Film dokumentalny "Druga Strona" koniec za 6 dni ID: 5v67xk

Film dokumentalny "Druga Strona"

Zebrano 11 745 zł
z kwoty 16 000 zł

73 %

WPŁAĆ

Pomóż udostępniając zrzutkę!

1 818
udostępnień

Krótki opis zrzutki (tylko tekst)


Marcin marzy o tym, aby zostać profesjonalnym graczem e-sportowym w grze Counter Strike Global Offensive. Pomimo swojej choroby, każdego dnia walczy o to, aby rozwijać się w tym co kocha.


Opis zrzutki (tutaj oprócz tekstu dodasz też zdjęcia - użyj edytora po lewej stronie)

WAŻNA INFORMACJA 

CO 50-TĄ WPŁATĘ NAGRADZAMY UNIKATOWĄ KOSZULKĄ ZAWODNIKÓW VIRTUS.PRO*. DO ROZDANIA 6 MECZÓWEK.

Są to koszulki meczowe dedykowane graczom VP – w identycznych koszulkach zawodnicy Virtus.pro występowali podczas międzynarodowych turniejów CS:GO. Na każdej z nich znajduje się nick gracza. 

*dotyczy 50-tej, 100-tnej, 150-tej, 200-tnej, 250-tej, 300-tnej wpłaty. Wybierz dowolną wpłatę z nagrodą lub bez nagrody (kwota nie ma znaczenia - każdy ma szansę na koszulkę). Wpisz swoje imię i nazwisko, mail i nr telefonu (w okienku wiadomość przy wpłacaniu) w celu kontaktu po zakończeniu zbiórki. Informacja o tym, kto wpłacił jako 50-ty itd. zostanie wysłana do wybranych osób na koniec zbiórki.SŁOWEM WSTĘPU

Jestem reżyserem, który realizuje krótkometrażowy film dokumentalny o niepełnosprawnym graczu e-sportowym Marcinie Bielańczuku.

Koniecznością w dokumencie jest podążanie za głównym bohaterem, który nieustannie ewoluuje. Od około roku wraz z grupą zapalonych filmowców regularnie śledzimy poczynania naszego bohatera z kamerą.

Twórczość jest zjawiskiem nie do opisania, a my jako świadomi twórcy chcemy opowiadać interesujące historie. By tego dokonać i stworzyć nasz film, potrzebujemy wsparcia finansowego.

O tym dlaczego warto nam pomóc przekonacie się sami po przeczytaniu informacji poniżej.

JEŻELI UDA NAM SIĘ UZBIERAĆ ZAŁOŻONĄ KWOTĘ, TO NADWYŻKĘ PIENIĘDZY PRZEKAŻEMY NA REHABILITACJE I LECZENIE MARCINA

Zapraszam do dalszej lektury,

Kuba

WSPIERAJĄ NAS

OPIS FILMU

Marcin marzy o tym, aby zostać profesjonalnym graczem e-sportowym w grze Counter Strike Global Offensive. Pomimo swojej choroby, każdego dnia walczy o to, aby rozwijać się w tym co kocha.

Film opowiada o nieustannej walce głównego bohatera z codziennością. Łamie stereotypy niepełnosprawności i pokazuje, że pomimo wielu ograniczeń można dążyć do wyznaczonych celów. 

To historia o nieustannym podążaniu własną e-sportową ścieżką, stawianiu sobie barier oraz miłości do gier.

INFORMACJE O MARCINIE

Marcin ma 19 lat i od urodzenia choruje na rdzeniowy zanik mięśni - SMA typu pierwszego. Jest to najcięższa postać tej choroby, która uniemożliwia mu normalne funkcjonowanie, m.in. chodzenie. Od kilku lat pasjonuje się e-sportem, a od 2014 roku poświęca swoje życie grze Counter Strike Global Offensive.


Ustawienie do gry jest czasochłonne. Odpowiednie przygotowanie miejsca gry to jedno, ale sposób rozgrywki w CS:GO diametralnie różni się od tego co znamy. Marcin gra za pomocą dwóch myszek i klawiatury.Pierwsza myszka odpowiada za strzelanie i umieszczona jest na brzuchu, druga za poruszanie się - znajduje się pod lewą stopą. Z kolei oparta o monitor klawiatura odpowiada za wszystkie pozostałe czynności.

AKCJE MARCINA

Tutaj znajdziecie pokaz umiejętności naszego głównego bohatera. Jak widać, radzi sobie doskonale.

CO DOTYCHCZAS ZROBILIŚMY I CO PLANUJEMY?

Udało nam się zaplanować i zrealizować trzy okresy zdjęciowe. Śledziliśmy codzienne życie Marcina, zarówno podczas jego zwykłego dnia, jak i w trakcie gry w CS:GO. Udaliśmy się również na wielkie e-sportowe święto czyli Intel Extreme Masters w Katowicach w 2018 roku. Odbywają się tam coroczne zawody najlepszych drużyn z całego świata w grę Counter Strike Global Offensive.

Po okresach zdjęciowych, które odbyły się kolejno w lutym, marcu oraz wrześniu 2018 roku, nie zwolniliśmy. Zaplanowaliśmy sobie kolejne zdjęcia pod koniec listopada minionego roku. Marcin wraz ze swoim zespołem pojechał do Krakowa, aby trenować do najbliższych e-sportowych rozgrywek. Wszystko odbyło się w specjalnie przygotowanym gaming housie dla profesjonalnych graczy.

Po przygotowaniach w gaming housie, drużyna Marcina ma w planach udać się na turniej w grze Counter Strike Global Offensive. Nie ma jeszcze dokładnie ustalonej daty turnieju, jednakże ma to nastąpić w ciągu najbliższych kilku miesięcy. Chłopaki trenują zawzięcie i za jakiś czas wybiorą miejsce, w którym zmierzą się z innymi przeciwnikami. Także tam zamierzamy śledzić ich poczynania, które na pewno przyniosą ogromne emocje.  

Po ukończeniu okresu zdjęciowego przyjdzie czas na zmontowanie wcześniej zebranego materiału. Wielogodzinne przejrzenie materiału to dopiero początek najważniejszego zadania jakie przed nami stoi. Selekcja najlepszych ujęć oraz montaż pozwoli nam na stworzenie krótkometrażowego filmu dokumentalnego. Wierzymy, że efekt końcowy odda wszystkie emocje, które towarzyszyły nam podczas czasu spędzonego z Marcinem.

Po zmontowaniu finalnej wersji filmu, kolejnym etapem będzie promocja i wysyłanie filmu na festiwale filmowe w całej Polsce i na świecie.

Ostatnim punktem będzie dystrybucja filmu w środowisku e-sportowym. Chcemy nawiązać kontakt ze stacjami e-sportowymi w całej Polsce i za granicą.

NA CO ZBIERAMY?

Jako niezależni twórcy, wszystkie koszty związane z realizacją i produkcją  pokrywamy z własnej kieszeni. Dotychczasowy materiał został zrealizowany bez jakiejkolwiek pomocy finansowej z  zewnątrz. Następuje jednak taki moment bez którego nie będziemy w stanie dokończyć naszego projektu. Dlatego też potrzebujemy Waszej pomocy. Zebrane środki spożytkujemy na bieżące potrzeby oraz częściowe pokrycie wcześniejszych wydatków.

Wśród nich znajdują się:

DOJAZDY

Każdy przejazd kosztuje. Jeździmy w trójkę. Reżyser, operator i dźwiękowiec. Absolutne minimum. Koszty dojazdów na ostatni i kolejny plan zdjęciowy to około 1000zł.

