id: 5sc9x3

Na remont mieszkania dla maleńkich dzieci i ich Mamy

Na remont mieszkania dla maleńkich dzieci i ich Mamy

Zrzutka została wyłączona przez organizatora
0 zł 
z 19 000
0%
Wpłaty nieaktywne - wymagane działanie Organizatora zrzutki. Jeśli jesteś Organizatorem - zaloguj się i podejmij wymagane działania.

Nasi użytkownicy założyli 912 571 zrzutek i zebrali 874 751 344 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutki

Witam ,

Poznałam dosyć pewną młodą mamę , która sama wychowuje dwie piękne córeczki w wieku pięciu lat i czterech miesięcy. Żyją w mieszkaniu o fatalnych warunkach , bez łazienki , toalety, ciepłej wody w zagrzybiałych , zapleśniałych i brudnych ścianach . Ogrzewanie mają z pieca kaflowego , który jest tak zniszczony co grozi zaczadzeniem , a to może powodować zagrożenie życia. W mieszkaniu tym są stare drzwi wejściowe przez , które leci zimne powietrze jak i okna są nieszczelne . Dla mamy i jej dzieci stworzyłam grupę na Facebooku o pomoc w wyremontowaniu mieszkania .

Zgłosili się ludzie z wielką pomocą fizyczną i materialną , którzy mają część art.budowlanych i są wstanie wyremontować to mieszkanie . Niestety to co mamy uzbierane nie zakończy remontu , ponieważ chcemy zrobić koniecznie łazienkę z toaletą , ocieplenie mieszkania , założyć płyty gipsowe , sufity, podłogi , instalację elektryczną , oraz wstawić nowe drzwi .

Chcemy również zakupić czujnik dymu dla bezpieczeństwa rodziny.

Bardzo prosimy o każdą nawet najmniejszą wpłatę aby móc rozpocząć remont zaraz po Nowym roku i dać dzieciom bezpieczny i ciepły kąt.


Kochani dziękuję za wszystkie wpłaty , ale niestety okazało się że będzie nam brakować jeszcze więcej pieniążków , musimy zakupić piec z pompą , grzejniki żeby rozprowadzić po całym mieszkaniu , zrobić i uposażyć całą łazienkę .

Zakupić panele i płytki na podłogę .

Bardzo prosimy państwa o pomoc dla dzieci , którym bardzo się marzy piękny i ciepły kąt .

Mamy tyle planów , ale bez was nie damy rady .

Pomóżcie 🙏🙏🙏❤️❤️

Wszystkim darczyńcom z góry bardzo dziękuję .

Razem zadbamy o tą rodzinę .


Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 134

preloader

Komentarze 7

 
2500 znaków