id: 5v67xk

Film dokumentalny "Druga Strona"

Film dokumentalny "Druga Strona"

17 904 zł 
z 16 000 zł
111%
zakończona 28.03.2019r
380 
wspierających
Wpłaty nieaktywne - wymagane działanie Organizatora zrzutki. Jeśli jesteś Organizatorem - zaloguj się i podejmij wymagane działania.

Aktualności5

 • Ostatnie dwie koszulki meczowe VP rozdane. Gratulujemy tym, którzy je zdobyli. Skontaktujemy się z wybranymi osobami po zakończeniu zbiórki!
  Czytaj więcej
 • Rozdaliśmy kolejną koszulkę meczową VP. Kto będzie 250-tym szczęśliwcem i zabierze ze sobą meczówkę Virtus.pro? Zostały nam zaledwie 2 sztuki!
  Czytaj więcej
 • Ledwo się obróciliśmy, a rozdaliśmy dwie następne koszulki meczowe zawodników VP! Kto zgarnie kolejne? Zostały nam jeszcze 3 sztuki! Wielkie dzięki za wszystko - walczymy dalej!
  Czytaj więcej
 • Osoba, która niedawno wpłaciła jako 50-ta zgarnęła koszulkę VP! Kto wpłaci jako 100-tny? Zostało nam jeszcze 5 meczówek Virtusów!
  Czytaj więcej
 • Drodzy wpłacający! Jeżeli wybraliście nagrodę, która ma zostać do Was wysłana, to koniecznie pamiętajcie, aby wysłać wiadomość ze swoimi danymi do wysyłki na adres mailowy: [email protected] oraz we wiadomości przy wpłacie. Pozdrawiamy!
  Czytaj więcej
Ta zrzutka nie ma jeszcze aktualności.

Ta zrzutka nie ma jeszcze aktualności.

Opis zrzutki

Marcin marzy o tym, aby zostać profesjonalnym graczem e-sportowym w grze Counter Strike Global Offensive. Pomimo swojej choroby, każdego dnia walczy o to, aby rozwijać się w tym co kocha.

WAŻNA INFORMACJA

CO 50-TĄ WPŁATĘ NAGRADZAMY UNIKATOWĄ KOSZULKĄ ZAWODNIKÓW VIRTUS.PRO*. DO ROZDANIA 6 MECZÓWEK.

Są to koszulki meczowe dedykowane graczom VP – w identycznych koszulkach zawodnicy Virtus.pro występowali podczas międzynarodowych turniejów CS:GO. Na każdej z nich znajduje się nick gracza.

*dotyczy 50-tej, 100-tnej, 150-tej, 200-tnej, 250-tej, 300-tnej wpłaty. Wybierz dowolną wpłatę z nagrodą lub bez nagrody (kwota nie ma znaczenia - każdy ma szansę na koszulkę). Wpisz swoje imię i nazwisko, mail i nr telefonu (w okienku wiadomość przy wpłacaniu) w celu kontaktu po zakończeniu zbiórki. Informacja o tym, kto wpłacił jako 50-ty itd. zostanie wysłana do wybranych osób na koniec zbiórki.

SŁOWEM WSTĘPU

Jestem reżyserem, który realizuje krótkometrażowy film dokumentalny o niepełnosprawnym graczu e-sportowym Marcinie Bielańczuku.

Koniecznością w dokumencie jest podążanie za głównym bohaterem, który nieustannie ewoluuje. Od około roku wraz z grupą zapalonych filmowców regularnie śledzimy poczynania naszego bohatera z kamerą.

Twórczość jest zjawiskiem nie do opisania, a my jako świadomi twórcy chcemy opowiadać interesujące historie. By tego dokonać i stworzyć nasz film, potrzebujemy wsparcia finansowego.

O tym dlaczego warto nam pomóc przekonacie się sami po przeczytaniu informacji poniżej.

JEŻELI UDA NAM SIĘ UZBIERAĆ ZAŁOŻONĄ KWOTĘ, TO NADWYŻKĘ PIENIĘDZY PRZEKAŻEMY NA REHABILITACJE I LECZENIE MARCINA

Zapraszam do dalszej lektury,

Kuba

WSPIERAJĄ NAS

OPIS FILMU

Marcin marzy o tym, aby zostać profesjonalnym graczem e-sportowym w grze Counter Strike Global Offensive. Pomimo swojej choroby, każdego dnia walczy o to, aby rozwijać się w tym co kocha.

Film opowiada o nieustannej walce głównego bohatera z codziennością. Łamie stereotypy niepełnosprawności i pokazuje, że pomimo wielu ograniczeń można dążyć do wyznaczonych celów.

To historia o nieustannym podążaniu własną e-sportową ścieżką, stawianiu sobie barier oraz miłości do gier.

INFORMACJE O MARCINIE

Marcin ma 19 lat i od urodzenia choruje na rdzeniowy zanik mięśni - SMA typu pierwszego. Jest to najcięższa postać tej choroby, która uniemożliwia mu normalne funkcjonowanie, m.in. chodzenie. Od kilku lat pasjonuje się e-sportem, a od 2014 roku poświęca swoje życie grze Counter Strike Global Offensive.

Ustawienie do gry jest czasochłonne. Odpowiednie przygotowanie miejsca gry to jedno, ale sposób rozgrywki w CS:GO diametralnie różni się od tego co znamy. Marcin gra za pomocą dwóch myszek i klawiatury.

Pierwsza myszka odpowiada za strzelanie i umieszczona jest na brzuchu, druga za poruszanie się - znajduje się pod lewą stopą. Z kolei oparta o monitor klawiatura odpowiada za wszystkie pozostałe czynności.

AKCJE MARCINA

Tutaj znajdziecie pokaz umiejętności naszego głównego bohatera. Jak widać, radzi sobie doskonale.

Akcje Marcina

CO DOTYCHCZAS ZROBILIŚMY I CO PLANUJEMY?

Udało nam się zaplanować i zrealizować trzy okresy zdjęciowe. Śledziliśmy codzienne życie Marcina, zarówno podczas jego zwykłego dnia, jak i w trakcie gry w CS:GO. Udaliśmy się również na wielkie e-sportowe święto czyli Intel Extreme Masters w Katowicach w 2018 roku. Odbywają się tam coroczne zawody najlepszych drużyn z całego świata w grę Counter Strike Global Offensive.