ŻYWNOŚĆ

Żeby przeżyć trzeba jeść. Trzy osoby do wykarmienia, ponad tydzień zdjęć. Koszty żywności to około 1000zł

WYNAJEM SPRZĘTU FILMOWEGO

Na czymś trzeba nagrywać. Niestety nie posiadamy sprzętu filmowego na własność. Raz dzięki życzliwości naszych znajomych udało się nam pożyczyć potrzebny sprzęt (za co jesteśmy dozgonnie wdzięczni). W innych przypadkach, byliśmy zmuszeni do odpłatnego wynajęcia sprzętu, co wiązało się jednorazowo z kwotą 4500 zł (za samą kamerę – obiektywy mamy, czasami pożyczamy)

MONTAŻ, KOLORYZACJA, UDŹWIĘKOWIENIE etc. - prace techniczne

Ręce do pracy są, chętnych nigdy nie brakuje. Są to jednak ludzie, którzy poświęcają wiele godzin swojego wolnego czasu na robienie rzeczy, które są ich pasją. Skromne opłacenie osób biorących udział w tym projekcie to łącznie około 5000zł. 

WYSYŁANIE FILMU NA FESTIWALE

Wysyłanie filmu na festiwale swoje kosztuje. Dodatkowo, gdyby udało nam się dostać do finału jakiegoś festiwalu filmowego to chcielibyśmy tam pojechać jako delegacja (przynajmniej jeden z nas) i godnie reprezentować nasz produkt. Koszt to około 2000zł.


ZESPÓŁ

Jakub Zalewski - reżyser, scenarzysta, montażysta

Student dziennikarstwa i komunikacji społecznej. Reżyser, scenarzysta i montażysta krótkometrażowego filmu dokumentalnego o niepełnosprawnym graczu e-sportowym. Aktywnie działający twórca na płaszczyznach scenariopisarstwa, tworzenia krótkich form dokumentalnych, reklamowych oraz teledysków. W wolnych chwilach pasjonat kultury, zjawisk społecznych oraz podróży.


Konrad Wujciów - operator, kolorysta

Od kilku lat współpracuje z czołowymi polskimi artystami, w tym Karoliną Bregułą, Hubertem Czerepokiem, Magołorzatą Mazur, Łukaszem Skąpskim. W 2016 roku wykonywał postprodukcję obrazu do filmu "Biuro budowy pomnika" Karoliny Breguły, który zdobył Złoty Pazur na Festiwalu Filmowy w Gdyni. W przerwach od filmów uwielbia gotować.


Krzysztof Piskuła - dźwiękowiec

Studiuję film eksperymentalny na Akademii Sztuki w Szczecinie. Uwielbiam gry komputerowe, dobrą muzykę i oczywiście filmy, które to chciałbym tworzyć. Lubię smoki, miecze świetlne i latanie w przestworzach. W wolnym czasie dużo sypiam.


Cezary Markiewicz - montażysta

Absolwent filologii polskiej na Wydziale Komunikacji Społecznej. Studia podyplomowe Przygotowania Pedagogicznego. Aktor, improwizator, pisarz, montażysta wideo. Twórca bloga „Targowisko myśli”, współzałożyciel grupy filmowej Współ.gra, oraz współtwórca grup improwizacji teatralnej Trzy Słowa IMPRO, Bujdy i Bajania.


Karol Michalski - plakacista
Brunet, szczupłej budowy ciała. Student piątego roku Grafiki na Wydziale Sztuk Pięknych Uniwersytetu Mikołaja Kopernika. Moje zainteresowania to sztuka, muzyka, film.  


Agata Wiśniewska - pomoc w produkcji

Studentka Wydziału Gospodarki Międzynarodowej Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu. Od wielu lat pasjonuje się fotografią, filmem i ekonomicznymi aspektami sztuki audiowizualnej.

wtorek, 19 marca 2019 o 08:18

Rozdaliśmy kolejną koszulkę meczową VP. Kto będzie 250-tym szczęśliwcem i zabierze ze sobą meczówkę Virtus.pro? Zostały nam zaledwie 2 sztuki!

poniedziałek, 11 lutego 2019 o 21:46

Ledwo się obróciliśmy, a rozdaliśmy dwie następne koszulki meczowe zawodników VP! Kto zgarnie kolejne? Zostały nam jeszcze 3 sztuki! Wielkie dzięki za wszystko - walczymy dalej!

sobota, 2 lutego 2019 o 01:16

Osoba, która niedawno wpłaciła jako 50-ta zgarnęła koszulkę VP! Kto wpłaci jako 100-tny? Zostało nam jeszcze 5 meczówek Virtusów!

środa, 30 stycznia 2019 o 00:59

Drodzy wpłacający! Jeżeli wybraliście nagrodę, która ma zostać do Was wysłana, to koniecznie pamiętajcie, aby wysłać wiadomość ze swoimi danymi do wysyłki na adres mailowy: [email protected] oraz we wiadomości przy wpłacie. Pozdrawiamy!

Aby dodać komentarz lub

DT
5 zł

Dominik Tulin

Czekam na produkcję ;)

Dzielnie pracujemy, aby wiele osób mogło ją zobaczyć! Dziękujemy za wsparcie! <3

dzieki gl hf / TumulT ★ Dealer =)

Dziękujemy Ci bardzo za wsparcie!

U
1 zł

Ute

Oby cię udało :)

Dziękujemy za wsparcie!

PW
80 zł

Patryk Wiśniewski

Bohatyr!

Zdecydowanie! Dziękujemy za wsparcie Patryku!

FP
10 zł

Filip Podwyszyński

Powodzenia Ode mnie z całego serducha

Filipie! Bardzo Ci dziękujemy!

PM
3 zł

Patryk Mirończuk

Myślę że ta skromna 3 się przyda. Pozdrowionka od widza,który czasem zajrzy na streama. :)

Patryku! Każde wsparcie - nawet to w postaci udostępnienia się przydaje! Bardzo dziękujemy!

Użytkownik anonimowy
20 zł

Użytkownik anonimowy

Sam znam osobę niepełnosprawna, jesteście wielcy i silni ! 3mam za was kciuki

Bardzo dziękujemy za wsparcie!

MS

Marcin Skrętkowicz

Powodzenia i trzymam kciuki!

Dziękujemy!

KG
30 zł

Karolina Gutkowska

powodzenia :)

Karolino! Dziękujemy!

AZ
55 zł

Aleksander Zawalich

Mocno kibicuję! Pozdrowienia dla Marcina!

Pozdrowimy! Bardzo dziękujemy!

M

Mikołaj

Produkujcie i dawajcie znać jak wam idzie ;)

Jasne! Dziękujemy, Mikołaj!

Ewelina Korzun

#HASZTASZ

Użytkownik anonimowy
5 zł

Użytkownik anonimowy

Zdrówka!

Użytkownik anonimowy
1 zł

Użytkownik anonimowy

trzymam kciuki

Dziękujemy!

NW
7 zł

Natalia Wojdyła

Powodzenia! ❤️

Dziękujemy Ci bardzo!

1tap Nowak

Powodzenia ;)

Bardzo dziękujemy!

AO
25 zł

Andrzej Olewiński

Powodzenia!

Pięknie dziękujemy!

GG
20 zł

Gońka Gońka

powodzenia!!!!!

Dziękujemyyyy!!!

SB
5 zł

Szymon Borysowski

Powodzenia chłopaki ^^

Dzięki! :D

Użytkownik anonimowy
30 zł

Użytkownik anonimowy

Życzę Powodzenia

Dziękujemy!

ŁK
500 zł

Łukasz Kwiecień

Trzymam kciuki za Bohatera dokumentu ????✌️

Łukaszu! Bardzo dziękujemy!

MZ
400 zł

Matthias Zalewski

I'm impressed by your work & dedication. I hope you will reach your goal very soon.

