Sprzęt pożarniczy dla OSP Ruptawa ID: 5r27bh

Sprzęt pożarniczy dla OSP Ruptawa ID: 5r27bh

0 zł z 5 000 zł

0%

0 zł

0 zł

z 5 000 zł

zakończona

zakończona

28.09.2017r

0

0

wspierających
0%
Wpłać na zrzutkę

Opis zrzutki

Zbiórka na zakup sprzętu ratującego życie i mienie a także na odzież ochronną dla strażaków.

Szanowni Państwo,

Zwracam się z prośba o pomoc w zakupie sprzętu pożarniczego niezbędnego do sprawnego prowadzenia akcji ratowniczo-gaśniczych.

Nasza jednostka przeszła gruntowną restrukturyzację, w wyniku której nie tylko została reaktywowana po ponad dziesięciu latach Młodzieżowa Drużyna Pożarnicza, ale również znacząco podniesiona sprawność bojowa naszej jednostki do walki z pożarami, klęskami żywiołowymi i innymi zagrożeniami.

Brak atencji poprzednich zarządów OSP, w przedmiotowej kwestii, spowodował spore braki nie tylko kadrowe, ale również sprzętowe. W związku z czym, wszelkie dotacje które otrzymujemy na działanie jednostki ze środków budżetowych pokrywają jedynie niewielką część potrzeb uzupełnienia braków w niezbędnym sprzęcie.

Dodatkowo nasza jednostka nie ma możliwości pozyskiwania przychodów z innych źródeł (np. wynajem sali czy świetlicy na imprezy okolicznościowe). W związku z czym kierujemy do Państwa powyższą prośbę o wsparcie.

Z planowanych wydatków w chwili obecnej mamy zakup atestowanej drabiny 10 metrowej na samochód bojowy wartości ponad 6700zł oraz pompy pływającej powodziowej do wypompowywania wody z zalewisk i piwnic wartości ponad 5500zł. Dodatkowo musimy uzupełnić braki umundurowania typu kominiarki ognioodporne, buty gumowe pożarnicze oraz latarki iskrobezpieczne wykorzystywane podczas akcji ratunkowych. Pomimo otrzymanych dotacji do zakupu tych sprzętów musimy uzbierać brakująca część kwoty sięgającą około 5000zł.

Bardzo prosimy o wsparcie rozwoju naszej jednostki która działa również w obronie Państwa życia i mienia. Każda kwota przekazana na naszą jednostkę znacząco przybliża nas do realizacji przedsięwzięcia.

Wpłacający

nikt jeszcze nie wpłacił, możesz być pierwszy!

Nikt jeszcze nie wpłacił, możesz być pierwszy!

Wpłać

Komentarze

 
2500 znaków
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!

Nasi użytkownicy założyli

497 185 zrzutek


A ty na co dziś zbierasz?