id: 5ua6bm

#CateringDlaSeniora - bezpieczne posiłki dla Seniorów z dostawą pod same drzwi!

#CateringDlaSeniora - bezpieczne posiłki dla Seniorów z dostawą pod same drzwi!

Opis zrzutki

#CateringDlaSeniora - zaledwie 25zł może pomóc jednemu Seniorowi żywić się przez cały dzień bez wychodzenia z domu!


Drodzy Klienci, Przyjaciele, Znajomi,


Od 2014 roku dowozimy zestawy dietetycznych posiłków do Waszych domów i biur na terenie Krakowa i okolicznych miejscowości. Bezprecedensowa sytuacja, z którą mierzymy się dziś wszyscy ogranicza naszą wolność w imię dobra i zdrowia ogółu. Wydarzenia ostatnich tygodni pchnęły nas do tego, by nie siedzieć bezczynnie i pomóc seniorom, którzy będąc osobami najbardziej zagrożonymi wirusem Covid-19, nie mogą wychodzić z domów i niejednokrotnie zostali odcięci też od możliwości otrzymania pomocy z zewnątrz. Co gorsza, osoby w wieku poprodukcyjnym to blisko ¼ wszystkich mieszkańców Krakowa! Tym bardziej należy działać już teraz. 


Zainspirowani akcją #PosiłekDlaSeniora Grupy Warszawa postanowiliśmy zorganizować tożsamą akcję na terenie Krakowa i okolicznych miejscowości. Jeśli akcja spotka się z Waszym wsparciem, to mamy wszystkie środki do tego, by rozszerzać ją na kolejne miasta na południu Polski. CEL:

#CateringDlaSeniora to akcja, w ramach której dostarczamy pełnowartościową, całodzienną dietę dla osób starszych. To aż 4 szczelnie zapakowane i dostarczone pod same drzwi, zbilansowane posiłki, na które składają się: śniadanie, zupa, danie główne i kolacja.


Wartość takiej usługi oszacowaliśmy na 40zł na 1 dzień dla 1 osoby. Jednak Was prosimy tylko o wsparcie rzędu 25zł/ dzień/ osoba lub wielokrotność tej kwoty. Do każdych 25zł my dołożymy swoje 15, aby zrealizować ten szczytny cel wspólnie i dostarczyć jak najwięcej posiłków. JAK TO DZIAŁA:

Jeżeli chcesz wesprzeć kogoś kogo znasz:

Wpłać 25zł lub wielokrotność tej kwoty i wyślij do nas maila na [email protected] wpisując następujące dane: 

- ulica

- nr budynku  

- nr mieszkania

- kod pocztowy

- ilość zamówionych posiłków

- numer telefonu

- kod do domofonu (o ile istnieje)

Pełną listę miejscowości w okolicach Krakowa, na których terenie możliwa jest dostawa znajdziesz tutaj > https://fitlabcatering.pl/kontakt/

 

Koniecznie dopisz w każdym zamówieniu wiadomość :

„Posiadam zgodę na przetwarzanie danych odbiorcy oraz dostarczenie do niego przesyłki”

 

Jeżeli chcesz wesprzeć grupę seniorów, a nie znasz konkretnej osoby:

Wpłać dowolną kwotę (minimum 25zł lub wielokrotność) na nasz cel, a my za zebrane pieniądze przygotujemy i dostarczymy posiłki potrzebującym, wskazanym przez Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Krakowie, Filia nr 7, przy Mazowieckiej 4-6, który realizuje tego typu działania na co dzień. PLAN AKCJI:

Z Waszą pomocą pierwsze posiłki dostarczymy już 06.04.2020. Szczelnie zapakowane posiłki będziemy dostarczać codziennie od poniedziałku do piątku w godzinach między 6:00 a 9:00 rano. W piątki dostarczamy także zestawy na sobotę. Niedziela jest dniem bez wyżywienia, gdyż zależy nam na wysokiej jakości i świeżości dedykowanych posiłków. 