BO
8 zł

Bartosz Ochocki

K
20 zł

Kamil

Jestem niezmiernie ciekaw tego filmu, trzymam kciuki ! :)

Kamilu! Bardzo dziękujemy za wpłatę i wsparcie! Zrobimy wszystko, aby był jak najbardziej interesujący! Zachęcamy do dalszego udostępniania zbiórki wśród znajomych!

BW
55 zł

Bartosz Wilczek

Bartoszu! Bardzo dziękujemy! Zachęcamy do dalszego udostępniania naszej akcji!

JT
257 zł

Jan Trukawka

Powodzenia. Dajcie rade

Janie! Pięknie dziękujemy za Twoją ogromną wpłatę! Obyśmy dali! Zachęcamy do dalszego informowania znajomych o naszej akcji. Dziękujemy!!

Powodzenia! Trzymam kciuki by zebraną kwotę udało się szybko uzbierać. Niech ten film złapie Nas wszystki za serducha! Połączmy siły w dobrej wierze!

Aleksandro! Bardzo dziękujemy za słowa wsparcia! Zachęcamy do dalszego udostępniania zrzutki wśród znajomych!

Użytkownik anonimowy
15 zł

Użytkownik anonimowy

Powodzenia chłopaki! Trzymam kciuki i cały czas z niecierpliwością czekam na premierę!

Dziękujemy!

Dane ukryte
3 000 zł
Dane ukryte
ŁK
500 zł
Łukasz Kwiecień
MZ
400 zł
Matthias Zalewski
MJ
370 zł
Mateusz Jaszewski
M
300 zł
Marek Saniawa
G
300 zł
Grzegorz Prusak
JT
257 zł
Jan Trukawka
ŁD
200 zł
Łukasz Dudek
AB
200 zł
Aleksandra Bonio
A
200 zł
Agata Szałowińska
AJ
200 zł
Anna Jagodzińska
PS
150 zł
Patryk Steinke
Ł
150 zł
Łukasz Żołynia
AS
150 zł
Adam Starikiewicz
125 zł
Albert Łuszczek
BH
111 zł
Błażej Hoppe
Dane ukryte
101 zł
Dane ukryte
TB
100 zł
Tomasz Bączyk
A
100 zł
ANNA kazmierczak
Dane ukryte
100 zł
Dane ukryte
MA
100 zł
Michał Antczak
MS
100 zł
Marta Szczupakowska
T
100 zł
Tomek
IF
100 zł
Izabela Felisiak
WK
100 zł
Wiesława kochaniuk
PW
100 zł
Piotr Wróblewski
ER
100 zł
Ewa Rudzka
SB
100 zł
Szymon Brudnicki
Dane ukryte
90 zł
Dane ukryte
P"
80 zł
Paweł "Bizzzzuuuu" Bisaga
PW
80 zł
Patryk Wiśniewski
Dawid Środa
65 zł
Dawid Środa
Stanisław Nowak
60 zł
Stanisław Nowak
FJ
60 zł
Filip Juszczak
60 zł
Patryk Olek
A
60 zł
Anna
MS
60 zł
Marta Struska
AZ
55 zł
Aleksander Zawalich
RP
55 zł
Roch Pankowski
BW
55 zł
Bartosz Wilczek
AP
50 zł
Arkadiusz Piechowiak
JP
50 zł
Jakub Pociecha
Dane ukryte
50 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
50 zł
Dane ukryte
Michał Krystosiak
50 zł
Michał Krystosiak
KP
50 zł
Krzysztof Pałasz
Dane ukryte
50 zł
Dane ukryte
MS
48 zł
Maciej Socha
A
45 zł
Anna
MS
45 zł
Mateusz Sałasiński
35 zł
Tomasz Brzycki
MS
35 zł
marta szydlik
M
30 zł
Małgorzata Fiszer
KG
30 zł
Karolina Gutkowska
Dane ukryte
30 zł
Dane ukryte
OR
30 zł
Olga Rutkiewicz
Dane ukryte
30 zł
Dane ukryte
MP
30 zł
Michał Pawlikowski
Dane ukryte
30 zł
Dane ukryte
AP
25 zł
ADAM PIASECKI
A
25 zł
AdP
AO
25 zł
Andrzej Olewiński
AU
25 zł
Anna Urbańczyk
KK
25 zł
Karolina Kałużyńska
PC
25 zł
Paweł Czenstkowski
TR
25 zł
Tomasz Rutkowski
Dane ukryte
22 zł
Dane ukryte
SB
20 zł
Sebastian Baszczyj
P
20 zł
Paulina
PR
20 zł
Paweł Rotenstein
Dane ukryte
20 zł
Dane ukryte
R
20 zł
Rozpend
20 zł
Mateusz Śmietanka
KM
20 zł
Kamil Majewski
Dane ukryte
20 zł
Dane ukryte
KZ
20 zł
Kornel Zalewski
Dane ukryte
20 zł
Dane ukryte
TR
20 zł
Tomasz Rudziński
Stanisław Nowak
20 zł
Stanisław Nowak
Dane ukryte
20 zł
Dane ukryte
RJ
20 zł
Radosław Jóźwiak
A
20 zł
Aleksander Gońka
K
20 zł
Kamil
ED
20 zł
Ewelina Damazyn
WS
20 zł
Witold Schmidt
Dane ukryte
20 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
20 zł
Dane ukryte
EK
20 zł
Ewa Kleban
MZ
20 zł
Mateusz Złocki
EK
20 zł
Emilia Kochańska
ES
20 zł
Emilia Suchomska
KK
20 zł
Krzysztof Korzec
Dane ukryte
20 zł
Dane ukryte
AP
20 zł
ADAM PIASECKI
MB
18 zł
Maciej Bielecki
Dane ukryte
16,23 zł
Dane ukryte
EG
15 zł
Ewelina Galla
MG
15 zł
Magda Gawlica
GF
15 zł
Gosia Fiszer
Dane ukryte
15 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
15 zł
Dane ukryte
PO
15 zł
Piotr Okulski
RM
15 zł
Radoslaw Masior
MG
15 zł
Marcin Grabowski
P
15 zł
Paweł
AW
15 zł
Antonina Wróblewska
Dane ukryte
15 zł
Dane ukryte
Ł
15 zł
Łukasz F.
T
15 zł
Tocti
Dane ukryte
15 zł
Dane ukryte
OL
15 zł
Oskar Lenkiewicz
JJ
14 zł
Jolanta Jagódka
RD
10 zł
Robert Drózd
VM
10 zł
Violetta Mędlewska
Dane ukryte
10 zł
Dane ukryte
SS
10 zł
Szymon Stypczyński
HW
10 zł
Hubert Wojciechowski
Dane ukryte
10 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
10 zł
Dane ukryte
R
10 zł
Robert papiewski
KM
10 zł
Kinga Milewska
FP
10 zł
Filip Podwyszyński
BF
10 zł
Barbara Falkowska
MW
10 zł
Marcel Wisiecki
Dane ukryte
8 zł
Dane ukryte
VM
8 zł
Violetta Mędlewska
BO
8 zł
Bartosz Ochocki
NW
7 zł
Natalia Wojdyła
WS
7 zł
Wojciech Sieracki
SB
5 zł
Szymon Borysowski
AS
5 zł
Adrian Szczepaniuk
Dane ukryte
5 zł
Dane ukryte
ŁJ
5 zł
Łukasz Jędrzejczyk
Dane ukryte
5 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
5 zł
Dane ukryte
DP
5 zł
Dawid Piekarz
Dane ukryte
5 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
5 zł
Dane ukryte
NJ
5 zł
Nikodem Jurek
KB
5 zł
Krzysztof Banachowski
KD
5 zł
Karol Dziki
LG
5 zł
Lukasz Gladkowski
OM
5 zł
Oliwer Mikołajczyk
D
5 zł
Dawid Łęcki
J
5 zł
Jakub Wiertelak
Dane ukryte
5 zł
Dane ukryte
MB
5 zł
Michał Brańczko
MB
5 zł
Michał Brańczko
Dane ukryte
5 zł
Dane ukryte
W
5 zł
wiktor zaborowski
Dane ukryte
5 zł
Dane ukryte
KK
5 zł
Kamil Kachnowicz
MS
5 zł
Michał Stożek
Dane ukryte
5 zł
Dane ukryte
JN
5 zł
Jakub Niemas
KF
5 zł
Kacper Franczak
AZ
5 zł
Adrian Zagórski
SD
5 zł
Sebastian Duda
MP
5 zł
Marcin Piechut
SW
5 zł
Sebastian Wasilewski
Dane ukryte
5 zł
Dane ukryte
L
5 zł
Luki
FL
5 zł
Filip Lewicki
MW
5 zł
Marek Wiese
KW
5 zł
Karol Wojtkowski
MB
5 zł
Marcin Błażejowski
R
5 zł
Radek
Ewelina Korzun
5 zł
Ewelina Korzun
DF
5 zł
Dawid Feiga
Dane ukryte
5 zł
Dane ukryte
DT
5 zł
Dominik Tulin
BB
5 zł
Bartłomiej Borysiewicz
Dane ukryte
5 zł
Dane ukryte
PS
5 zł
Piotr Sempik
PB
4 zł
Paulina Bianga
Dane ukryte
4 zł
Dane ukryte
PM
3 zł
Patryk Mirończuk
MZ
1 zł
Mateusz Zielinski
RZ
1 zł
rafał zelewski
Dane ukryte
1 zł
Dane ukryte
BB
1 zł
BARTEK BORSUK
Dane ukryte
1 zł
Dane ukryte
U
1 zł
Ute
Dane ukryte
1 zł
Dane ukryte
SB
1 zł
Stefan Batory
1 zł
Konrad Szyl
G
1 zł
Gall Anonim
Dane ukryte
1 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
1 zł
Dane ukryte
DN
1 zł
Dindu Nuffin
D
1 zł
Damian Pryszcz
DK
1 zł
Dominik Kawecki
KP
1 zł
Krzysztof Ponichtera
PP
1 zł
Patryk Paprzycki
A
1 zł
Adam
MS
1 zł
Mateusz Stobiecki
JH
1 zł
Jakub Harłoziński
Dane ukryte
1 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
1 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
1 zł
Dane ukryte
MB
1 zł
Michał Brańczko
BM
1 zł
Bartosz Maroński
Dane ukryte
1 zł
Dane ukryte
ML
ukryta
marcin lewandowski
Dane ukryte
ukryta
Dane ukryte
Dane ukryte
ukryta
Dane ukryte
TF
ukryta
Tomasz Filanowicz
Dane ukryte
ukryta
Dane ukryte
Dane ukryte
ukryta
Dane ukryte
SA
ukryta
Sylwia Antonowicz
BK
ukryta
Barbara Klauz
Dane ukryte
ukryta
Dane ukryte
Dane ukryte
ukryta
Dane ukryte
M
ukryta
Mikołaj
M
ukryta
Modrzew
Dane ukryte
ukryta
Dane ukryte
Dane ukryte
ukryta
Dane ukryte
RL
ukryta
Rolniczak LAN Party
Dane ukryte
ukryta
Dane ukryte
Dane ukryte
ukryta
Dane ukryte
MS
ukryta
Marcin Skrętkowicz
DK
ukryta
Damian Krzeszewski
JB
ukryta
Jakub Bilski
JD
ukryta
Jacek Dulęba
WS
ukryta
Wojtek Skoneczny
DS
ukryta
Damian Szklarczyk
Dane ukryte
ukryta
Dane ukryte
Dane ukryte
ukryta
Dane ukryte
Dane ukryte
ukryta
Dane ukryte
Dane ukryte
ukryta
Dane ukryte
Marcin Łukasiak
ukryta
Marcin Łukasiak