Po okresach zdjęciowych, które odbyły się kolejno w lutym, marcu oraz wrześniu 2018 roku, nie zwolniliśmy. Zaplanowaliśmy sobie kolejne zdjęcia pod koniec listopada minionego roku. Marcin wraz ze swoim zespołem pojechał do Krakowa, aby trenować do najbliższych e-sportowych rozgrywek. Wszystko odbyło się w specjalnie przygotowanym gaming housie dla profesjonalnych graczy.

Po przygotowaniach w gaming housie, drużyna Marcina ma w planach udać się na turniej w grze Counter Strike Global Offensive. Nie ma jeszcze dokładnie ustalonej daty turnieju, jednakże ma to nastąpić w ciągu najbliższych kilku miesięcy. Chłopaki trenują zawzięcie i za jakiś czas wybiorą miejsce, w którym zmierzą się z innymi przeciwnikami. Także tam zamierzamy śledzić ich poczynania, które na pewno przyniosą ogromne emocje.

Po ukończeniu okresu zdjęciowego przyjdzie czas na zmontowanie wcześniej zebranego materiału. Wielogodzinne przejrzenie materiału to dopiero początek najważniejszego zadania jakie przed nami stoi. Selekcja najlepszych ujęć oraz montaż pozwoli nam na stworzenie krótkometrażowego filmu dokumentalnego. Wierzymy, że efekt końcowy odda wszystkie emocje, które towarzyszyły nam podczas czasu spędzonego z Marcinem.

Po zmontowaniu finalnej wersji filmu, kolejnym etapem będzie promocja i wysyłanie filmu na festiwale filmowe w całej Polsce i na świecie.

Ostatnim punktem będzie dystrybucja filmu w środowisku e-sportowym. Chcemy nawiązać kontakt ze stacjami e-sportowymi w całej Polsce i za granicą.

NA CO ZBIERAMY?

Jako niezależni twórcy, wszystkie koszty związane z realizacją i produkcją pokrywamy z własnej kieszeni. Dotychczasowy materiał został zrealizowany bez jakiejkolwiek pomocy finansowej z zewnątrz. Następuje jednak taki moment bez którego nie będziemy w stanie dokończyć naszego projektu. Dlatego też potrzebujemy Waszej pomocy. Zebrane środki spożytkujemy na bieżące potrzeby oraz częściowe pokrycie wcześniejszych wydatków.

Wśród nich znajdują się:

DOJAZDY

Każdy przejazd kosztuje. Jeździmy w trójkę. Reżyser, operator i dźwiękowiec. Absolutne minimum. Koszty dojazdów na ostatni i kolejny plan zdjęciowy to około 1000zł.

ŻYWNOŚĆ

Żeby przeżyć trzeba jeść. Trzy osoby do wykarmienia, ponad tydzień zdjęć. Koszty żywności to około 1000zł

WYNAJEM SPRZĘTU FILMOWEGO

Na czymś trzeba nagrywać. Niestety nie posiadamy sprzętu filmowego na własność. Raz dzięki życzliwości naszych znajomych udało się nam pożyczyć potrzebny sprzęt (za co jesteśmy dozgonnie wdzięczni). W innych przypadkach, byliśmy zmuszeni do odpłatnego wynajęcia sprzętu, co wiązało się jednorazowo z kwotą 4500 zł (za samą kamerę – obiektywy mamy, czasami pożyczamy)

MONTAŻ, KOLORYZACJA, UDŹWIĘKOWIENIE etc. - prace techniczne

Ręce do pracy są, chętnych nigdy nie brakuje. Są to jednak ludzie, którzy poświęcają wiele godzin swojego wolnego czasu na robienie rzeczy, które są ich pasją. Skromne opłacenie osób biorących udział w tym projekcie to łącznie około 5000zł.

WYSYŁANIE FILMU NA FESTIWALE

Wysyłanie filmu na festiwale swoje kosztuje. Dodatkowo, gdyby udało nam się dostać do finału jakiegoś festiwalu filmowego to chcielibyśmy tam pojechać jako delegacja (przynajmniej jeden z nas) i godnie reprezentować nasz produkt. Koszt to około 2000zł.

Zapraszamy na nasz fanpage na facebook'u!

Opisujemy tam aktualności związane z produkcją filmu i zrzutką.

Link do fanpage'a

ZESPÓŁ

Jakub Zalewski - reżyser, scenarzysta, montażysta

Student dziennikarstwa i komunikacji społecznej. Reżyser, scenarzysta i montażysta krótkometrażowego filmu dokumentalnego o niepełnosprawnym graczu e-sportowym. Aktywnie działający twórca na płaszczyznach scenariopisarstwa, tworzenia krótkich form dokumentalnych, reklamowych oraz teledysków. W wolnych chwilach pasjonat kultury, zjawisk społecznych oraz podróży.

Konrad Wujciów - operator, kolorysta

Od kilku lat współpracuje z czołowymi polskimi artystami, w tym Karoliną Bregułą, Hubertem Czerepokiem, Magołorzatą Mazur, Łukaszem Skąpskim. W 2016 roku wykonywał postprodukcję obrazu do filmu "Biuro budowy pomnika" Karoliny Breguły, który zdobył Złoty Pazur na Festiwalu Filmowy w Gdyni. W przerwach od filmów uwielbia gotować.

Krzysztof Piskuła - dźwiękowiec

Studiuję film eksperymentalny na Akademii Sztuki w Szczecinie. Uwielbiam gry komputerowe, dobrą muzykę i oczywiście filmy, które to chciałbym tworzyć. Lubię smoki, miecze świetlne i latanie w przestworzach. W wolnym czasie dużo sypiam.

Cezary Markiewicz - montażysta

Absolwent filologii polskiej na Wydziale Komunikacji Społecznej. Studia podyplomowe Przygotowania Pedagogicznego. Aktor, improwizator, pisarz, montażysta wideo. Twórca bloga „Targowisko myśli”, współzałożyciel grupy filmowej Współ.gra, oraz współtwórca grup improwizacji teatralnej Trzy Słowa IMPRO, Bujdy i Bajania.

Karol Michalski - plakacistaBrunet, szczupłej budowy ciała. Student piątego roku Grafiki na Wydziale Sztuk Pięknych Uniwersytetu Mikołaja Kopernika. Moje zainteresowania to sztuka, muzyka, film.

Agata Wiśniewska - pomoc w produkcji

Studentka Wydziału Gospodarki Międzynarodowej Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu. Od wielu lat pasjonuje się fotografią, filmem i ekonomicznymi aspektami sztuki audiowizualnej.

Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 380

 
Dane ukryte
3 000 zł
PS
Piotr Skowyrski
1 000 zł
FK
Filip kubski
1 000 zł
ŁK
Łukasz Kwiecień
500 zł
AJ
Anna Jagodzińska
MZ
Matthias Zalewski
400 zł
MJ
Mateusz Jaszewski
370 zł
JT
Jan Trukawka
BG
Grzegorz Prusak
300 zł
Zobacz więcej

Komentarze 76

 
2500 znaków

Nagrody

Wpłać 1 zł i więcej
Podziękowanie

Każda złotówka się liczy. Dziękujemy za Twoje wsparcie!

rozwiń

wybrano 65 razy

Wpłać 5 zł i więcej
Podziękowania imienne na Facebook'u

Podczas promocji naszego filmu na Facebook'u Twoje nazwisko zostanie wymienione w ramach podziękowań za wpłatę. 

rozwiń

wybrano 82 razy

Wpłać 15 zł i więcej
Pocztówka z kadrem z filmu

Za tę wpłatę otrzymasz od nas jedyną w swoim rodzaju pocztówkę z kadrem z filmu.

--------------------------------------------------------------------------

Swoje dane do wysyłki (imię nazwisko, adres, kod pocztowy oraz nr telefonu) wraz z nazwą wybranej nagrody (i rozmiarem w przypadku ubrań) prosimy wysyłać:

Na adres mailowy: [email protected]

ORAZ w wiadomości na stronie zrzutka.pl (okienko pojawia się przy wpłacie)

Po zakończeniu zrzutki rozpoczynamy wysyłanie produktów.


rozwiń

wybrano 21 razy

Wpłać 20 zł i więcej
Pocztówka z kadrem z filmu + opaska GOGOVP

Za tę wpłatę otrzymasz od nas jedyną w swoim rodzaju pocztówkę z kadrem z filmu. Dodatkowo dorzucamy opaskę GOGOVP, na której znajdują się nicki całej złotej piątki.

--------------------------------------------------------------------------

Swoje dane do wysyłki (imię nazwisko, adres, kod pocztowy oraz nr telefonu) wraz z nazwą wybranej nagrody (i rozmiarem w przypadku ubrań) prosimy wysyłać:

Na adres mailowy: [email protected]

ORAZ w wiadomości na stronie zrzutka.pl (okienko pojawia się przy wpłacie)

Po zakończeniu zrzutki rozpoczynamy wysyłanie produktów.

rozwiń

wybrano 23 razy (pozostało 78 z 101)

Wpłać 25 zł i więcej
Pocztówka z kadrem z filmu + opaska GoldenFive

Za tę wpłatę otrzymasz od nas jedyną w swoim rodzaju pocztówkę z kadrem z filmu. Dodatkowo dorzucamy opaskę GoldenFive. Złotej Piątki przedstawiać nie trzeba nikomu!

--------------------------------------------------------------------------

Swoje dane do wysyłki (imię nazwisko, adres, kod pocztowy oraz nr telefonu) wraz z nazwą wybranej nagrody (i rozmiarem w przypadku ubrań) prosimy wysyłać:

Na adres mailowy: [email protected]

ORAZ w wiadomości na stronie zrzutka.pl (okienko pojawia się przy wpłacie)

Po zakończeniu zrzutki rozpoczynamy wysyłanie produktów.

rozwiń

wybrano 6 razy (pozostało 94 z 100)

Wpłać 30 zł i więcej
Fidget spinner Kinguin.

Za tę wpłatę otrzymasz od nas unikalny fidget spinner Kinguin! Nie jest on dostępny nigdzie w sprzedaży więc łapcie póki dostępne!

--------------------------------------------------------------------------

Swoje dane do wysyłki (imię nazwisko, adres, kod pocztowy oraz nr telefonu) wraz z nazwą wybranej nagrody (i rozmiarem w przypadku ubrań) prosimy wysyłać:

Na adres mailowy: [email protected]

ORAZ w wiadomości na stronie zrzutka.pl (okienko pojawia się przy wpłacie)

Po zakończeniu zrzutki rozpoczynamy wysyłanie produktów.

rozwiń

wybrano 3 razy (pozostało 7 z 10)

Wpłać 35 zł i więcej
Kubek INTEL - NEVER STOP GAMING

Za tę wpłatę otrzymasz od nas kubek od firmy INTEL - NEVER STOP GAMING! Picie z niego to sama przyjemność. Zabierz go do siebie!

--------------------------------------------------------------------------

W cenie wysyłka!

Swoje dane do wysyłki (imię nazwisko, adres, kod pocztowy oraz nr telefonu) wraz z nazwą wybranej nagrody (i rozmiarem w przypadku ubrań) prosimy wysyłać:

W wiadomości na stronie zrzutka.pl (okienko pojawia się przy wpłacie)

oraz na adres mailowy: [email protected]

Po zakończeniu zrzutki rozpoczynamy wysyłanie produktów.

rozwiń

wybrano 14 razy (pozostało 6 z 20)

Wpłać 45 zł i więcej
Szalik Kinguin

Za tę wpłatę otrzymasz od nas szalik Kinguin! Kibicom nie trzeba tłumaczyć, że przyda się zawsze. Oglądanie meczu? Turniej? Weź go ze sobą wszędzie!

--------------------------------------------------------------------------

Swoje dane do wysyłki (imię nazwisko, adres, kod pocztowy oraz nr telefonu) wraz z nazwą wybranej nagrody (i rozmiarem w przypadku ubrań) prosimy wysyłać:

Na adres mailowy: [email protected]

ORAZ w wiadomości na stronie zrzutka.pl (okienko pojawia się przy wpłacie)

Po zakończeniu zrzutki rozpoczynamy wysyłanie produktów.


rozwiń

wybrano 7 razy (pozostało 3 z 10)

Wpłać 55 zł i więcej
Plakat filmu dokumentalnego "Druga strona"

Za tę wpłatę otrzymasz od nas jedyny w swoim rodzaju plakat filmowy naszego filmu dokumentalnego! Nie zwlekaj, zabierz go do siebie!

