id: 5uzefj

POMÓŻ POWSTRZYMAĆ NOWOTWÓR MÓZGU! (ZBIÓRKA NA LECZENIE OLGI)

POMÓŻ POWSTRZYMAĆ NOWOTWÓR MÓZGU! (ZBIÓRKA NA LECZENIE OLGI)

Nasi użytkownicy założyli 1 156 043 zrzutki i zebrali 1 199 974 511 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutki

Zwracamy się do Was z prośbą o wsparcie finansowe dla naszej kochanej Oli. Olga niedługo skończy 11 lat, choruje na NF1 - to choroba, która produkuje guzy w ciele chorego. Oli guz jest w mózgu, jest bardzo duży i ciągle rośnie mimo 3 ciężkich operacji i intensywnej chemioterapii.


Nowotwór oślepił Olę na jedno oczko. Dziewczynka jest słaba, ciągle zmęczona, korzysta z wózka inwalidzkiego. Jednocześnie pozostaje spokojna i optymistyczna. Jeszcze niejednego pocieszy i doradzi w kłopocie. Ma umysł dorosłej kobiety. Ma też talent malarski i "ksywkę" Lawendowa Dziewczynka.


O chorobie dowiedzieliśmy się trzy lata temu - wtedy potrzebna była już operacja - świat runął. Ratowanie życia... Część guza, ta co się dało, wycięta i długa rehabilitacja...


I kiedy myśleliśmy, że jest stabilnie okazało się, że znowu urósł. I to był powrót do piekła, do którego mieliśmy wiarę nigdy już nie wrócić. Po drugiej operacji nastąpiły potworne komplikacje i potrzebna byłam trzecia. Oli wszczepiono zastawkę w mózgu. Ola przebywała w śpiączce farmakologicznej, a po wybudzeniu była w połowie sparaliżowana. Nie mogła mówić. Pocięta główka, grube szwy…


Zaraz potem wiadomość, że potrzebna chemioterapia. Po 7 miesiącach okropnego, wycieńczającego leczenia okazało się, że guz dalej rośnie. Ola zaczęła niewyraźnie mówić. Przed nią następne długie miesiące nowej chemioterapii - co tydzień jeździmy do Warszawy, do Centrum Zdrowia Dziecka. Olga wymaga też opieki wielu innych specjalistów (najważniejsi to neurolog, neurochirurg, endokrynolog, okulista i ginekolog), gdyż choroba jest wielopostaciowa.


Zbieramy pieniądze na długotrwałe leczenie Olgi - dojazdy do Warszawy oraz Bydgoszczy, zakwaterowanie, rehabilitację, wizyty u specjalistów i inne wydatki związane z jej leczeniem.


Prosimy o pomoc.

Rodzice Olgi

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 333

preloader

Komentarze 9

 
2500 znaków