id: 5vbxja

POZBĄDŹ SIĘ DŁUGU W BANKU

POZBĄDŹ SIĘ DŁUGU W BANKU

Zrzutka została wyłączona przez organizatora
1 050 zł 
z 40 000
2%
Wpłaty nieaktywne - wymagane działanie Organizatora zrzutki. Jeśli jesteś Organizatorem - zaloguj się i podejmij wymagane działania.

Nasi użytkownicy założyli 939 132 zrzutki i zebrali 931 494 082 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutki

Banki już PRZEGRAŁY, choć jeszcze tego nie wiedzą! Chcesz wiedzieć dlaczego?


Witajcie Dobrodzieje, z okazji zbliżających się bardzo trudnych czasów i prognozowanego nie tylko przeze mnie totalnego upadku systemu finansowego (do tego stopnia że wartość nabywcza waszych majątków ulokowanych w bankach stopnieje w mojej ocenie do zera).


Postanowiłem podzielić się z Wami swoim odkryciem i stworzyłem dla Was szkolenie, z którego dowiecie się jak możecie postąpić z Bankiem który chce was okraść, gdy nie macie jak zaspokoić jego domniemanych roszczeń.


Na początku planowałem zachować tą wiedzę dla siebie i świadczyć Wam odpłatne usługi, ale zadecydowałem podzielić się nią z Wami w formie szkolenia i jednocześnie uniknąć prób szkalowania i uciszenia mnie, dlatego wybrałem taką formę przekazania Wam tej cennej wiedzy.


Mam nadzieję że docenicie moją ciężką pracę i wesprzecie mnie najlepiej w formie dotacji poprzez zrzutka.pl


To jest Zrzutka na darmowy publiczny dostęp do szkolenia, jak pozbyć się zadłużenia w Bankach!


Ta forma wzajemnej pomocy sprawdziła się już wielokrotnie, ponieważ dostajecie rozwiązanie od razu z góry, a wesprzeć możecie mnie dowolną kwotą po zapoznaniu się z wiedzą którą Wam oferuję, dzięki temu wiedza ta trafi do szerszego grona ludzi w potrzebie, którym pomoże, a ja jestem przekonany, że wielu z Was uchroni ona od eksmisji z waszych domów i mieszkań na które tak ciężko ciągle pracujecie.


Do rzeczy Dobrodzieje :)


Jak wielu z Was dobrze wie, wielki reseter, overlord, Klaus Schwab, założyciel Światowego Forum Ekonomicznego, marionetka Tajnego Rządu Światowego, powiedział że „nie będziecie mieli nic i będziecie szczęśliwi”, co dosłownie znaczy że w więzieniu, które nam szykują nie będzie własności prywatnej, czyli odbiorą nam wszystko co posiadamy.


Właśnie po to by nas perfidnie okraść, doprowadzono do kolapsu ekonomicznego, poprzez Lockdown’y, poprzerywane łańcuchy dostaw, doprowadzą do zaplanowanej katastrofy systemu ekonomicznego i finansowego. Bestia pokaże swoje oblicze jeszcze w tym roku, a najdalej w lutym 2023 i dosięgnie Wasze portfele i Wasze majątki bezlitośnie.


Właśnie po to Was zadłużono, doprowadzono do sytuacji gdzie większość społeczeństwa żyje na kredyt, a Wasz dobytek, tak jak domy, mieszkania, czy samochody w większości przypadków są przecież własnością banków. Wystarczy że banki wypowiedzą Wam umowy, założą sprawy sądowe i przejmą Wasze majątki, to jest nieuniknione, ponieważ tak zostało to zaplanowane i skonstruowane, po to by Was okraść.


Jednak nie martwcie się, Wy pomożecie mi a ja pomogę Wam :) - Jeżeli do końca, października na tej zrzutce pojawi się 40000zł szkolenie zostanie udostępnione wszystkim, jeżeli zrzutka nie osiągnie celu, to szkolenie zostanie udostępnione tylko tym którzy wesprą kwotą minimum 500zł.


Wiem dobrze że wielu z Was nie jest w stanie, wesprzeć mnie kwotą nawet 50zł, i to Wam chcę pomóc w pierwszej kolejności, tak więc jeżeli nawet 10zł, dotkliwie uszczupli Twój domowy budżet, to mam dla Ciebie propozycję, pomóżmy wzajemnie sobie i innym.


Ty udostępnisz ten film w 50’ciu miejscach w internecie we wrześniu i w 50’ciu miejscach w internecie w październiku, po czym wpłacisz na zrzutkę 1zł i w komentarzu wkleisz linki. Takim prostym sposobem uzyskasz dostęp do kursu za jedyne 1zł.


Dzięki wielu udostępnieniom, ta wiedza dotrze do większej ilości potrzebujących, większa ilość poinformowanych istot, to większa ilość drobnych wpłat, większa ilość drobnych wpłat to darmowe szkolenie dla wszystkich, bez obciążania niczyjego budżetu domowego.