--------------------------------------------------------------------------

Swoje dane do wysyłki (imię nazwisko, adres, kod pocztowy oraz nr telefonu) wraz z nazwą wybranej nagrody (i rozmiarem w przypadku ubrań) prosimy wysyłać:

Na adres mailowy: [email protected]

ORAZ w wiadomości na stronie zrzutka.pl (okienko pojawia się przy wpłacie)

Po zakończeniu zrzutki rozpoczynamy wysyłanie produktów.

rozwiń

wybrano 6 razy

Wpłać 65 zł i więcej
Koszulka INTEL - IEM 2019 XL

Za tę wpłatę otrzymasz od nas koszulkę HARDCORE GAMER INSIDE od firmy INTEL w rozmiarze XL. Jest to tegoroczna edycja koszulki z IEM 2019. Niech Ci służy jak najdłużej!

--------------------------------------------------------------------------

Swoje dane do wysyłki (imię nazwisko, adres, kod pocztowy oraz nr telefonu) wraz z nazwą wybranej nagrody (i rozmiarem w przypadku ubrań) prosimy wysyłać:

W wiadomości na stronie zrzutka.pl (okienko pojawia się przy wpłacie)

oraz na adres mailowy: [email protected]

Po zakończeniu zrzutki rozpoczynamy wysyłanie produktów.

rozwiń

wybrano 2 razy (pozostało 1 z 3)

Wpłać 66 zł i więcej
Koszulka INTEL - IEM 2019 2XL

Za tę wpłatę otrzymasz od nas koszulkę HARDCORE GAMER INSIDE od firmy INTEL w rozmiarze 2XL. Jest to tegoroczna edycja koszulki z IEM 2019. Niech Ci służy jak najdłużej!

--------------------------------------------------------------------------

Swoje dane do wysyłki (imię nazwisko, adres, kod pocztowy oraz nr telefonu) wraz z nazwą wybranej nagrody (i rozmiarem w przypadku ubrań) prosimy wysyłać:

W wiadomości na stronie zrzutka.pl (okienko pojawia się przy wpłacie)

oraz na adres mailowy: drugastronadokume[email protected]

Po zakończeniu zrzutki rozpoczynamy wysyłanie produktów.

rozwiń

(pozostało 3 z 3)

Wpłać 69 zł i więcej
Mysz gamingowa Trust GXT 180 Kusan

Za tę wpłatę otrzymasz od nas mysz gamingową Trust GXT 180 Kusan! Idealnie sprawdzi się w domu każdego gracza. 

--------------------------------------------------------------------------

Swoje dane do wysyłki (imię nazwisko, adres, kod pocztowy oraz nr telefonu) wraz z nazwą wybranej nagrody (i rozmiarem w przypadku ubrań) prosimy wysyłać:

Na adres mailowy: [email protected]

ORAZ w wiadomości na stronie zrzutka.pl (okienko pojawia się przy wpłacie)

Po zakończeniu zrzutki rozpoczynamy wysyłanie produktów.

rozwiń

(pozostało 3 z 3)

Wpłać 95 zł i więcej
Bluza rozpinana INTEL XL

Za tę wpłatę otrzymasz od nas bluzę rozpinaną "Lose the lag, win the day" od firmy INTEL w rozmiarze XL. Niech Ci służy jak najdłużej!

--------------------------------------------------------------------------

Swoje dane do wysyłki (imię nazwisko, adres, kod pocztowy oraz nr telefonu) wraz z nazwą wybranej nagrody (i rozmiarem w przypadku ubrań) prosimy wysyłać:

W wiadomości na stronie zrzutka.pl (okienko pojawia się przy wpłacie)

oraz na adres mailowy: [email protected]

Po zakończeniu zrzutki rozpoczynamy wysyłanie produktów.

rozwiń

wybrano 2 razy (pozostało 3 z 5)

Wpłać 125 zł i więcej
Koszulka Kinguin - rozmiar XXL

Za tę wpłatę otrzymasz od nas koszulkę Kinguin w rozmiarze XXL.  

----------------------------------------------------------------------------

Swoje dane do wysyłki (imię nazwisko, adres, kod pocztowy oraz nr telefonu) wraz z nazwą wybranej nagrody (i rozmiarem w przypadku ubrań) prosimy wysyłać:

Na adres mailowy: [email protected]

ORAZ w wiadomości na stronie zrzutka.pl (okienko pojawia się przy wpłacie)

Po zakończeniu zrzutki rozpoczynamy wysyłanie produktów.

rozwiń

wybrano 1 raz (pozostało 1 z 2)

Wpłać 126 zł i więcej
Koszulka Kinguin - rozmiar XL

Za tę wpłatę otrzymasz od nas koszulkę Kinguin w rozmiarze XL.  

----------------------------------------------------------------------------

Swoje dane do wysyłki (imię nazwisko, adres, kod pocztowy oraz nr telefonu) wraz z nazwą wybranej nagrody (i rozmiarem w przypadku ubrań) prosimy wysyłać:

Na adres mailowy: [email protected]

ORAZ w wiadomości na stronie zrzutka.pl (okienko pojawia się przy wpłacie)

Po zakończeniu zrzutki rozpoczynamy wysyłanie produktów.

rozwiń

(pozostało 2 z 2)

Wpłać 127 zł i więcej
Koszulka Kinguin - rozmiar S

Za tę wpłatę otrzymasz od nas koszulkę Kinguin w rozmiarze S.  

----------------------------------------------------------------------------

Swoje dane do wysyłki (imię nazwisko, adres, kod pocztowy oraz nr telefonu) wraz z nazwą wybranej nagrody (i rozmiarem w przypadku ubrań) prosimy wysyłać:

Na adres mailowy: [email protected]

ORAZ w wiadomości na stronie zrzutka.pl (okienko pojawia się przy wpłacie)

Po zakończeniu zrzutki rozpoczynamy wysyłanie produktów.

rozwiń

(pozostało 1 z 1)

Wpłać 129 zł i więcej
Koszulka Kinguin - rozmiar M

Za tę wpłatę otrzymasz od nas koszulkę Kinguin w rozmiarze M.  

----------------------------------------------------------------------------

Swoje dane do wysyłki (imię nazwisko, adres, kod pocztowy oraz nr telefonu) wraz z nazwą wybranej nagrody (i rozmiarem w przypadku ubrań) prosimy wysyłać:

Na adres mailowy: [email protected]

ORAZ w wiadomości na stronie zrzutka.pl (okienko pojawia się przy wpłacie)

Po zakończeniu zrzutki rozpoczynamy wysyłanie produktów.

rozwiń

(pozostało 2 z 2)

Wpłać 130 zł i więcej
Koszulka Kinguin - rozmiar L

Za tę wpłatę otrzymasz od nas koszulkę Kinguin w rozmiarze L.  

