id: 5sft73

Na Gulhi i jeszcze dalej!

Na Gulhi i jeszcze dalej!

36 zł
z 10 000
0%
zakończona
05.04.2021r
4
wspierających
Wpłaty nieaktywne - wymagane działanie Organizatora zrzutki. Jeśli jesteś Organizatorem - zaloguj się i podejmij wymagane działania.

Nasi użytkownicy założyli 1 013 914 zrzutek i zebrali 1 059 979 876 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutki

Cześć kochani!

Jesteśmy Martynki. Mieszkamy w dwóch różnych końcach Polski, ponad 500 kilometrów od siebie. Mamy 17 lat i uczęszczamy do technikum na kierunku Technik obsługi pasażerów w przewozach morskich, lotniczych i lądowych (w skrócie stewardessa). Chcemy spełnić nasze wielkie marzenie i wybrać się w podróż na wyspę Gulhi, na Malediwach.

b67345a0a497e4bb.jpegGulhi to jedna z zamieszkanych wysp Atolu Kaafu. Znajduje się na Południowym Atolu Male w pobliżu wyspy Maafushi. Na tej wyspie są wspaniałe plaże z cudowną płytką wodą, niezmiernie dobre jedzenie, a przede wszystkim cudowni ludzie!

Zbiórka powstała po to, abyśmy mogły zebrać brakującą kwotę. Jak wiadomo wypoczynek na Malediwach nie jest tani dlatego potrzebujemy waszej pomocy! Nie będziemy ukrywać bo wiemy, że 10 tysięcy zł to dosyć spora kwota ale liczymy na to, że dzięki waszej pomocy dotrzemy do celu i spełnimy marzenie! Liczy się dla nas najmniejsza kwota. Mimo, że próbujemy dorabiać w wakacje to jednak nie od dziś wiadomo, że nie jest to takie łatwe jak się wydaje. Z racji tego, że jesteśmy młode i bardzo chcemy eksplorować świat, to jest nasze największe marzenie. Nie jesteśmy w stanie zebrać we własnym zakresie takiej sumy. Jeśli naprawdę udałoby się zebrać taką kwotę to byłybyśmy najszczęśliwsze. Mogłybyśmy podróżować, czyli robić to co kochamy i oczywiście robić to, co robić będziemy w niedalekiej przyszłości - latać. Również pragniemy w przyszłości stworzyć bloga, w którym opisywałybyśmy nasze podróże i przygody z nimi związane. Będziemy wdzięczne za każdą pomoc, za każdą złotówkę ponieważ pomoc w spełnieniu czyiś marzeń to najpiękniejsze co może być. Oczywiście jeżeli ktoś chciałby, jeżeli uda nam się spełnić to marzenie, to wyślemy pocztówki i muszelki z Gulhi!

h8fec54f833b7d9f.jpeg

Jeszcze raz dziękujemy za każde wsparcie, mamy nadzieje że dotrzemy do celu!

Pozdrawiamy z województwa Świętokrzyskiego oraz Wielkopolski!

Link do filmu abyście mogli obejrzeć jakie to piękne miejsce ❤Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 4

RN
Renata
10 zł
SN
Sebastian Napierała
10 zł
 
Dane ukryte
ukryta
 
Dane ukryte
ukryta

Komentarze 1

 
2500 znaków