id: 5ufh8d

Zrzutka na działalność Kogutorium

Zrzutka na działalność Kogutorium

2 670 zł 
z 5 000 zł
53%
219 dni do końca
18 
wspierających
Wpłać na zrzutkę
Zrzutka.pl nie pobiera prowizji od wpłat

Opis zrzutki

Dzień dobry, znalazł_ś się w prograch Kogutorium!


Jesteśmy stowarzyszeniem, działającym głównie w sieci - prowadzimy swoją stronę na Facebooku, gdzie opisujemy nasze interwencje, odpisujemy na maile z pytaniami i wspieramy inicjatywy obywatelskie w zakresie praw ucznia i studenta.


W jaki sposób dokładnie działamy? To zależy. Czasem to będzie jedna wiadomość napisana do zaniepokojonego rodzica, czasem to dłuższy wniosek do kuratorium lub skarga do organu prowadzącego, ale zdarzają się i “grube” przypadki, gdzie jest miks nieprawidłowości, więc zastanawiamy się co możemy jeszcze zrobić aby poprawić sytuację. Pomagamy również nauczycielom, choć są to - jeszcze - marginalne przypadki. Nie gryziemy:)


Jeśli uważasz, że warto wesprzeć naszą działalność to będziemy bardzo wdzięczni! Najczęściej koszty jakie ponosimy to wpis za skargi w sądach administracyjnych, w przypadku wygranej jest on oczywiście zwracany, ale są to swego rodzaju zamrożone środki. Lokata 0%, jak my to nazywamy:)

Oprócz tego są to niewielkie koszty bieżące, które zależą od aktualnych potrzeb. Czasem trzeba wysłać list, gdy nie ma możliwości wysyłki elektronicznej. Opłacamy również hosting i jesteśmy w trakcie tworzenia strony internetowej.


Dziękujemy, że jesteś z nami!

W razie pytań zachęcamy do kontaktu z nami drogą mailową ([email protected]) lub facebookową (https://www.facebook.com/kogutorium.oswiaty).


Zespół Kogutorium

Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Dowiedz się więcej

Wpłacający 18

 
Dane ukryte
160 zł
 
Dane ukryte
150 zł
 
Dane ukryte
120 zł
 
Dane ukryte
ukryta
 
Dane ukryte
100 zł
 
Dane ukryte
ukryta
Madzia
10 zł
 
Dane ukryte
50 zł
 
Dane ukryte
20 zł
 
Dane ukryte
50 zł
Zobacz więcej

Komentarze 1

 
2500 znaków

Nasi użytkownicy założyli

853 985 zrzutek

i zebrali

741 122 987 zł

A ty na co dziś zbierasz?