Moim marzeniem jest 40000 wpłat po 1zł i tyleż samo udostępnień, tak aby w efekcie to szkolenie dotarło do wszystkich grup i klas społecznych, nawet do policji, ponieważ pracownicy policji uwolnieni od kredytów, mogli by wyzwolić się z kredytowej pułapki i odstąpić od wykonywania nielegalnych rozkazów, a tym samym przestać brać udział w ludobójstwie i podtrzymywaniu reżimu NWO.


Wszyscy jedziemy na tym samym wózku i wszystkich nas chcą zniewolić i okraść, dlatego musimy się trzymać razem i wspierać, a wtedy przetrwamy.


Do rzeczy Dobrodzieje, otóż sposób na pozbycie się Banku polega na obaleniu domniemania podstawy roszczeniowej na rzekomą usługę Bankową zwaną kredytem, czy to inną pożyczką.


Do obalenia domniemania podstawy roszczeniowej nie potrzeba nawet wykorzystywać Prawa Naturalnego, wystarczy sam Kodeks Cywilny i Kodeks Postępowania Cywilnego.


Zdradzę Wam sekret tego całego Bankowego przekrętu i sposobu na uwolnienie się od jego skutków w szkoleniu.


Teraz podzielę się z Wami moim odkryciem, które to odkrycie jest podstawą najlepszego według mnie sposobu na uwolnienie się od Banku i ocalenie majątku, przed egzekucją.


Uwaga!!! Banki nie posiadają dowodów rzeczowych na zawarcie z Wami umów i prawidłowo wezwane do przedstawienia w.w. dowodów do wglądu, nie są w stanie tego zrobić ponieważ Banki ich nie posiadają, gdyż zostały dawno zbyte!!!


Bank po wciągnięciu Człowieka w spiralę długu, sprzedaje dowód rzeczowy i nie jest w stanie udowodnić przed sądem właściwie zakwestionowanego domniemania podstawy roszczeniowej.


Sposób ten poparty jest nawet orzecznictwem Sądu Najwyższego, ale tego jeszcze tutaj nie zdradzę ;)


Tak działa prawo, a gdy znacie rozwiązanie. Prawo jest po Waszej stronie.


W toku mamy już pięć spraw klientów, którzy dowiedzieli się o naszym rozwiązaniu i w żadnym z tych przypadków Bank nie jest w stanie wykazać podstawy roszczeniowej. 


W jednej ze spraw od trzech miesięcy Bank próbuje oszukać naszego klienta, podsuwając mu pakiet przeróżnych korzystniejszych ofert, które mają na celu jedynie wciągnięcie go w ponowną spiralę długu. 


Chcecie poznać efektywne rozwiązania?

Chcecie wyjść z tej kryzysowej sytuacji?


Zapraszam na szkolenia do Crisis-Consulting.pl


Szkolenie pomoże Wam: 


Zrozumieć, jak działa Bank, w sytuacjach gdy wytknie się mu brak podstawy roszczeniowej.

Poznać cele Banku, które są manipulacją i działaniem na waszą niekorzyść.

Poznać i uchronić się przed nielegalnymi praktykami Banku.

Poznać sposoby, jak negocjować z Bankiem.

Poznać strategie procesowe, jak w sądzie z ofiary stać się katem.


Wszystkich zainteresowanych dostępem do tej wiedzy przed wyżej wyznaczonym terminem, wynajęciem nas do negocjacji z Bankiem, lub prowadzenia sprawy, zapraszam do kontaktu telefonicznego pod numerem +48 501 204 983.


Banki żerujące na krzywdzie Narodu polskiego są profesjonalnymi instytucjami finansowymi, które to do znajomości prawa są zobligowane ustawowo, tak więc na pewno ich prawnikom znana jest paremia prawnicza „Ignorantia Iuris Nocet” co znaczy że nieznajomość prawa szkodzi, boli i nie zwalnia z odpowiedzialności za swoje błędy, zwłaszcza gdy się jest profesjonalistą w swoim fachu.


Natomiast moja ulubiona paremia prawnicza „Executio iuris non habet iniuriam”, co znaczy że wykonanie prawa nie jest bezprawiem, nawet najbardziej brutalne jego egzekwowanie w myśl litery prawa, jest zgodne z prawem, także gdy użyjecie odpowiedniej strategii procesowej i właściwej argumentacji, powołując się na wasze prawa, to doprowadzicie do sytuacji w której Myśliwy stanie się Ofiarą, nie będziecie się tłumaczyli Bankowi z niczego, ponieważ wejdziecie w posiadanie podstawy roszczeniowej przeciwko Bankowi i otworzy się przed Wami droga do wyegzekwowania od Banku środków, które to Bank od Was do tej pory wyłudził.


Macie jeszcze jakieś wątpliwości, to dzwońcie tel. 501 204 983

Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Dowiedz się więcej

Skarbonki

Jeszcze nikt nie założył skarbonki na tej zrzutce. twoja może być pierwsza!

Wpłaty 5

IG
Iwona Guzik
RM
Roman
50 zł
 
Dane ukryte
50 zł
 
Dane ukryte
ukryta

Komentarze

 
2500 znaków
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!