id: 5ua6bm

#CateringDlaSeniora - bezpieczne posiłki dla Seniorów z dostawą pod same drzwi!

#CateringDlaSeniora - bezpieczne posiłki dla Seniorów z dostawą pod same drzwi!

29 274 zł 
z 50 000
58%
zakończona 21.05.2020r
194 
wspierających
Wpłać na zrzutkę
Zrzutka.pl nie pobiera prowizji od wpłat

Opis zrzutki

#CateringDlaSeniora - zaledwie 25zł może pomóc jednemu Seniorowi żywić się przez cały dzień bez wychodzenia z domu!


Drodzy Klienci, Przyjaciele, Znajomi,


Od 2014 roku dowozimy zestawy dietetycznych posiłków do Waszych domów i biur na terenie Krakowa i okolicznych miejscowości. Bezprecedensowa sytuacja, z którą mierzymy się dziś wszyscy ogranicza naszą wolność w imię dobra i zdrowia ogółu. Wydarzenia ostatnich tygodni pchnęły nas do tego, by nie siedzieć bezczynnie i pomóc seniorom, którzy będąc osobami najbardziej zagrożonymi wirusem Covid-19, nie mogą wychodzić z domów i niejednokrotnie zostali odcięci też od możliwości otrzymania pomocy z zewnątrz. Co gorsza, osoby w wieku poprodukcyjnym to blisko ¼ wszystkich mieszkańców Krakowa! Tym bardziej należy działać już teraz. 


Zainspirowani akcją #PosiłekDlaSeniora Grupy Warszawa postanowiliśmy zorganizować tożsamą akcję na terenie Krakowa i okolicznych miejscowości. Jeśli akcja spotka się z Waszym wsparciem, to mamy wszystkie środki do tego, by rozszerzać ją na kolejne miasta na południu Polski. CEL:

#CateringDlaSeniora to akcja, w ramach której dostarczamy pełnowartościową, całodzienną dietę dla osób starszych. To aż 4 szczelnie zapakowane i dostarczone pod same drzwi, zbilansowane posiłki, na które składają się: śniadanie, zupa, danie główne i kolacja.


Wartość takiej usługi oszacowaliśmy na 40zł na 1 dzień dla 1 osoby. Jednak Was prosimy tylko o wsparcie rzędu 25zł/ dzień/ osoba lub wielokrotność tej kwoty. Do każdych 25zł my dołożymy swoje 15, aby zrealizować ten szczytny cel wspólnie i dostarczyć jak najwięcej posiłków. JAK TO DZIAŁA:

Jeżeli chcesz wesprzeć kogoś kogo znasz:

Wpłać 25zł lub wielokrotność tej kwoty i wyślij do nas maila na [email protected] wpisując następujące dane: 

- ulica

- nr budynku  

- nr mieszkania

- kod pocztowy

- ilość zamówionych posiłków

- numer telefonu

- kod do domofonu (o ile istnieje)

Pełną listę miejscowości w okolicach Krakowa, na których terenie możliwa jest dostawa znajdziesz tutaj > https://fitlabcatering.pl/kontakt/

 

Koniecznie dopisz w każdym zamówieniu wiadomość :

„Posiadam zgodę na przetwarzanie danych odbiorcy oraz dostarczenie do niego przesyłki”

 

Jeżeli chcesz wesprzeć grupę seniorów, a nie znasz konkretnej osoby:

Wpłać dowolną kwotę (minimum 25zł lub wielokrotność) na nasz cel, a my za zebrane pieniądze przygotujemy i dostarczymy posiłki potrzebującym, wskazanym przez Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Krakowie, Filia nr 7, przy Mazowieckiej 4-6, który realizuje tego typu działania na co dzień. PLAN AKCJI:

Z Waszą pomocą pierwsze posiłki dostarczymy już 06.04.2020. Szczelnie zapakowane posiłki będziemy dostarczać codziennie od poniedziałku do piątku w godzinach między 6:00 a 9:00 rano. W piątki dostarczamy także zestawy na sobotę. Niedziela jest dniem bez wyżywienia, gdyż zależy nam na wysokiej jakości i świeżości dedykowanych posiłków. 