Najwięcej środków dzięki udostępnieniom

Pierwsza wpłata

Najwyższa wpłata

ŁK
500 zł
Łukasz Kwiecień
Nasi użytkownicy założyli

278 215 zrzutek

Pomóż zebrać 16 000 zł dokonując wpłaty przez płatności on-line lub przelewem tradycyjnym.

Pomóż udostępniając zrzutkę!

1 818
udostępnień

NAGRODY

Podziękowanie

1 zł i więcej

Każda złotówka się liczy. Dziękujemy za Twoje wsparcie!

wybrano 55 razy

Podziękowania imienne na Facebook'u

5 zł i więcej

Podczas promocji naszego filmu na Facebook'u Twoje nazwisko zostanie wymienione w ramach podziękowań za wpłatę. 

wybrano 61 razy

Pocztówka z kadrem z filmu

15 zł i więcej

Za tę wpłatę otrzymasz od nas jedyną w swoim rodzaju pocztówkę z kadrem z filmu.

--------------------------------------------------------------------------

Swoje dane do wysyłki (imię nazwisko, adres, kod pocztowy oraz nr telefonu) wraz z nazwą wybranej nagrody (i rozmiarem w przypadku ubrań) prosimy wysyłać:

Na adres mailowy: [email protected]

ORAZ w wiadomości na stronie zrzutka.pl (okienko pojawia się przy wpłacie)

Po zakończeniu zrzutki rozpoczynamy wysyłanie produktów.


wybrano 16 razy

Pocztówka z kadrem z filmu + opaska GOGOVP

20 zł i więcej

Za tę wpłatę otrzymasz od nas jedyną w swoim rodzaju pocztówkę z kadrem z filmu. Dodatkowo dorzucamy opaskę GOGOVP, na której znajdują się nicki całej złotej piątki.

--------------------------------------------------------------------------

Swoje dane do wysyłki (imię nazwisko, adres, kod pocztowy oraz nr telefonu) wraz z nazwą wybranej nagrody (i rozmiarem w przypadku ubrań) prosimy wysyłać:

Na adres mailowy: [email protected]

ORAZ w wiadomości na stronie zrzutka.pl (okienko pojawia się przy wpłacie)

Po zakończeniu zrzutki rozpoczynamy wysyłanie produktów.

wybrano 17 razy (pozostało 84 z 101)

Pocztówka z kadrem z filmu + opaska GoldenFive

25 zł i więcej

Za tę wpłatę otrzymasz od nas jedyną w swoim rodzaju pocztówkę z kadrem z filmu. Dodatkowo dorzucamy opaskę GoldenFive. Złotej Piątki przedstawiać nie trzeba nikomu!

--------------------------------------------------------------------------

Swoje dane do wysyłki (imię nazwisko, adres, kod pocztowy oraz nr telefonu) wraz z nazwą wybranej nagrody (i rozmiarem w przypadku ubrań) prosimy wysyłać:

Na adres mailowy: [email protected]

ORAZ w wiadomości na stronie zrzutka.pl (okienko pojawia się przy wpłacie)

Po zakończeniu zrzutki rozpoczynamy wysyłanie produktów.

wybrano 4 razy (pozostało 96 z 100)

Worek sportowy INTEL

29 zł i więcej

Za tę wpłatę otrzymasz od nas worek sportowy od firmy INTEL z napisem "Lose the lag, win the day". Niech Ci służy jak najdłużej!

--------------------------------------------------------------------------

Swoje dane do wysyłki (imię nazwisko, adres, kod pocztowy oraz nr telefonu) wraz z nazwą wybranej nagrody (i rozmiarem w przypadku ubrań) prosimy wysyłać:

W wiadomości na stronie zrzutka.pl (okienko pojawia się przy wpłacie)

oraz na adres mailowy: [email protected]

Po zakończeniu zrzutki rozpoczynamy wysyłanie produktów.

wybrano 1 raz (pozostało 1 z 2)

Fidget spinner Kinguin.

