id: 5tzthb

Wyjazd na Szkołę Misyjną Steigera

Wyjazd na Szkołę Misyjną Steigera

Nasi użytkownicy założyli 1 038 309 zrzutek i zebrali 1 109 926 974 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutki

Hej, witam wszystkich! Nazywam się Bohdana i za niecałe 2 tygodnie jadę na Szkołę Misyjną Steigera.image  Czym jest misja Steiger? Jest to ogólnoświatowa organizacja misyjna, celem której jest dotarcie i zdobycie globalnej kultury młodzieżowej dla Jezusa. Główny cel: 

• Wyposażyć i zjednoczyć lokalny kościół, aby skutecznie docierać do młodzieży w swoich społecznościach 

• Wychować kolejne pokolenie chrześcijańskich przywódców i wpływowych osób 

• Przekształcać kulturę poprzez obecność w życiu miasta i udział w śmiałych i twórczych ewangelizacjach

• Pomnażanie wpływów poprzez kulturę uczniostwa „uczniowie czynią uczniów, którzy znowu czynią uczniami”.

I to mnie naprawdę fascynuje, bo prawie od samego początku, kiedy poznałam żywego Boga, miałam złamane serce na młodzież, która Go jeszcze nie poznała, i w tej misji znalazłam wszystko, czego potrzebowałam, by realizować Boże powołanie na moje życie. 

Na co zostanie przeznaczona Twoja darowizna? Darowizny zostaną przeznaczone na moje wydatki na Szkołę Misyjną Steigera w Niemczech, a jeśli coś zostaną jakieś środki to będą one przeznaczone na koszty podróży, pilne potrzeby i pierwsze życie po szkole. Koszt szkoły to 2500 euro, co w przeliczeniu daje 11 tysięcy złotych. Obejmuje to opłaty za szkołę, posiłki, podróże po Niemczech, zakwaterowanie i tygodniowy wyjazd misyjny do Amsterdamu.

Chcę też opowiedzieć trochę o sobie i o tym, co Pan uczynił i robi dalej w moim życiu. Urodziłam się na Ukrainie 19 lat temu w formalnie wierzącej rodzinie prawosławnej i miałam dość trudne dzieciństwo, ale to, co Bóg uczynił w moim życiu, za każdym razem mnie urzeka i rozpala na nowo – uzdrowił moją mamę z głębokiej i długotrwałej depresji i uwolnił ją od alkoholu, palenia i narkomanii.

W wieku 16 lat zaczęłam szukać siebie i sensu tego życia, próbowałam różnych praktyk, ale w końcu postawiłam na Tego, który stworzył cały wszechświat, zaczęłam próbować rozmawiać z Nim przez modlitwę własnymi słowami i po około 2 miesiącach od tej decyzji zostałam zaproszona do kościoła protestanckiego, gdzie znalazłam dokładnie to, czego potrzebowałem. Sześć miesięcy później została tam ochrzczona, a kolejne sześć miesięcy później zaczęłam służyć w młodzieżowej grupie uwielbienia i przez cały ten czas miała w sercu ewangelizację i młodzież, która ginie i dlatego potrzebuje poznać miłość Chrystusa. Zaczęłam też służyć w zespole ewangelizacyjnym w moim kościele i wychodzić na ulice miasta z pomysłami akcji od Steigera (ponieważ w moim mieście nie było lokalnego zespołu). I po jakimś czasie zaczęła się inwazja agresora na mój kraj na pełną skalę, a ja z mamą i siostrą postanowiliśmy wyjechać do Polski. Mieszkałam tam przez 7 miesięcy w domu dla uchodźców z Ukrainy, a potem moja mama i siostra zdecydowały się na przeprowadzkę do Kanady, ale ja się nie zgodziłam, bo czułam, że Bóg tutaj przygotowuje dla mnie coś więcej. Po jakimś czasie dostałam wiadomość od znajomego z Ukrainy, który był kilka dni na Szkole Misyjnej, że ​​otwiera się dom wspólnotowy we Wrocławiu (mieszkałam wtedy w mieście bardzo blisko) i że są planują zrobić projekt dla Ukrainy na święta i że potrzebują dwóch ludzi z Ukrainy do pomocy. W ten sposób dołączyłam do zespołu Steiger we Wrocławiu, zagłębiając się w wartość misji i zdałam sobie sprawę, że to jest właśnie ta misja, która jest mi bardzo bliska i organiczna i że dzięki niej będę mogła żyć Bożym powołaniem dla siebie. A teraz mieszkam we wrocławskim domu społecznościowym, aktywnie uczestniczę w organizacji różnych wydarzeń, biorę udział w wyjściach na ulice, kluby, imprezy sportowe we Wrocławiu w celu głoszenia ewangelizacji i bardzo chcę się rozwijać w tym jeszcze bardziej a w przyszłości być misjonarzem. Właśnie dlatego planuję pójść do szkoły misyjnej, także po to, aby pogłębić swoją relację z Bogiem i po prostu cieszyć się Jego obecnością bez telefonu, pracy i rutyny oraz poznać nowych przyjaciół z całego świata.

I do tego potrzebuję Waszego finansowego i modlitewnego wsparcia), jeśli tak jak ja macie serce dla młodzieży na ulicach naszych miast, ale jeszcze nie wiecie od czego zacząć, lub jeśli wasze serce jest w czymś innym, ale po prostu chcesz też wspierać tą służbę. Wspierając mnie, będziecie mogli przyczynić się do tego dzieła, aby dotrzeć do najbardziej zagubionych.

Każda kwota, którą przekażesz, duża lub mała, będzie bardzo doceniona🤍


Link na filmic o SMS - https://youtu.be/MM4yOzwNtWg


Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 15

 
Dane ukryte
555 zł
 
Dane ukryte
100 zł
 
Dane ukryte
200 zł
 
Dane ukryte
ukryta
 
Dane ukryte
ukryta
PO
Polina
2 zł
AN
Anastasiia
20 zł
 
Dane ukryte
500 zł
 
Dane ukryte
ukryta
 
Dane ukryte
ukryta
Zobacz więcej

Komentarze 3

 
2500 znaków