Sprzęt pożarniczy dla OSP Ruptawa Zakończona 28.09.2017r ID: 5r27bh

Sprzęt pożarniczy dla OSP Ruptawa

Zebrano 0 zł
z kwoty 5 000 zł

0 %

WPŁAĆ

Pomóż udostępniając zrzutkę!

35
udostępnień

Krótki opis zrzutki (tylko tekst)


Zbiórka na zakup sprzętu ratującego życie i mienie a także na odzież ochronną dla strażaków.


Opis zrzutki (tutaj oprócz tekstu dodasz też zdjęcia - użyj edytora po lewej stronie)

Szanowni Państwo,

Zwracam się z prośba o pomoc w zakupie sprzętu pożarniczego niezbędnego do sprawnego prowadzenia akcji ratowniczo-gaśniczych.

Nasza jednostka przeszła gruntowną restrukturyzację, w wyniku której nie tylko została reaktywowana po ponad dziesięciu latach Młodzieżowa Drużyna Pożarnicza, ale również znacząco podniesiona sprawność bojowa naszej jednostki do walki z pożarami, klęskami żywiołowymi i innymi zagrożeniami.

Brak atencji poprzednich zarządów OSP, w przedmiotowej kwestii, spowodował spore braki nie tylko kadrowe, ale również sprzętowe. W związku z czym, wszelkie dotacje które otrzymujemy na działanie jednostki ze środków budżetowych pokrywają jedynie niewielką część potrzeb uzupełnienia braków w niezbędnym sprzęcie.

Dodatkowo nasza jednostka nie ma możliwości pozyskiwania przychodów z innych źródeł (np. wynajem sali czy świetlicy na imprezy okolicznościowe). W związku z czym kierujemy do Państwa powyższą prośbę o wsparcie.

Z planowanych wydatków w chwili obecnej mamy zakup atestowanej drabiny 10 metrowej na samochód bojowy wartości ponad 6700zł oraz pompy pływającej powodziowej do wypompowywania wody z zalewisk i piwnic wartości ponad 5500zł. Dodatkowo musimy uzupełnić braki umundurowania typu kominiarki ognioodporne, buty gumowe pożarnicze oraz latarki iskrobezpieczne wykorzystywane podczas akcji ratunkowych. Pomimo otrzymanych dotacji do zakupu tych sprzętów musimy uzbierać brakująca część kwoty sięgającą około 5000zł.

Bardzo prosimy o wsparcie rozwoju naszej jednostki która działa również w obronie Państwa życia i mienia. Każda kwota przekazana na naszą jednostkę znacząco przybliża nas do realizacji przedsięwzięcia.

Organizator nie dodał jeszcze żadnych aktualności

Aby dodać komentarz lub

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!

Nikt jeszcze się nie zrzucił, bądź pierwszy!

Nasi użytkownicy założyli

335 990 zrzutek

Pomóż zebrać 5 000 zł dokonując wpłaty przez płatności on-line lub przelewem tradycyjnym.

Pomóż udostępniając zrzutkę!

35
udostępnień

Zorganizuj własną zrzutkę na dowolny cel:

Google Play
App Store

Zrzutka.pl używa plików cookies niezbędnych do działania strony, a także takich służących do analizy ruchu oraz pozwalających nam na optymalizację działania serwisu. Używamy także cookies niezbędnych do skutecznego marketingu usług własnych. Czytaj więcej: polityka prywatności.

Uwaga - zmianie uległa nasza polityka prywatności.