30 zł i więcej

Za tę wpłatę otrzymasz od nas unikalny fidget spinner Kinguin! Nie jest on dostępny nigdzie w sprzedaży więc łapcie póki dostępne!

--------------------------------------------------------------------------

Swoje dane do wysyłki (imię nazwisko, adres, kod pocztowy oraz nr telefonu) wraz z nazwą wybranej nagrody (i rozmiarem w przypadku ubrań) prosimy wysyłać:

Na adres mailowy: [email protected]

ORAZ w wiadomości na stronie zrzutka.pl (okienko pojawia się przy wpłacie)

Po zakończeniu zrzutki rozpoczynamy wysyłanie produktów.

wybrano 3 razy (pozostało 7 z 10)

Kubek INTEL - NEVER STOP GAMING

35 zł i więcej

Za tę wpłatę otrzymasz od nas kubek od firmy INTEL - NEVER STOP GAMING! Picie z niego to sama przyjemność. Zabierz go do siebie!

--------------------------------------------------------------------------

W cenie wysyłka!

Swoje dane do wysyłki (imię nazwisko, adres, kod pocztowy oraz nr telefonu) wraz z nazwą wybranej nagrody (i rozmiarem w przypadku ubrań) prosimy wysyłać:

W wiadomości na stronie zrzutka.pl (okienko pojawia się przy wpłacie)

oraz na adres mailowy: [email protected]

Po zakończeniu zrzutki rozpoczynamy wysyłanie produktów.

wybrano 1 raz (pozostało 19 z 20)

Szalik Kinguin

45 zł i więcej

Za tę wpłatę otrzymasz od nas szalik Kinguin! Kibicom nie trzeba tłumaczyć, że przyda się zawsze. Oglądanie meczu? Turniej? Weź go ze sobą wszędzie!

--------------------------------------------------------------------------

Swoje dane do wysyłki (imię nazwisko, adres, kod pocztowy oraz nr telefonu) wraz z nazwą wybranej nagrody (i rozmiarem w przypadku ubrań) prosimy wysyłać:

Na adres mailowy: [email protected]

ORAZ w wiadomości na stronie zrzutka.pl (okienko pojawia się przy wpłacie)

Po zakończeniu zrzutki rozpoczynamy wysyłanie produktów.


wybrano 5 razy (pozostało 5 z 10)

Plakat filmu dokumentalnego "Druga strona"

55 zł i więcej

Za tę wpłatę otrzymasz od nas jedyny w swoim rodzaju plakat filmowy naszego filmu dokumentalnego! Nie zwlekaj, zabierz go do siebie!

--------------------------------------------------------------------------

Swoje dane do wysyłki (imię nazwisko, adres, kod pocztowy oraz nr telefonu) wraz z nazwą wybranej nagrody (i rozmiarem w przypadku ubrań) prosimy wysyłać:

Na adres mailowy: [email protected]

ORAZ w wiadomości na stronie zrzutka.pl (okienko pojawia się przy wpłacie)

Po zakończeniu zrzutki rozpoczynamy wysyłanie produktów.

wybrano 3 razy

Koszulka INTEL - IEM 2019 XL

65 zł i więcej

Za tę wpłatę otrzymasz od nas koszulkę HARDCORE GAMER INSIDE od firmy INTEL w rozmiarze XL. Jest to tegoroczna edycja koszulki z IEM 2019. Niech Ci służy jak najdłużej!

--------------------------------------------------------------------------

Swoje dane do wysyłki (imię nazwisko, adres, kod pocztowy oraz nr telefonu) wraz z nazwą wybranej nagrody (i rozmiarem w przypadku ubrań) prosimy wysyłać:

W wiadomości na stronie zrzutka.pl (okienko pojawia się przy wpłacie)

oraz na adres mailowy: [email protected]

Po zakończeniu zrzutki rozpoczynamy wysyłanie produktów.

(pozostało 3 z 3)

Koszulka INTEL - IEM 2019 2XL

66 zł i więcej

Za tę wpłatę otrzymasz od nas koszulkę HARDCORE GAMER INSIDE od firmy INTEL w rozmiarze 2XL. Jest to tegoroczna edycja koszulki z IEM 2019. Niech Ci służy jak najdłużej!

--------------------------------------------------------------------------

Swoje dane do wysyłki (imię nazwisko, adres, kod pocztowy oraz nr telefonu) wraz z nazwą wybranej nagrody (i rozmiarem w przypadku ubrań) prosimy wysyłać:

W wiadomości na stronie zrzutka.pl (okienko pojawia się przy wpłacie)

oraz na adres mailowy: [email protected]

Po zakończeniu zrzutki rozpoczynamy wysyłanie produktów.

(pozostało 3 z 3)

Koszulka INTEL - IEM 2019 3XL

67 zł i więcej

Za tę wpłatę otrzymasz od nas koszulkę HARDCORE GAMER INSIDE od firmy INTEL w rozmiarze 3XL. Jest to tegoroczna edycja koszulki z IEM 2019. Niech Ci służy jak najdłużej!

--------------------------------------------------------------------------

Swoje dane do wysyłki (imię nazwisko, adres, kod pocztowy oraz nr telefonu) wraz z nazwą wybranej nagrody (i rozmiarem w przypadku ubrań) prosimy wysyłać:

W wiadomości na stronie zrzutka.pl (okienko pojawia się przy wpłacie)

oraz na adres mailowy: [email protected]

Po zakończeniu zrzutki rozpoczynamy wysyłanie produktów.

(pozostało 1 z 1)

Koszulka INTEL - IEM 2019 4XL

68 zł i więcej

Za tę wpłatę otrzymasz od nas koszulkę HARDCORE GAMER INSIDE od firmy INTEL w rozmiarze 4XL. Jest to tegoroczna edycja koszulki z IEM 2019. Niech Ci służy jak najdłużej!

--------------------------------------------------------------------------

Swoje dane do wysyłki (imię nazwisko, adres, kod pocztowy oraz nr telefonu) wraz z nazwą wybranej nagrody (i rozmiarem w przypadku ubrań) prosimy wysyłać:

W wiadomości na stronie zrzutka.pl (okienko pojawia się przy wpłacie)

oraz na adres mailowy: [email protected]

Po zakończeniu zrzutki rozpoczynamy wysyłanie produktów.

(pozostało 1 z 1)

Bluza rozpinana INTEL XL

95 zł i więcej

Za tę wpłatę otrzymasz od nas bluzę rozpinaną "Lose the lag, win the day" od firmy INTEL w rozmiarze XL. Niech Ci służy jak najdłużej!

--------------------------------------------------------------------------

Swoje dane do wysyłki (imię nazwisko, adres, kod pocztowy oraz nr telefonu) wraz z nazwą wybranej nagrody (i rozmiarem w przypadku ubrań) prosimy wysyłać:

W wiadomości na stronie zrzutka.pl (okienko pojawia się przy wpłacie)

oraz na adres mailowy: [email protected]

Po zakończeniu zrzutki rozpoczynamy wysyłanie produktów.

(pozostało 5 z 5)

Koszulka Kinguin - rozmiar XXL

125 zł i więcej

Za tę wpłatę otrzymasz od nas koszulkę Kinguin w rozmiarze XXL.  

----------------------------------------------------------------------------

Swoje dane do wysyłki (imię nazwisko, adres, kod pocztowy oraz nr telefonu) wraz z nazwą wybranej nagrody (i rozmiarem w przypadku ubrań) prosimy wysyłać:

Na adres mailowy: [email protected]

ORAZ w wiadomości na stronie zrzutka.pl (okienko pojawia się przy wpłacie)

Po zakończeniu zrzutki rozpoczynamy wysyłanie produktów.

wybrano 1 raz (pozostało 1 z 2)

Koszulka Kinguin - rozmiar XL

126 zł i więcej

Za tę wpłatę otrzymasz od nas koszulkę Kinguin w rozmiarze XL.  