 

Dostawy realizujemy po upływie 2 dni od zamówienia przekazanego nam do 17:00. Jeśli zamówienie przekazane jest po 17:00, przenosimy je jakby zostało złożone kolejnego dnia rano. Przykład: 

  • Zamówiłeś dostawę dla Seniora w poniedziałek o 13. Senior otrzymuje swoją dietę w środę rano. 
  • Zamówiłeś dostawę dla Seniora w poniedziałek o 19. Senior otrzymuje swoją dietę w czwartek rano. 

 

Jeśli chcesz zamówić posiłki na dłuższy czas, wpisz w „wiadomości dla organizatora” informacje o tym na ile dni chcesz przekazać zestaw. Pamiętaj, że 25 zł to 1 dzień.

 

Jeśli znasz więcej Seniorów, którzy mogą potrzebować pomocy, niż możesz sam zapewnić - przekaż nam ich dane kontaktowe w wiadomości do organizatora.

 

 

BEZPIECZEŃSTWO AKCJI: 

Aby nie narażać Seniorów dostawy będą dostarczane pod ich drzwi, bez bezpośredniego kontaktu z kurierem. Jego przybycie będzie im komunikowane dzwonkiem do drzwi lub telefonem pod udostępniony numer. 

 

W odpowiedzi na aktualne wydarzenia wprowadziliśmy w firmie szereg procedur kontrolnych, które minimalizują ryzyko zarówno dla naszych Pracowników, jak i Klientów. O wszystkich możecie przeczytać tutaj > https://fitlabcatering.pl/koronawirus_fl.pdf

 

 

KIM JESTEŚMY:

FitLab Catering dostarcza swoim klientom zbilansowane posiłki dietetyczne na terenie Krakowa i okolic nieprzerwanie od 2014 roku. Aby móc jak najlepiej obsłużyć tę akcję angażujemy także inny swój biznes - restaurację Współwinni oraz Partnera, który na co dzień dostarcza nasze diety do Klientów - firmę IGLOTRANS Krzysztof Cichoń. W obliczu szalejącej pandemii oraz wszechogarniającej niemocy, postanowiliśmy wziąć sprawy w swoje ręce i nieść pomoc najbardziej potrzebującym, korzystając z dostępnych zasobów i know-how.


Pomóżcie nam pomagać dołączając do wydarzenia i informując znajomych! Małe czyny mają wielką moc! <3 https://www.facebook.com/events/610600872976093/


 

ORGANIZATOR:

 

FitLab Catering

http://fitlabcatering.pl/

https://www.facebook.com/fitlabcatering/

 

Restauracja Współwinni

https://www.facebook.com/wspolwinni/

 

IGLOTRANS

http://www.iglotrans.pl/

 

 

KONTAKT

Michał Nowakowski

Prezes Zarządu FLC

[email protected] 

 

 

 


Wpłacający 194

D
Dreamcommerce
10 000 zł
 
Dane ukryte
1 500 zł
 
Dane ukryte
1 500 zł
 
Dane ukryte
1 000 zł
HL
Hanna Lasocka
850 zł
AF
András Fekete
750 zł
 
Dane ukryte
500 zł
TS
thomas schären
400 zł
DD
Darek Doktór
350 zł
 
Dane ukryte
300 zł
Zobacz więcej

Komentarze 3

 
2500 znaków
  • Po 24 godzinach od startu akcji wspólnie udało nam się uzbierać 4.175 PLN! Dziękujemy Wam!!! <3 To aż 167 zestawów, które ruszą do Seniorów... ale jeśli będziemy chcieli obsługiwać ich regularnie, to środki te wystarczą tylko na 16 seniorów przez 2 tygodnie od poniedziałku do piątku lub dla 8 przez 4 tygodnie. Zatem dopiero zaczęliśmy, a z Waszą pomocą (nie tylko płatnościami, ale też udostępnianiem) damy radę obsłużyć ich nie dziesiątki, a setki więcej! To działa, a więc do dzieła! <3

  • Jakub G

    Wspieram akcje #CateringDlaSeniora . Polecam film na YT „Koronawirus i co teraz? | niesamowita animacja

Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!

Nasi użytkownicy założyli

645 814 zrzutek

i zebrali

401 701 758 zł

A ty na co dziś zbierasz?