Odbudowa budynku po nawałnicy
Odbudowa budynku po nawałnicy
Opis zrzutki
Zwracamy się z prośbą 🙏do wszystkich chcących pomóc w odbudowie budynku gospodarczego naszego kolegi, strażaka OSP, dh Bartka Suwały, po nawałnicy która nawiedziła miejscowość Kazimierzów, 5 czerwca o godzinie 6:30. Tuż po ustaniu żywiołu rozwyły się syreny, strażacy okolicznych jednostek ruszyli z pomocą. Niestety Bartek tym razem nie wyjechał, ponieważ sam potrzebował pomocy. Dach budynku gospodarczego został całkowicie zniszczony, elementy zostały rozrzucone w promieniu kilkuset metrów. To co pozostało również kwalifikuje się do rozbiórki, więźba dachowa została uszkodzona. Koszt naprawy to ogromna kwota, przekraczająca 100 tys. zł. Bardzo prosimy o wsparcie, pokażmy solidarność, liczy się każdy grosz.
Ochotnicza Straż Pożarna w Kazimierzowie
Powodzenia, trzymamy kciuki
Powodzenia!