----------------------------------------------------------------------------

Swoje dane do wysyłki (imię nazwisko, adres, kod pocztowy oraz nr telefonu) wraz z nazwą wybranej nagrody (i rozmiarem w przypadku ubrań) prosimy wysyłać:

Na adres mailowy: [email protected]

ORAZ w wiadomości na stronie zrzutka.pl (okienko pojawia się przy wpłacie)

Po zakończeniu zrzutki rozpoczynamy wysyłanie produktów.

rozwiń

wybrano 1 raz (pozostało 1 z 2)

Wpłać 140 zł i więcej
X-GAMER - skupienie i energia - SMAK - ZOMBERRY

Brak skupienia i energii podczas gry? Razem z X-GAMER i formułą witamin o smaku ZOMBERRY Twoja gra nigdy nie będzie taka sama. Wszystkie informacje o produkcie na stronie: https://www.x-gamer.com/zomberry-flavour-x-tub.html

--------------------------------------------------------------------------

Swoje dane do wysyłki (imię nazwisko, adres, kod pocztowy oraz nr telefonu) wraz z nazwą wybranej nagrody (i rozmiarem w przypadku ubrań) prosimy wysyłać:

Na adres mailowy: [email protected]

ORAZ w wiadomości na stronie zrzutka.pl (okienko pojawia się przy wpłacie)

Po zakończeniu zrzutki rozpoczynamy wysyłanie produktów.

rozwiń

(pozostało 1 z 1)

Wpłać 141 zł i więcej
X-GAMER - skupienie i energia - SMAK - POWACRUSH

Brak skupienia i energii podczas gry? Razem z X-GAMER i formułą witamin o smaku POWACRUSH Twoja gra nigdy nie będzie taka sama. Wszystkie informacje o produkcie na stronie: https://www.x-gamer.com/powacrush-flavour-x-tub.html

--------------------------------------------------------------------------

Swoje dane do wysyłki (imię nazwisko, adres, kod pocztowy oraz nr telefonu) wraz z nazwą wybranej nagrody (i rozmiarem w przypadku ubrań) prosimy wysyłać:

Na adres mailowy: [email protected]

ORAZ w wiadomości na stronie zrzutka.pl (okienko pojawia się przy wpłacie)

Po zakończeniu zrzutki rozpoczynamy wysyłanie produktów.

rozwiń

(pozostało 1 z 1)

Wpłać 142 zł i więcej
X-GAMER - skupienie i energia - SMAK - NIGHTSHADE

Brak skupienia i energii podczas gry? Razem z X-GAMER i formułą witamin o smaku NIGHTSHADE Twoja gra nigdy nie będzie taka sama. Wszystkie informacje o produkcie na stronie: https://www.x-gamer.com/nightshade-flavour-x-tub.html

--------------------------------------------------------------------------

Swoje dane do wysyłki (imię nazwisko, adres, kod pocztowy oraz nr telefonu) wraz z nazwą wybranej nagrody (i rozmiarem w przypadku ubrań) prosimy wysyłać:

Na adres mailowy: [email protected]

ORAZ w wiadomości na stronie zrzutka.pl (okienko pojawia się przy wpłacie)

Po zakończeniu zrzutki rozpoczynamy wysyłanie produktów.

rozwiń

(pozostało 1 z 1)

Wpłać 150 zł i więcej
Podziękowanie w napisach końcowych filmu za wsparcie zbiórki

Za tę wpłatę otrzymasz unikatową możliwość bycia darczyńcą wymienionym w napisach końcowych naszego filmu. To ogromne wsparcie!

rozwiń

wybrano 12 razy

Wpłać 255 zł i więcej
Podkładka pod krzesło - Florpad Venom

Za tę wpłatę otrzymasz od nas specjalną podkładkę pod krzesło - Florpad Venom. Z tym produktem nigdy nie porysujesz podłogi swoim gamingowym krzesłem! 

--------------------------------------------------------------------------

Swoje dane do wysyłki (imię nazwisko, adres, kod pocztowy oraz nr telefonu) wraz z nazwą wybranej nagrody (i rozmiarem w przypadku ubrań) prosimy wysyłać:

W wiadomości na stronie zrzutka.pl (okienko pojawia się przy wpłacie)

oraz na adres mailowy: [email protected]

Po zakończeniu zrzutki rozpoczynamy wysyłanie produktów.

rozwiń

(pozostało 1 z 1)

Wpłać 260 zł i więcej
M9 BAYONET ELITE - SAPPHIRE - nóż - FADECASE

Marzyłeś kiedyś o tym, żeby Twój ulubiony nóż z CS:GO trafił do Ciebie do domu? Dzięki firmie FADECASE masz okazję zgarnąć replikę noża M9 Bayonet Elite - Sapphire!

--------------------------------------------------------------------------

Swoje dane do wysyłki (imię nazwisko, adres, kod pocztowy oraz nr telefonu) wraz z nazwą wybranej nagrody (i rozmiarem w przypadku ubrań) prosimy wysyłać:


w wiadomości na stronie zrzutka.pl (okienko pojawia się przy wpłacie)

oraz na adres mailowy: [email protected]


Po zakończeniu zrzutki rozpoczynamy wysyłanie produktów.

rozwiń

(pozostało 1 z 1)

Wpłać 270 zł i więcej
Podkładka pod krzesło - Florpad Fnatic

Za tę wpłatę otrzymasz od nas specjalną podkładkę pod krzesło - Florpad Fnatic. Z tym produktem nigdy nie porysujesz podłogi swoim gamingowym krzesłem! 

--------------------------------------------------------------------------

Swoje dane do wysyłki (imię nazwisko, adres, kod pocztowy oraz nr telefonu) wraz z nazwą wybranej nagrody (i rozmiarem w przypadku ubrań) prosimy wysyłać:

W wiadomości na stronie zrzutka.pl (okienko pojawia się przy wpłacie)

oraz na adres mailowy: [email protected]

Po zakończeniu zrzutki rozpoczynamy wysyłanie produktów.

rozwiń

(pozostało 1 z 1)

Wpłać 275 zł i więcej
Podkładka pod krzesło - Florpad Navi

Za tę wpłatę otrzymasz od nas specjalną podkładkę pod krzesło - Florpad Navi. Z tym produktem nigdy nie porysujesz podłogi swoim gamingowym krzesłem! 

