Przez Europę w podskokach w rytmie rock’n’rolla

Nasi użytkownicy założyli 1 159 843 zrzutki i zebrali 1 204 470 671 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Aktualności4

• W ostatni weekend dzięki Wam Kinga i Hubert byli w Irlandii na zawodach organizowanych przez Empire R'n'R Dance School Ireland. Był to wspaniały czas :) W kategorii Children zajęli pierwsze miejsce. Wrócili szczęśliwi z kolejnym pucharem do kolekcji :) A już w piątek jadą do Francji na Puchar Świata w Saint Maurice l'Exil. Trzymajcie kciuki!!
    0Komentarzy

2500 znaków

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!

Ta zrzutka nie ma jeszcze aktualności.

Opis zrzutki

Nazywamy się Kinga i Hubert. Mamy 10 i 11 lat. Od 3 lat trenujemy razem rock and roll akrobatyczny w najbardziej utytułowanym klubie w Polsce SKT Mega Dance. Taniec jest w nas. To nasza pasja, którą chcemy ciągle rozwijać. Zbieramy fundusze na udział w zawodach rock'n'rolla akrobatycznego m.in. we Francji i Irlandii.

Nazywamy się Kinga i Hubert. Mamy 10 i 11 lat. Od 3 lat trenujemy razem rock'n'roll akrobatyczny w najbardziej utytułowanym klubie w Polsce SKT Mega Dance. Pary i formacje z tego klubu wielokrotnie zdobywały Mistrzostwo Świata, Mistrzostwo Europy oraz zajęli pierwsze miejsce podczas The World Games w 2017 w rock'n'rollu akrobatycznym.

Taniec jest w nas. To nasza pasja, którą chcemy ciągle rozwijać.

Udział w zawodach to najlepszy sprawdzian zdobytych przez nas umiejętności. To także szansa na: - poznanie innych ludzi „zarażonych” tą pasją, nawiązywanie nowych przyjaźni - podglądanie najlepszych zawodników, poznanie nowych figur, układów itp. itd. - zwiększenie motywacji stania się lepszym w tym co robimy i kochamy.

Niestety w Polsce ten sport nie jest jeszcze tak popularny i większość zawodów odbywa się poza granicami naszego kraju.

W tym roku wzięliśmy już udział w 6 imprezach sportowych, z czego dwie rangi światowej w Krakowie i Sochi (Rosja), gdzie zajęliśmy 13 i 14 miejsce. Na tegorocznych Mistrzostwach Polski zajęliśmy 3 miejsce. A już za tydzień lecimy do Charkowa (Ukraina) na kolejny Puchar Świata.

Do końca roku chcemy wyjechać na zawody m.in.:

-w Czechach

- w Irlandii - Otwarte Mistrzostwa Irlandii w Rock’n’rollu akrobatycznym – 9-11-2019

- we Francji – Puchar Świata 16-11-2019

Wszystkie zebrane pieniądze przeznaczymy na wydatki związane z zawodami: przeloty, noclegi.