id: 5sszrm

Zbiórka na zakup karm dla schroniska ,,Psie Pole"

Zbiórka na zakup karm dla schroniska ,,Psie Pole"

Wpłaty nieaktywne - wymagane działanie Organizatora zrzutki. Jeśli jesteś Organizatorem - zaloguj się i podejmij wymagane działania.

Nasi użytkownicy założyli 1 166 207 zrzutek i zebrali 1 212 563 693 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutki

Witam

Pomysł do założenia obecnej zbiórki narodził się po kontakcie z moją koleżanką, wolontariuszką w schronisku Psie Pole, które znajduje się w Racławicach, niedaleko Krakowa (https://schroniskopsiepole.pl/ ).

Ja sama na co dzień pracuję w przedszkolu, gdzie każdego roku organizowana jest zbiórka dla tej placówki, jednak nasze obecne możliwości zostały znacznie ograniczone przez panującą epidemię. Wiem, że sytuacja w innych placówkach (np. podstawówkach, liceach itp.) jest podobna, przez co ilość zbieranych rzeczy do schronisk drastycznie zmalała, a zima tuż tuż.

W tym roku do Psiego Pola trafiło wyjątkowo wiele zwierząt, w tym niespotykana ilość kotów. Dodatkowo, znaczną część obecnych lokatorów schroniska stanowią zwierzęta w podeszłym wieku, ciężko chore lub po wypadkach, przez co zapotrzebowanie na specjalistyczne produkty dodatkowo wzrasta.

Mam nadzieję, że razem uda nam się ochronić kolejne życia i udzielić im wsparcia, tak jak pomagamy sobie nawzajem każdego dnia w tych trudnych czasach, musimy pamiętać, że obecna sytuacja odbija się nie tylko na nas samych, ale również na tych, którzy są od nas w pełni zależni. Wierzę, że uda nam się zebrać kwotę 1 500 zł na zakup niezbędnych produktów do Psiego Pola (podkłady, karmy, suplementy).  Wraz z bliskimi, którzy pomagają mi w organizacji tej zbiórki, zawieziemy wszystkie zakupione rzeczy wprost pod bramę schroniska, a zdjęcie kupionych produktów zostanie tu zamieszczone, wraz ze zdjęciami paragonów.

Wiem też, że jest wielu chętnych, którzy nie mają możliwości przeznaczenia pieniężnego wsparcia, dla tego proszę Was, abyście rozejrzeli się po swoich domach, popytali znajomych i sąsiadów, ponieważ być może uda się Wam znaleźć coś, co moglibyście przekazać na rzecz schroniska.

Każdy gest jest bezcenny. Ratując jednego psiaka nie zmienisz całego świata, ale zmienisz cały świat tego właśnie psa.

Dziękuję Wam i wierzę, że razem uda nam się zrobić coś dobrego.Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 31

JW
Jakub Wąchal
100 zł
JF
Joanna Furgał
50 zł
IJ
Izabela Jasińska
50 zł
KL
Kasia Lechowicz
50 zł
DD
Dominika Dziedzic
50 zł
MK
Marta
50 zł
 
Dane ukryte
40 zł
 
Dane ukryte
30 zł
 
Dane ukryte
25 zł
 
Dane ukryte
25 zł
Zobacz więcej

Komentarze

 
2500 znaków
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!