--------------------------------------------------------------------------

Swoje dane do wysyłki (imię nazwisko, adres, kod pocztowy oraz nr telefonu) wraz z nazwą wybranej nagrody (i rozmiarem w przypadku ubrań) prosimy wysyłać:

W wiadomości na stronie zrzutka.pl (okienko pojawia się przy wpłacie)

oraz na adres mailowy: [email protected]

Po zakończeniu zrzutki rozpoczynamy wysyłanie produktów.

rozwiń

(pozostało 1 z 1)

Wpłać 700 zł i więcej
Software pack INTEL

Za tę wpłatę otrzymasz od nas Software pack od firmy INTEL, który zawiera następujące programy i gry:

 1. Frostpunk- 11 Bit Studios
 2. Deep Sky Derelicts - 1C Entertainment
 3. Haimrik-1C Entertainment
 4. NITE Team 4- Alice & Smith
 5. Evasion- Archiact Interactive Ltd
 6. Earthfall- Holospark
 7. HITMANô 2- IO Interactive
 8. Mashinky - Jan Zelenż
 9. ACID Pro 8- MAGIX
 10. MapleStory 2 - Nexon
 11. Claybook - Second Order Ltd.
 12. Warhammer 40,000: Gladius Ė Relics of War - Slitherine Ltd.
 13. Besiege - Spiderling Studios Ltd
 14. Battlerite Royale - Stunlock Studios
 15. The Escapists 2 - Team17 Digital Ltd
 16. Yokuís Island Express - Team17 Digital Ltd
 17. Archangel Hellfire - Skydance Productions LLC.
 18. Arizona Sunshine - Vertigo Games
 19. Corelģ Paintshopģ Pro X9 - Corel Corporation
 20. CorelDrawģ Graphics Suite 2017 - Corel Corporation
 21. Ancestors Legacy - 1C Entertainment
 22. Screen Recorder 4 Deluxe - Cyberlink
 23. PowerDVD 18 Ultra - Cyberlink
 24. Director Suite 365 - Cyberlink
 25. Intelģ Easy Streaming Wizard - Intelģ Corporation
 26. Switchblade - Lucid Games Ltd.
 27. Switchblade: Legendary Pack - Lucid Games Ltd.
 28. Aurora HDR - Skylum Software
 29. XSplit Premium - SplitmediaLabs
 30. Corelģ VideoStudioģ X9.5 - Corel Corporation
 31. Defiance 2050 - Trion Worlds, Inc.
 32. Director Suite 6 - CyberLink Corp
 33. Halo Wars 2 - Microsoft Studios
 34. Iconoclast - Bitfrost Entertainment
 35. Luminar 2018 Jupiter - Skylum Software
 36. MAGIX Fastcut 2.0 - MAGIX
 37. MixCast Studio - Blueprint Reality Inc.
 38. Movie Edit Pro Plus 2019 - MAGIX
 39. Paladinsģ - Hi-Rez Studios, Inc.
 40. PCmoverģ Professional - Laplink Software, Inc.
 41. Nik Collection by DxO - DxO
 42. Painterģ 2019 - Corel Corporation
 43. PowerDVD 17 Ultra - CyberLink Corp
 44. Photolab 1.2 - DxO
 45. Photolemur 3 - Skylum Software
 46. Photostory Premium VR - MAGIX
 47. Raw Data - Survios, Inc.
 48. Redout: Enhanced Edition - 34BigThings 
 49. Sprint Vector - Survios, Inc.
 50. Star Trekô: Bridge Crew - Ubisoft Entertainment
 51. GRFX Studio Pro - AUTO FX SOFTWARE LLC
 52. HitFilm Pro - FXhome
 53. Total War: Warhammer II - Sega
 54. Ultra - Sony Pictures
 55. VEGAS Movie Studio 15 Platinum - MAGIX
 56. Warhammer: End Times - Vermintide - Fatshark Games
 57. Warhammer: Vermintide II - Fatshark Games

--------------------------------------------------------------------------

Swoje dane do wysyłki (imię nazwisko, adres, kod pocztowy oraz nr telefonu) wraz z nazwą wybranej nagrody (i rozmiarem w przypadku ubrań) prosimy wysyłać:

W wiadomości na stronie zrzutka.pl (okienko pojawia się przy wpłacie)

oraz na adres mailowy: [email protected]

Po zakończeniu zrzutki rozpoczynamy wysyłanie produktów.

rozwiń

(pozostało 1 z 1)

Wpłać 29 zł i więcej
Worek sportowy INTEL

Za tę wpłatę otrzymasz od nas worek sportowy od firmy INTEL z napisem "Lose the lag, win the day". Niech Ci służy jak najdłużej!

--------------------------------------------------------------------------

Swoje dane do wysyłki (imię nazwisko, adres, kod pocztowy oraz nr telefonu) wraz z nazwą wybranej nagrody (i rozmiarem w przypadku ubrań) prosimy wysyłać:

W wiadomości na stronie zrzutka.pl (okienko pojawia się przy wpłacie)

oraz na adres mailowy: [email protected]

Po zakończeniu zrzutki rozpoczynamy wysyłanie produktów.

rozwiń

wybrano 1 raz (pozostało 0 z 1)

Wpłać 32 zł i więcej
Butelka z filtrem - INTEL

Za tę wpłatę otrzymasz od nas butelkę z filtrem od firmy INTEL. 

--------------------------------------------------------------------------

W cenie wysyłka!

Swoje dane do wysyłki (imię nazwisko, adres, kod pocztowy oraz nr telefonu) wraz z nazwą wybranej nagrody (i rozmiarem w przypadku ubrań) prosimy wysyłać:

W wiadomości na stronie zrzutka.pl (okienko pojawia się przy wpłacie)

oraz na adres mailowy: [email protected]

Po zakończeniu zrzutki rozpoczynamy wysyłanie produktów.

rozwiń

wybrano 1 raz (pozostało 0 z 1)

Wpłać 48 zł i więcej
Koszulka Gaming rozmiar XL

Za tę wpłatę otrzymasz od nas koszulkę Gaming w rozmiarze XL. Oby służyła Ci jak najdłużej podczas gry!

