id: 5ufh8d

Zrzutka na działalność Kogutorium

Zrzutka na działalność Kogutorium

Nasi użytkownicy założyli 915 963 zrzutki i zebrali 882 190 009 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutki

Dzień dobry, znalazł_ś się w prograch Kogutorium!


Jesteśmy stowarzyszeniem, działającym głównie w sieci - prowadzimy swoją stronę na Facebooku, gdzie opisujemy nasze interwencje, odpisujemy na maile z pytaniami i wspieramy inicjatywy obywatelskie w zakresie praw ucznia i studenta.


W jaki sposób dokładnie działamy? To zależy. Czasem to będzie jedna wiadomość napisana do zaniepokojonego rodzica, czasem to dłuższy wniosek do kuratorium lub skarga do organu prowadzącego, ale zdarzają się i “grube” przypadki, gdzie jest miks nieprawidłowości, więc zastanawiamy się co możemy jeszcze zrobić aby poprawić sytuację. Pomagamy również nauczycielom, choć są to - jeszcze - marginalne przypadki. Nie gryziemy:)


Jeśli uważasz, że warto wesprzeć naszą działalność to będziemy bardzo wdzięczni! Najczęściej koszty jakie ponosimy to wpis za skargi w sądach administracyjnych, w przypadku wygranej jest on oczywiście zwracany, ale są to swego rodzaju zamrożone środki. Lokata 0%, jak my to nazywamy:)

Oprócz tego są to niewielkie koszty bieżące, które zależą od aktualnych potrzeb. Czasem trzeba wysłać list, gdy nie ma możliwości wysyłki elektronicznej. Opłacamy również hosting i jesteśmy w trakcie tworzenia strony internetowej.


Dziękujemy, że jesteś z nami!

W razie pytań zachęcamy do kontaktu z nami drogą mailową ([email protected]) lub facebookową (https://www.facebook.com/kogutorium).


Zespół Kogutorium

Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 25

preloader

Komentarze 1

 
2500 znaków