----------------------------------------------------------------------------

Swoje dane do wysyłki (imię nazwisko, adres, kod pocztowy oraz nr telefonu) wraz z nazwą wybranej nagrody (i rozmiarem w przypadku ubrań) prosimy wysyłać:

Na adres mailowy: [email protected]

ORAZ w wiadomości na stronie zrzutka.pl (okienko pojawia się przy wpłacie)

Po zakończeniu zrzutki rozpoczynamy wysyłanie produktów.

(pozostało 2 z 2)

Koszulka Kinguin - rozmiar S

127 zł i więcej

Za tę wpłatę otrzymasz od nas koszulkę Kinguin w rozmiarze S.  

----------------------------------------------------------------------------

Swoje dane do wysyłki (imię nazwisko, adres, kod pocztowy oraz nr telefonu) wraz z nazwą wybranej nagrody (i rozmiarem w przypadku ubrań) prosimy wysyłać:

Na adres mailowy: [email protected]

ORAZ w wiadomości na stronie zrzutka.pl (okienko pojawia się przy wpłacie)

Po zakończeniu zrzutki rozpoczynamy wysyłanie produktów.

(pozostało 1 z 1)

Koszulka Kinguin - rozmiar M

129 zł i więcej

Za tę wpłatę otrzymasz od nas koszulkę Kinguin w rozmiarze M.  

----------------------------------------------------------------------------

Swoje dane do wysyłki (imię nazwisko, adres, kod pocztowy oraz nr telefonu) wraz z nazwą wybranej nagrody (i rozmiarem w przypadku ubrań) prosimy wysyłać:

Na adres mailowy: [email protected]

ORAZ w wiadomości na stronie zrzutka.pl (okienko pojawia się przy wpłacie)

Po zakończeniu zrzutki rozpoczynamy wysyłanie produktów.

(pozostało 2 z 2)

Koszulka Kinguin - rozmiar L

130 zł i więcej

Za tę wpłatę otrzymasz od nas koszulkę Kinguin w rozmiarze L.  

----------------------------------------------------------------------------

Swoje dane do wysyłki (imię nazwisko, adres, kod pocztowy oraz nr telefonu) wraz z nazwą wybranej nagrody (i rozmiarem w przypadku ubrań) prosimy wysyłać:

Na adres mailowy: [email protected]

ORAZ w wiadomości na stronie zrzutka.pl (okienko pojawia się przy wpłacie)

Po zakończeniu zrzutki rozpoczynamy wysyłanie produktów.

(pozostało 2 z 2)

X-GAMER - skupienie i energia - SMAK - ZOMBERRY

140 zł i więcej

Brak skupienia i energii podczas gry? Razem z X-GAMER i formułą witamin o smaku ZOMBERRY Twoja gra nigdy nie będzie taka sama. Wszystkie informacje o produkcie na stronie: https://www.x-gamer.com/zomberry-flavour-x-tub.html

--------------------------------------------------------------------------

Swoje dane do wysyłki (imię nazwisko, adres, kod pocztowy oraz nr telefonu) wraz z nazwą wybranej nagrody (i rozmiarem w przypadku ubrań) prosimy wysyłać:

Na adres mailowy: [email protected]

ORAZ w wiadomości na stronie zrzutka.pl (okienko pojawia się przy wpłacie)

Po zakończeniu zrzutki rozpoczynamy wysyłanie produktów.

(pozostało 1 z 1)

X-GAMER - skupienie i energia - SMAK - HYDRASTORM

141 zł i więcej

Brak skupienia i energii podczas gry? Razem z X-GAMER i formułą witamin o smaku HYDRASTORM Twoja gra nigdy nie będzie taka sama. Wszystkie informacje o produkcie na stronie: https://www.x-gamer.com/hydrastorm-flavour-x-tub.html

--------------------------------------------------------------------------

Swoje dane do wysyłki (imię nazwisko, adres, kod pocztowy oraz nr telefonu) wraz z nazwą wybranej nagrody (i rozmiarem w przypadku ubrań) prosimy wysyłać:

Na adres mailowy: [email protected]

ORAZ w wiadomości na stronie zrzutka.pl (okienko pojawia się przy wpłacie)

Po zakończeniu zrzutki rozpoczynamy wysyłanie produktów.

(pozostało 1 z 1)

X-GAMER - skupienie i energia - SMAK - HYPERBEAST

142 zł i więcej

Brak skupienia i energii podczas gry? Razem z X-GAMER i formułą witamin o smaku HYPERBEAST Twoja gra nigdy nie będzie taka sama. Wszystkie informacje o produkcie na stronie: https://www.x-gamer.com/hyperbeast-flavour-x-tub.html

--------------------------------------------------------------------------

Swoje dane do wysyłki (imię nazwisko, adres, kod pocztowy oraz nr telefonu) wraz z nazwą wybranej nagrody (i rozmiarem w przypadku ubrań) prosimy wysyłać:

Na adres mailowy: [email protected]

ORAZ w wiadomości na stronie zrzutka.pl (okienko pojawia się przy wpłacie)

Po zakończeniu zrzutki rozpoczynamy wysyłanie produktów.


(pozostało 1 z 1)

Podziękowanie w napisach końcowych filmu za wsparcie zbiórki

150 zł i więcej

Za tę wpłatę otrzymasz unikatową możliwość bycia darczyńcą wymienionym w napisach końcowych naszego filmu. To ogromne wsparcie!

wybrano 9 razy

KARAMBIT ELITE LORE - nóż - FADECASE

180 zł i więcej

Marzyłeś kiedyś o tym, żeby Twój ulubiony nóż z CS:GO trafił do Ciebie do domu? Dzięki firmie FADECASE masz okazję zgarnąć replikę noża Karambit Elite Lore!

--------------------------------------------------------------------------

Swoje dane do wysyłki (imię nazwisko, adres, kod pocztowy oraz nr telefonu) wraz z nazwą wybranej nagrody (i rozmiarem w przypadku ubrań) prosimy wysyłać:


w wiadomości na stronie zrzutka.pl (okienko pojawia się przy wpłacie)

oraz na adres mailowy: [email protected]


Po zakończeniu zrzutki rozpoczynamy wysyłanie produktów.

(pozostało 1 z 1)

Myszka HyperX PULSEFIRE FPS PRO

190 zł i więcej

Za tę wpłatę otrzymasz od nas myszkę HyperX PULSEFIRE FPS PRO. Każdy prawdziwy gracz chciałby mieć ją w swoim domu!

--------------------------------------------------------------------------

Swoje dane do wysyłki (imię nazwisko, adres, kod pocztowy oraz nr telefonu) wraz z nazwą wybranej nagrody (i rozmiarem w przypadku ubrań) prosimy wysyłać:

W wiadomości na stronie zrzutka.pl (okienko pojawia się przy wpłacie)

oraz na adres mailowy: [email protected]

Po zakończeniu zrzutki rozpoczynamy wysyłanie produktów.

(pozostało 1 z 1)

BUTTERFLY SLAUGHTER - nóż motylkowy - FADECASE

220 zł i więcej

Marzyłeś kiedyś o tym, żeby Twój ulubiony nóż z CS:GO trafił do Ciebie do domu? Dzięki firmie FADECASE masz okazję zgarnąć replikę noża motylkowego - Butterfly Slaughter. 