--------------------------------------------------------------------------

Swoje dane do wysyłki (imię nazwisko, adres, kod pocztowy oraz nr telefonu) wraz z nazwą wybranej nagrody (i rozmiarem w przypadku ubrań) prosimy wysyłać:

Na adres mailowy: [email protected]

ORAZ w wiadomości na stronie zrzutka.pl (okienko pojawia się przy wpłacie)

Po zakończeniu zrzutki rozpoczynamy wysyłanie produktów.

rozwiń

wybrano 1 raz (pozostało 0 z 1)

Wpłać 49 zł i więcej
Koszulka Gaming rozmiar L

Za tę wpłatę otrzymasz od nas koszulkę Gaming w rozmiarze L. Oby służyła Ci jak najdłużej podczas gry!

--------------------------------------------------------------------------

Swoje dane do wysyłki (imię nazwisko, adres, kod pocztowy oraz nr telefonu) wraz z nazwą wybranej nagrody (i rozmiarem w przypadku ubrań) prosimy wysyłać:

Na adres mailowy: [email protected]

ORAZ w wiadomości na stronie zrzutka.pl (okienko pojawia się przy wpłacie)

Po zakończeniu zrzutki rozpoczynamy wysyłanie produktów.

rozwiń

wybrano 1 raz (pozostało 0 z 1)

Wpłać 50 zł i więcej
Koszulka Gaming rozmiar M

Za tę wpłatę otrzymasz od nas koszulkę Gaming w rozmiarze M. Oby służyła Ci jak najdłużej podczas gry!

--------------------------------------------------------------------------

Swoje dane do wysyłki (imię nazwisko, adres, kod pocztowy oraz nr telefonu) wraz z nazwą wybranej nagrody (i rozmiarem w przypadku ubrań) prosimy wysyłać:

Na adres mailowy: [email protected]

ORAZ w wiadomości na stronie zrzutka.pl (okienko pojawia się przy wpłacie)

Po zakończeniu zrzutki rozpoczynamy wysyłanie produktów.

rozwiń

wybrano 2 razy (pozostało 0 z 2)

Wpłać 60 zł i więcej
Koszulka Team Biceps z podpisem Filipa "NEO" Kubskiego - czarna/biała

Za tę wpłatę otrzymasz od nas koszulkę Team Biceps w kolorze czarnym lub białym! Dodatkowo podpisze się na niej dla Ciebie Filip NEO Kubski! Jarek pasha runda nasza. Filip NEO jest dwa zero! Oby służyła Ci jak najdłużej podczas gry!

--------------------------------------------------------------------------

Swoje dane do wysyłki (imię nazwisko, adres, kod pocztowy oraz nr telefonu) wraz z nazwą wybranej nagrody (i rozmiarem w przypadku ubrań) prosimy wysyłać:

Na adres mailowy: [email protected]

ORAZ w wiadomości na stronie zrzutka.pl (okienko pojawia się przy wpłacie)

Po zakończeniu zrzutki rozpoczynamy wysyłanie produktów.

rozwiń

wybrano 10 razy (pozostało 0 z 10)

Wpłać 67 zł i więcej
Koszulka INTEL - IEM 2019 3XL

Za tę wpłatę otrzymasz od nas koszulkę HARDCORE GAMER INSIDE od firmy INTEL w rozmiarze 3XL. Jest to tegoroczna edycja koszulki z IEM 2019. Niech Ci służy jak najdłużej!

--------------------------------------------------------------------------

Swoje dane do wysyłki (imię nazwisko, adres, kod pocztowy oraz nr telefonu) wraz z nazwą wybranej nagrody (i rozmiarem w przypadku ubrań) prosimy wysyłać:

W wiadomości na stronie zrzutka.pl (okienko pojawia się przy wpłacie)

oraz na adres mailowy: [email protected]

Po zakończeniu zrzutki rozpoczynamy wysyłanie produktów.

rozwiń

wybrano 1 raz (pozostało 0 z 1)

Wpłać 68 zł i więcej
Koszulka INTEL - IEM 2019 4XL

Za tę wpłatę otrzymasz od nas koszulkę HARDCORE GAMER INSIDE od firmy INTEL w rozmiarze 4XL. Jest to tegoroczna edycja koszulki z IEM 2019. Niech Ci służy jak najdłużej!

--------------------------------------------------------------------------

Swoje dane do wysyłki (imię nazwisko, adres, kod pocztowy oraz nr telefonu) wraz z nazwą wybranej nagrody (i rozmiarem w przypadku ubrań) prosimy wysyłać:

W wiadomości na stronie zrzutka.pl (okienko pojawia się przy wpłacie)

oraz na adres mailowy: [email protected]

Po zakończeniu zrzutki rozpoczynamy wysyłanie produktów.

rozwiń

wybrano 1 raz (pozostało 0 z 1)

Wpłać 79 zł i więcej
Bluza z emotikonkami INTEL rozmiar XL

Za tę wpłatę otrzymasz od nas bluzę z emotikonkami od firmy INTEL w rozmiarze XL! Wybierasz się na IEM Katowice 2019? Z tą bluzą poczujesz jak prawdziwy kibic!

--------------------------------------------------------------------------

Swoje dane do wysyłki (imię nazwisko, adres, kod pocztowy oraz nr telefonu) wraz z nazwą wybranej nagrody (i rozmiarem w przypadku ubrań) prosimy wysyłać:

Na adres mailowy: [email protected]

ORAZ w wiadomości na stronie zrzutka.pl (okienko pojawia się przy wpłacie)

Po zakończeniu zrzutki rozpoczynamy wysyłanie produktów.

rozwiń

wybrano 1 raz (pozostało 0 z 1)

Wpłać 80 zł i więcej
Bluza z emotikonkami INTEL rozmiar M

Za tę wpłatę otrzymasz od nas bluzę z emotikonkami od firmy INTEL w rozmiarze M! Wybierasz się na IEM Katowice 2019? Z tą bluzą poczujesz jak prawdziwy kibic!

--------------------------------------------------------------------------

Swoje dane do wysyłki (imię nazwisko, adres, kod pocztowy oraz nr telefonu) wraz z nazwą wybranej nagrody (i rozmiarem w przypadku ubrań) prosimy wysyłać:

Na adres mailowy: [email protected]

ORAZ w wiadomości na stronie zrzutka.pl (okienko pojawia się przy wpłacie)

Po zakończeniu zrzutki rozpoczynamy wysyłanie produktów.

rozwiń

wybrano 2 razy (pozostało 0 z 2)

Wpłać 100 zł i więcej
Bluza Never Stop Gaming L

Za tę wpłatę otrzymasz od nas bluzę Never Stop Gaming w rozmiarze L! Wybierasz się na IEM Katowice 2019? Z tą bluzą poczujesz jak prawdziwy kibic!