 

Dostawy realizujemy po upływie 2 dni od zamówienia przekazanego nam do 17:00. Jeśli zamówienie przekazane jest po 17:00, przenosimy je jakby zostało złożone kolejnego dnia rano. Przykład: 

  • Zamówiłeś dostawę dla Seniora w poniedziałek o 13. Senior otrzymuje swoją dietę w środę rano. 
  • Zamówiłeś dostawę dla Seniora w poniedziałek o 19. Senior otrzymuje swoją dietę w czwartek rano. 

 

Jeśli chcesz zamówić posiłki na dłuższy czas, wpisz w „wiadomości dla organizatora” informacje o tym na ile dni chcesz przekazać zestaw. Pamiętaj, że 25 zł to 1 dzień.

 

Jeśli znasz więcej Seniorów, którzy mogą potrzebować pomocy, niż możesz sam zapewnić - przekaż nam ich dane kontaktowe w wiadomości do organizatora.

 

 

BEZPIECZEŃSTWO AKCJI: 

Aby nie narażać Seniorów dostawy będą dostarczane pod ich drzwi, bez bezpośredniego kontaktu z kurierem. Jego przybycie będzie im komunikowane dzwonkiem do drzwi lub telefonem pod udostępniony numer. 

 

W odpowiedzi na aktualne wydarzenia wprowadziliśmy w firmie szereg procedur kontrolnych, które minimalizują ryzyko zarówno dla naszych Pracowników, jak i Klientów. O wszystkich możecie przeczytać tutaj > https://fitlabcatering.pl/koronawirus_fl.pdf

 

 

KIM JESTEŚMY:

FitLab Catering dostarcza swoim klientom zbilansowane posiłki dietetyczne na terenie Krakowa i okolic nieprzerwanie od 2014 roku. Aby móc jak najlepiej obsłużyć tę akcję angażujemy także inny swój biznes - restaurację Współwinni oraz Partnera, który na co dzień dostarcza nasze diety do Klientów - firmę IGLOTRANS Krzysztof Cichoń. W obliczu szalejącej pandemii oraz wszechogarniającej niemocy, postanowiliśmy wziąć sprawy w swoje ręce i nieść pomoc najbardziej potrzebującym, korzystając z dostępnych zasobów i know-how.


Pomóżcie nam pomagać dołączając do wydarzenia i informując znajomych! Małe czyny mają wielką moc! <3 https://www.facebook.com/events/610600872976093/


 

ORGANIZATOR:

 

FitLab Catering

http://fitlabcatering.pl/

https://www.facebook.com/fitlabcatering/

 

Restauracja Współwinni

https://www.facebook.com/wspolwinni/

 

IGLOTRANS

http://www.iglotrans.pl/

 

 

KONTAKT

Michał Nowakowski

Prezes Zarządu FLC

[email protected] 

 

 

 


Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 194

preloader

Komentarze 3

 
2500 znaków
  • Po 24 godzinach od startu akcji wspólnie udało nam się uzbierać 4.175 PLN! Dziękujemy Wam!!! <3 To aż 167 zestawów, które ruszą do Seniorów... ale jeśli będziemy chcieli obsługiwać ich regularnie, to środki te wystarczą tylko na 16 seniorów przez 2 tygodnie od poniedziałku do piątku lub dla 8 przez 4 tygodnie. Zatem dopiero zaczęliśmy, a z Waszą pomocą (nie tylko płatnościami, ale też udostępnianiem) damy radę obsłużyć ich nie dziesiątki, a setki więcej! To działa, a więc do dzieła! <3

  • Jakub G

    Wspieram akcje #CateringDlaSeniora . Polecam film na YT „Koronawirus i co teraz? | niesamowita animacja

Nasi użytkownicy założyli

894 251 zrzutek

i zebrali

837 884 919 zł

A ty na co dziś zbierasz?