--------------------------------------------------------------------------

Swoje dane do wysyłki (imię nazwisko, adres, kod pocztowy oraz nr telefonu) wraz z nazwą wybranej nagrody (i rozmiarem w przypadku ubrań) prosimy wysyłać:


w wiadomości na stronie zrzutka.pl (okienko pojawia się przy wpłacie)

oraz na adres mailowy: [email protected]


Po zakończeniu zrzutki rozpoczynamy wysyłanie produktów.

(pozostało 1 z 1)

Słuchawki HyperX Cloud Alpha - czarne

250 zł i więcej

Za tę wpłatę otrzymasz od nas słuchawki HyperX Cloud Alpha w kolorze czarnym. Każdy prawdziwy gracz chciałby mieć je w swoim domu!

--------------------------------------------------------------------------

Swoje dane do wysyłki (imię nazwisko, adres, kod pocztowy oraz nr telefonu) wraz z nazwą wybranej nagrody (i rozmiarem w przypadku ubrań) prosimy wysyłać:

W wiadomości na stronie zrzutka.pl (okienko pojawia się przy wpłacie)

oraz na adres mailowy: [email protected]

Po zakończeniu zrzutki rozpoczynamy wysyłanie produktów.

(pozostało 1 z 1)

Podkładka pod krzesło - Florpad Venom

255 zł i więcej

Za tę wpłatę otrzymasz od nas specjalną podkładkę pod krzesło - Florpad Venom. Z tym produktem nigdy nie porysujesz podłogi swoim gamingowym krzesłem! 

--------------------------------------------------------------------------

Swoje dane do wysyłki (imię nazwisko, adres, kod pocztowy oraz nr telefonu) wraz z nazwą wybranej nagrody (i rozmiarem w przypadku ubrań) prosimy wysyłać:

W wiadomości na stronie zrzutka.pl (okienko pojawia się przy wpłacie)

oraz na adres mailowy: [email protected]

Po zakończeniu zrzutki rozpoczynamy wysyłanie produktów.

(pozostało 1 z 1)

M9 BAYONET ELITE - SAPPHIRE - nóż - FADECASE

260 zł i więcej

Marzyłeś kiedyś o tym, żeby Twój ulubiony nóż z CS:GO trafił do Ciebie do domu? Dzięki firmie FADECASE masz okazję zgarnąć replikę noża M9 Bayonet Elite - Sapphire!

--------------------------------------------------------------------------

Swoje dane do wysyłki (imię nazwisko, adres, kod pocztowy oraz nr telefonu) wraz z nazwą wybranej nagrody (i rozmiarem w przypadku ubrań) prosimy wysyłać:


w wiadomości na stronie zrzutka.pl (okienko pojawia się przy wpłacie)

oraz na adres mailowy: [email protected]


Po zakończeniu zrzutki rozpoczynamy wysyłanie produktów.

(pozostało 1 z 1)

Podkładka pod krzesło - Florpad Fnatic

270 zł i więcej

Za tę wpłatę otrzymasz od nas specjalną podkładkę pod krzesło - Florpad Fnatic. Z tym produktem nigdy nie porysujesz podłogi swoim gamingowym krzesłem! 

--------------------------------------------------------------------------

Swoje dane do wysyłki (imię nazwisko, adres, kod pocztowy oraz nr telefonu) wraz z nazwą wybranej nagrody (i rozmiarem w przypadku ubrań) prosimy wysyłać:

W wiadomości na stronie zrzutka.pl (okienko pojawia się przy wpłacie)

oraz na adres mailowy: [email protected]

Po zakończeniu zrzutki rozpoczynamy wysyłanie produktów.

(pozostało 1 z 1)

Podkładka pod krzesło - Florpad Navi

275 zł i więcej

Za tę wpłatę otrzymasz od nas specjalną podkładkę pod krzesło - Florpad Navi. Z tym produktem nigdy nie porysujesz podłogi swoim gamingowym krzesłem! 

--------------------------------------------------------------------------

Swoje dane do wysyłki (imię nazwisko, adres, kod pocztowy oraz nr telefonu) wraz z nazwą wybranej nagrody (i rozmiarem w przypadku ubrań) prosimy wysyłać:

W wiadomości na stronie zrzutka.pl (okienko pojawia się przy wpłacie)

oraz na adres mailowy: [email protected]

Po zakończeniu zrzutki rozpoczynamy wysyłanie produktów.

(pozostało 1 z 1)

Software pack INTEL

700 zł i więcej

Za tę wpłatę otrzymasz od nas Software pack od firmy INTEL, który zawiera następujące programy i gry:

 1. Frostpunk- 11 Bit Studios
 2. Deep Sky Derelicts - 1C Entertainment
 3. Haimrik-1C Entertainment
 4. NITE Team 4- Alice & Smith
 5. Evasion- Archiact Interactive Ltd
 6. Earthfall- Holospark
 7. HITMANô 2- IO Interactive
 8. Mashinky - Jan Zelenż
 9. ACID Pro 8- MAGIX
 10. MapleStory 2 - Nexon
 11. Claybook - Second Order Ltd.
 12. Warhammer 40,000: Gladius Ė Relics of War - Slitherine Ltd.
 13. Besiege - Spiderling Studios Ltd
 14. Battlerite Royale - Stunlock Studios
 15. The Escapists 2 - Team17 Digital Ltd
 16. Yokuís Island Express - Team17 Digital Ltd
 17. Archangel Hellfire - Skydance Productions LLC.
 18. Arizona Sunshine - Vertigo Games
 19. Corelģ Paintshopģ Pro X9 - Corel Corporation
 20. CorelDrawģ Graphics Suite 2017 - Corel Corporation
 21. Ancestors Legacy - 1C Entertainment
 22. Screen Recorder 4 Deluxe - Cyberlink
 23. PowerDVD 18 Ultra - Cyberlink
 24. Director Suite 365 - Cyberlink
 25. Intelģ Easy Streaming Wizard - Intelģ Corporation
 26. Switchblade - Lucid Games Ltd.
 27. Switchblade: Legendary Pack - Lucid Games Ltd.
 28. Aurora HDR - Skylum Software
 29. XSplit Premium - SplitmediaLabs
 30. Corelģ VideoStudioģ X9.5 - Corel Corporation
 31. Defiance 2050 - Trion Worlds, Inc.
 32. Director Suite 6 - CyberLink Corp
 33. Halo Wars 2 - Microsoft Studios
 34. Iconoclast - Bitfrost Entertainment
 35. Luminar 2018 Jupiter - Skylum Software
 36. MAGIX Fastcut 2.0 - MAGIX
 37. MixCast Studio - Blueprint Reality Inc.
 38. Movie Edit Pro Plus 2019 - MAGIX
 39. Paladinsģ - Hi-Rez Studios, Inc.
 40. PCmoverģ Professional - Laplink Software, Inc.
 41. Nik Collection by DxO - DxO
 42. Painterģ 2019 - Corel Corporation
 43. PowerDVD 17 Ultra - CyberLink Corp
 44. Photolab 1.2 - DxO
 45. Photolemur 3 - Skylum Software
 46. Photostory Premium VR - MAGIX
 47. Raw Data - Survios, Inc.
 48. Redout: Enhanced Edition - 34BigThings 
 49. Sprint Vector - Survios, Inc.
 50. Star Trekô: Bridge Crew - Ubisoft Entertainment
 51. GRFX Studio Pro - AUTO FX SOFTWARE LLC
 52. HitFilm Pro - FXhome
 53. Total War: Warhammer II - Sega
 54. Ultra - Sony Pictures
 55. VEGAS Movie Studio 15 Platinum - MAGIX
 56. Warhammer: End Times - Vermintide - Fatshark Games
 57. Warhammer: Vermintide II - Fatshark Games

--------------------------------------------------------------------------

Swoje dane do wysyłki (imię nazwisko, adres, kod pocztowy oraz nr telefonu) wraz z nazwą wybranej nagrody (i rozmiarem w przypadku ubrań) prosimy wysyłać:

W wiadomości na stronie zrzutka.pl (okienko pojawia się przy wpłacie)

oraz na adres mailowy: [email protected]

Po zakończeniu zrzutki rozpoczynamy wysyłanie produktów.