--------------------------------------------------------------------------

Swoje dane do wysyłki (imię nazwisko, adres, kod pocztowy oraz nr telefonu) wraz z nazwą wybranej nagrody (i rozmiarem w przypadku ubrań) prosimy wysyłać:

Na adres mailowy: [email protected]

ORAZ w wiadomości na stronie zrzutka.pl (okienko pojawia się przy wpłacie)

Po zakończeniu zrzutki rozpoczynamy wysyłanie produktów.

rozwiń

wybrano 3 razy (pozostało 0 z 3)

Wpłać 139 zł i więcej
Klawiatura mechaniczna Trust GXT 890 Cada

Za tę wpłatę otrzymasz od nas klawiaturę mechaniczną Trust GXT 890 Cada! Idealnie sprawdzi się w domu każdego gracza. 

--------------------------------------------------------------------------

Swoje dane do wysyłki (imię nazwisko, adres, kod pocztowy oraz nr telefonu) wraz z nazwą wybranej nagrody (i rozmiarem w przypadku ubrań) prosimy wysyłać:

W wiadomości na stronie zrzutka.pl (okienko pojawia się przy wpłacie)

ORAZ na adres mailowy: [email protected]

Po zakończeniu zrzutki rozpoczynamy wysyłanie produktów.

rozwiń

wybrano 2 razy (pozostało 0 z 2)

Wpłać 180 zł i więcej
KARAMBIT ELITE LORE - nóż - FADECASE

Marzyłeś kiedyś o tym, żeby Twój ulubiony nóż z CS:GO trafił do Ciebie do domu? Dzięki firmie FADECASE masz okazję zgarnąć replikę noża Karambit Elite Lore!

--------------------------------------------------------------------------

Swoje dane do wysyłki (imię nazwisko, adres, kod pocztowy oraz nr telefonu) wraz z nazwą wybranej nagrody (i rozmiarem w przypadku ubrań) prosimy wysyłać:


w wiadomości na stronie zrzutka.pl (okienko pojawia się przy wpłacie)

oraz na adres mailowy: [email protected]


Po zakończeniu zrzutki rozpoczynamy wysyłanie produktów.

rozwiń

wybrano 1 raz (pozostało 0 z 1)

Wpłać 190 zł i więcej
Myszka HyperX PULSEFIRE FPS PRO

Za tę wpłatę otrzymasz od nas myszkę HyperX PULSEFIRE FPS PRO. Każdy prawdziwy gracz chciałby mieć ją w swoim domu!

--------------------------------------------------------------------------

Swoje dane do wysyłki (imię nazwisko, adres, kod pocztowy oraz nr telefonu) wraz z nazwą wybranej nagrody (i rozmiarem w przypadku ubrań) prosimy wysyłać:

W wiadomości na stronie zrzutka.pl (okienko pojawia się przy wpłacie)

oraz na adres mailowy: [email protected]

Po zakończeniu zrzutki rozpoczynamy wysyłanie produktów.

rozwiń

wybrano 1 raz (pozostało 0 z 1)

Wpłać 199 zł i więcej
Słuchawki bezprzewodowe Trust GXT 393 Magna

Za tę wpłatę otrzymasz od nas słuchawki bezprzewodowe Trust GXT 393 Magna! Idealnie sprawdzi się w domu każdego gracza. 

--------------------------------------------------------------------------

Swoje dane do wysyłki (imię nazwisko, adres, kod pocztowy oraz nr telefonu) wraz z nazwą wybranej nagrody (i rozmiarem w przypadku ubrań) prosimy wysyłać:

W wiadomości na stronie zrzutka.pl (okienko pojawia się przy wpłacie)

ORAZ na adres mailowy: [email protected]

Po zakończeniu zrzutki rozpoczynamy wysyłanie produktów.

rozwiń

wybrano 1 raz (pozostało 0 z 1)

Wpłać 220 zł i więcej
BUTTERFLY SLAUGHTER - nóż motylkowy - FADECASE

Marzyłeś kiedyś o tym, żeby Twój ulubiony nóż z CS:GO trafił do Ciebie do domu? Dzięki firmie FADECASE masz okazję zgarnąć replikę noża motylkowego - Butterfly Slaughter. 

--------------------------------------------------------------------------

Swoje dane do wysyłki (imię nazwisko, adres, kod pocztowy oraz nr telefonu) wraz z nazwą wybranej nagrody (i rozmiarem w przypadku ubrań) prosimy wysyłać:


w wiadomości na stronie zrzutka.pl (okienko pojawia się przy wpłacie)

oraz na adres mailowy: [email protected]


Po zakończeniu zrzutki rozpoczynamy wysyłanie produktów.

rozwiń

wybrano 1 raz (pozostało 0 z 1)

Wpłać 250 zł i więcej
Słuchawki HyperX Cloud Alpha - czarne

Za tę wpłatę otrzymasz od nas słuchawki HyperX Cloud Alpha w kolorze czarnym. Każdy prawdziwy gracz chciałby mieć je w swoim domu!

--------------------------------------------------------------------------

Swoje dane do wysyłki (imię nazwisko, adres, kod pocztowy oraz nr telefonu) wraz z nazwą wybranej nagrody (i rozmiarem w przypadku ubrań) prosimy wysyłać:

W wiadomości na stronie zrzutka.pl (okienko pojawia się przy wpłacie)

oraz na adres mailowy: [email protected]

Po zakończeniu zrzutki rozpoczynamy wysyłanie produktów.

rozwiń

wybrano 1 raz (pozostało 0 z 1)

Wpłać 360 zł i więcej
Klawiatura HyperX ALLOY FPS RGB

Za tę wpłatę otrzymasz od nas klawiaturę HyperX ALLOY FPS RGB. Każdy prawdziwy gracz chciałby mieć ją w swoim domu!

--------------------------------------------------------------------------

Swoje dane do wysyłki (imię nazwisko, adres, kod pocztowy oraz nr telefonu) wraz z nazwą wybranej nagrody (i rozmiarem w przypadku ubrań) prosimy wysyłać:

W wiadomości na stronie zrzutka.pl (okienko pojawia się przy wpłacie)

oraz na adres mailowy: [email protected]

Po zakończeniu zrzutki rozpoczynamy wysyłanie produktów.

rozwiń

wybrano 1 raz (pozostało 0 z 1)

Nasi użytkownicy założyli

864 141 zrzutek

i zebrali

761 183 383 zł

A ty na co dziś zbierasz?