce u góry strony "Nagrody".


Zebrane fundusze zostaną przeznaczone na zakup bramy i na doposażenie strefy Cardio.


Zainicjuj pomoc dla nas wybierając Nagrodę:

50 zł - wrzuć tyle, a dostaniesz dwie jednorazówki na siłownię.

100 zł - oferujemy miesięczny karnet na siłownię dla Ciebie lub jako prezent dla bliskiej osoby.

500 zł - to oferta dla ambitnych (czyli właśnie dla Ciebie), a w zamian za takie wsparcie oferujemy 6 - miesięczny karnet.

900 zł - 12 miesięcy u nas - forma na lata Expressowo :)


BONUS - dodatkowo rozdamy losowe gadżety firmowe do wyczerpania zapasów. Dostępne dla osób wybierających jedną z nagród.

Prfjrry0WwoPW5Ue.jpg

lKfgWGU2PjgKcgEv.jpg

nPlfkAispKiGahTu.jpg

fE92Qo1T0xMnepel.jpg

Nasze projekty są zawsze przemyślane i dopracowane w każdym szczególe. Zwracamy dużą uwagę na to, by fundamenty które budujemy miały wartość i jakość, co daje nam przewagę nad konkurencją. Projekt Express GYM jest kolejnym krokiem pokazującym wartość klientów jak i firmy. Chcemy serdecznie podziękować za współudział i pomoc przy rozwoju naszej działalności. Zapraszamy do współpracy.

Pozostajemy z wyrazem uznania.

Ekipa Express Team.

Adam i Beniamin.

www.taniecifitness.pl


Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Lokalizacja

Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Dowiedz się więcej

Oferty/licytacje 5

Kupuj, Wspieraj.

Kupuj, Wspieraj. Czytaj więcej

Nieaktywne
Cegiełki i podziękowania
Karnet x2 wejścia na siłownię Express.
Ten karnet uprawnia do dwóch jednorazowych wejść na siłownię Express. Wypierając ten produkt bierzesz udział w losowaniu naszych gadżetów firmowych. A...
50 zł
Zakończona
Cegiełki i podziękowania
Karnet open miesięczny na siłownię Express
Ten karnet uprawnia do miesięcznych wejść bez limitu na siłownię Express. Wypierając ten produkt bierzesz udział w losowaniu naszych gadżetów firmowyc...
100 zł

Kupione 3 z 200

Zakończona
Cegiełki i podziękowania
Karnet open na siłownię i fitness Express
Karnet open na siłownię i fitness Express. W końcu tyle chodzisz ile chcesz bez ograniczeń do Express. Oszczędzasz 30zł miesięcznie. To bardzo dobry w...
150 zł
Zakończona
Cegiełki i podziękowania
Karnet na 6 miesięcy do Express na Siłownię
Ten typ karnetu upoważnia do nielimitowanego dostępu do siłowni Express przez pół roku.
500 zł
Zakończona
Cegiełki i podziękowania
Karnet open na rok do Express
To rodzaj karnetu dla ambitnych. Uprawnia do wejścia na strefę siłowni na rok czasu od momentu pierwszego przyjścia. Limitowana seria tylko 20 sztuk.
900 zł
Zakończona

Wpłaty 6

 
Dane ukryte
ukryta
 
Dane ukryte
ukryta
 
Dane ukryte
ukryta
MB
Magdalena Banowicz
20 zł
DA
Dawid
20 zł
 
Dane ukryte
ukryta

Komentarze 1

 
2500 znaków
 • Witajcie! Chcielibyśmy serdecznie podziękować za wasze dotacje. Jednakże, prosimy was o podawanie swojego imienia lub nazwiska podczas wpłat, abyśmy mogli w styczniu rozdysponować karnety i nagrody rzeczowe odpowiednim osobom. Dzięki temu będziemy w stanie lepiej zorganizować nasze działania.