(pozostało 1 z 1)

Butelka z filtrem - INTEL

32 zł i więcej

Za tę wpłatę otrzymasz od nas butelkę z filtrem od firmy INTEL. 

--------------------------------------------------------------------------

W cenie wysyłka!

Swoje dane do wysyłki (imię nazwisko, adres, kod pocztowy oraz nr telefonu) wraz z nazwą wybranej nagrody (i rozmiarem w przypadku ubrań) prosimy wysyłać:

W wiadomości na stronie zrzutka.pl (okienko pojawia się przy wpłacie)

oraz na adres mailowy: [email protected]

Po zakończeniu zrzutki rozpoczynamy wysyłanie produktów.

wybrano 1 raz (pozostało 0 z 1)

Koszulka Gaming rozmiar XL

48 zł i więcej

Za tę wpłatę otrzymasz od nas koszulkę Gaming w rozmiarze XL. Oby służyła Ci jak najdłużej podczas gry!

--------------------------------------------------------------------------

Swoje dane do wysyłki (imię nazwisko, adres, kod pocztowy oraz nr telefonu) wraz z nazwą wybranej nagrody (i rozmiarem w przypadku ubrań) prosimy wysyłać:

Na adres mailowy: [email protected]

ORAZ w wiadomości na stronie zrzutka.pl (okienko pojawia się przy wpłacie)

Po zakończeniu zrzutki rozpoczynamy wysyłanie produktów.

wybrano 1 raz (pozostało 0 z 1)

Koszulka Gaming rozmiar L

49 zł i więcej

Za tę wpłatę otrzymasz od nas koszulkę Gaming w rozmiarze L. Oby służyła Ci jak najdłużej podczas gry!

--------------------------------------------------------------------------

Swoje dane do wysyłki (imię nazwisko, adres, kod pocztowy oraz nr telefonu) wraz z nazwą wybranej nagrody (i rozmiarem w przypadku ubrań) prosimy wysyłać:

Na adres mailowy: [email protected]

ORAZ w wiadomości na stronie zrzutka.pl (okienko pojawia się przy wpłacie)

Po zakończeniu zrzutki rozpoczynamy wysyłanie produktów.

wybrano 1 raz (pozostało 0 z 1)

Koszulka Gaming rozmiar M

50 zł i więcej

Za tę wpłatę otrzymasz od nas koszulkę Gaming w rozmiarze M. Oby służyła Ci jak najdłużej podczas gry!

--------------------------------------------------------------------------

Swoje dane do wysyłki (imię nazwisko, adres, kod pocztowy oraz nr telefonu) wraz z nazwą wybranej nagrody (i rozmiarem w przypadku ubrań) prosimy wysyłać:

Na adres mailowy: [email protected]

ORAZ w wiadomości na stronie zrzutka.pl (okienko pojawia się przy wpłacie)

Po zakończeniu zrzutki rozpoczynamy wysyłanie produktów.

wybrano 2 razy (pozostało 0 z 2)

Koszulka Team Biceps z podpisem Filipa "NEO" Kubskiego - czarna/biała

60 zł i więcej

Za tę wpłatę otrzymasz od nas koszulkę Team Biceps w kolorze czarnym lub białym! Dodatkowo podpisze się na niej dla Ciebie Filip NEO Kubski! Jarek pasha runda nasza. Filip NEO jest dwa zero! Oby służyła Ci jak najdłużej podczas gry!

--------------------------------------------------------------------------

Swoje dane do wysyłki (imię nazwisko, adres, kod pocztowy oraz nr telefonu) wraz z nazwą wybranej nagrody (i rozmiarem w przypadku ubrań) prosimy wysyłać:

Na adres mailowy: [email protected]

ORAZ w wiadomości na stronie zrzutka.pl (okienko pojawia się przy wpłacie)

Po zakończeniu zrzutki rozpoczynamy wysyłanie produktów.

wybrano 10 razy (pozostało 0 z 10)

Bluza z emotikonkami INTEL rozmiar XL

79 zł i więcej

Za tę wpłatę otrzymasz od nas bluzę z emotikonkami od firmy INTEL w rozmiarze XL! Wybierasz się na IEM Katowice 2019? Z tą bluzą poczujesz jak prawdziwy kibic!

--------------------------------------------------------------------------

Swoje dane do wysyłki (imię nazwisko, adres, kod pocztowy oraz nr telefonu) wraz z nazwą wybranej nagrody (i rozmiarem w przypadku ubrań) prosimy wysyłać:

Na adres mailowy: [email protected]

ORAZ w wiadomości na stronie zrzutka.pl (okienko pojawia się przy wpłacie)

Po zakończeniu zrzutki rozpoczynamy wysyłanie produktów.

wybrano 1 raz (pozostało 0 z 1)

Bluza z emotikonkami INTEL rozmiar M

80 zł i więcej

Za tę wpłatę otrzymasz od nas bluzę z emotikonkami od firmy INTEL w rozmiarze M! Wybierasz się na IEM Katowice 2019? Z tą bluzą poczujesz jak prawdziwy kibic!

--------------------------------------------------------------------------

Swoje dane do wysyłki (imię nazwisko, adres, kod pocztowy oraz nr telefonu) wraz z nazwą wybranej nagrody (i rozmiarem w przypadku ubrań) prosimy wysyłać:

Na adres mailowy: [email protected]

ORAZ w wiadomości na stronie zrzutka.pl (okienko pojawia się przy wpłacie)

Po zakończeniu zrzutki rozpoczynamy wysyłanie produktów.

wybrano 2 razy (pozostało 0 z 2)

Bluza Never Stop Gaming L

100 zł i więcej

Za tę wpłatę otrzymasz od nas bluzę Never Stop Gaming w rozmiarze L! Wybierasz się na IEM Katowice 2019? Z tą bluzą poczujesz jak prawdziwy kibic!

--------------------------------------------------------------------------

Swoje dane do wysyłki (imię nazwisko, adres, kod pocztowy oraz nr telefonu) wraz z nazwą wybranej nagrody (i rozmiarem w przypadku ubrań) prosimy wysyłać:

Na adres mailowy: [email protected]

ORAZ w wiadomości na stronie zrzutka.pl (okienko pojawia się przy wpłacie)

Po zakończeniu zrzutki rozpoczynamy wysyłanie produktów.

wybrano 3 razy (pozostało 0 z 3)

Klawiatura HyperX ALLOY FPS RGB

360 zł i więcej

Za tę wpłatę otrzymasz od nas klawiaturę HyperX ALLOY FPS RGB. Każdy prawdziwy gracz chciałby mieć ją w swoim domu!

--------------------------------------------------------------------------

Swoje dane do wysyłki (imię nazwisko, adres, kod pocztowy oraz nr telefonu) wraz z nazwą wybranej nagrody (i rozmiarem w przypadku ubrań) prosimy wysyłać:

W wiadomości na stronie zrzutka.pl (okienko pojawia się przy wpłacie)

oraz na adres mailowy: [email protected]

Po zakończeniu zrzutki rozpoczynamy wysyłanie produktów.

wybrano 1 raz (pozostało 0 z 1)

Zorganizuj własną zrzutkę na dowolny cel:

Google Play
App Store

Zrzutka.pl używa plików cookies niezbędnych do działania strony, a także takich służących do analizy ruchu oraz pozwalających nam na optymalizację działania serwisu. Używamy także cookies niezbędnych do skutecznego marketingu usług własnych. Czytaj więcej: polityka prywatności.

Uwaga - zmianie uległa nasza polityka prywatności.