id: 5ud55c

Wspieramy naszych Sąsiadów z Ukrainy! #SERCEMzUKRAINĄ

Wspieramy naszych Sąsiadów z Ukrainy! #SERCEMzUKRAINĄ

Nasi użytkownicy założyli 1 152 361 zrzutek i zebrali 1 197 728 860 zł

A ty na co dziś zbierasz?
Zrzutka pod patronatem:

Aktualności2

 • Ladies and Gentlemen, 

   

  The American Heart of Poland Group has organized fundraising for our neighbors from Ukraine. 

   

  We have already prepared over 400 spaces for refugees in our facilities. In cooperation with Caritas Polska, we are helping children from orphanages evacuated from Ukraine. We provide them with accommodation, meals and basic health care. We are building a special common area, and a temporary school for the children residing with us.  

   

  All our activities are consulted and coordinated with the voivodship authorities. We are in regular contact With the representatives of the Polish Prime Minister Chancellery and the Polish Embassy in Kiev. Representatives of local government authorities and public organizations are also involved in our activities 

   

  We also help directly at the Polish-Ukrainian border, where tired and hungry refugees arrive. We regularly deliver personal protective equipment, medical supplies, blankets and sleeping bags to the transfer points, as well as 10 thousands sandwiches prepared by us every second day… 

   

   

  The needs are enormous. 

   

  We kindly request you to share the information about the fundraising with everyone who may wish to participate, every donation matters!  

   

  Let’s get united and help our neighbors during this difficult time. 

    

  Please find the information about the support offered by the Board of the American Heart of Poland to the refugees from Ukraine on our social media 

   

  Facebook: https://www.facebook.com/PolskoAmerykanskieKlinikiSerca 

  Instagram: https://www.instagram.com/american_heart_of_poland/ 

  Twitter: https://twitter.com/AHP_PAKS 

  Linked In: https://twitter.com/AHP_PAKS


  me77924706da08ba.jpeg

  x1772fc0a4087cfd.jpego72ffab919ba4a2e.jpeg

  0Komentarzy
   
  2500 znaków

  Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!

  Czytaj więcej
Ta zrzutka nie ma jeszcze aktualności.

Ta zrzutka nie ma jeszcze aktualności.

Opis zrzutki

Od początku konfliktu zbrojnego w Ukrainie zespół Grupy American Heart of Poland robi wszystko, co w naszej mocy, aby pomóc potrzebującym. Wsparcie uchodźców to nasza powinność i obowiązek.Jak pomagamy uchodźcom z Ukrainy?


W naszych ośrodkach w Ustroniu, Starachowicach i Augustowie mamy przygotowanych ponad 400 miejsc dla rodzin uciekających z Ukrainy. Przygotujemy także kilkaset miejsc noclegowych w naszych ośrodkach w województwie łódzkim, dolnośląskim i zachodniopomorskim.


    Zapewniamy uchodźcom:

 • transport z granicy polsko-ukraińskiej,
 • zakwaterowanie wraz z wyżywieniem,
 • pomoc medyczną pierwszej potrzeby,
 • rehabilitację i wsparcie w zapewnieniu specjalistycznej opieki medycznej w razie konieczności dalszego leczenia.


We współpracy z Caritas Polska pomagamy ewakuowanym z Ukrainy dzieciom z Domów Dziecka, w najbliższych dniach do Uzdrowiska Ustroń przyjedzie pierwsza grupa małych uchodźców. Zapewnimy im mieszkanie, wyżywienie oraz podstawową opiekę medyczną. Wszystkie nasze działania są konsultowane i koordynowane w porozumieniu z władzami województw. Pozostajemy w stałym kontakcie z przedstawicielami Kancelarii Prezesa Rady Ministrów oraz Ambasady Polskiej w Kijowie. W nasze działania angażują się również reprezentanci lokalnych władz samorządowych i organizacji pożytku publicznego


Chcemy także wesprzeć uchodźców z Ukrainy, udzielając im wsparcia językowego i prawnego oraz pomagając w znalezieniu pracy. Dla pracowników z kwalifikacjami medycznymi utworzymy miejsca pracy w ośrodkach grupy American Heart of Poland i współpracujących z nami Szpitalach.


Pomagamy także bezpośrednio na granicy, do której docierają zmęczeni i głodni uchodźcy. Regularnie dostarczamy do punktów przerzutowych środki ochrony osobistej, koce i śpiwory oraz po 10 tys. przygotowanych przez nas kanapek.

o0d311ebcf8a065d.png


Jak możesz przyłączyć się do pomocy?


Uciekający przed wojną zostawiają cały swój dobytek, dlatego potrzebują podstawowych artykułów:

 • środków higieny osobistej,
 • zapasów żywności,
 • ubrań dla małych dzieci.

 

Nasze konwoje z pomocą regularnie jeżdżą do punktów koordynacyjnych na granicy, ale mamy świadomość, że przy skali problemu nasze zasoby mogą okazać się niewystarczające. Jeżeli chcesz wesprzeć uchodźców artykułami pierwszej potrzeby, skontaktuj się z nami!W naszym ośrodku w Starachowicach potrzebne będzie:

 • wsparcie wolontariuszy w koordynacji przy przyjmowaniu potrzebujących, jak też przy organizacji cateringu,
 • dodatkowa pościel,
 • materace,
 • łóżka.


Jeżeli chciałbyś pomóc uchodźcom z Ukrainy, ale nie masz możliwości udzielenia wsparcia rzeczowego, możesz dołączyć do naszej zbiórki pieniężnej! Za zgromadzone środki będziemy na bieżąco finansowali zakupy artykułów pierwszej potrzeby dla potrzebujących na granicy polsko-ukraińskiej oraz wsparcie rzeczowe dla Gości w naszych ośrodkach.


Liczy się każde wsparcie!


t362f267f33447a0.png


Dołączcie do nas! Pokażmy, że wspieramy ludzi dotkniętych konfliktem!


Chcemy razem z Wami nieść pomoc potrzebującym. Przez całą dobę jest dostępna nasza specjalna infolinia w języku ukraińskim i polskim, pod którą koordynujemy pomoc. nr tel. +48 885 805 073

Dodatkowo można kontaktować się za pomocą adresu e-mail: [email protected]


Grupa American Heart of Poland (AHP) to lider na rynku usług sercowo–naczyniowych w Polsce. Należące do Grupy placówki medyczne od ponad 20 lat specjalizują się w leczeniu chorób układu sercowo–naczyniowego. Działamy w ponad 20 miastach w kraju.


f2865ffd105b010f.png

y7ecfbd126001524.png

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 123

preloader

Komentarze 1

 
2500 znaków