id: 5vhsgs

Wakacyjne obozy sportowe dla dzieci z domów dziecka #podarujwakacje

Wakacyjne obozy sportowe dla dzieci z domów dziecka #podarujwakacje

Zrzutka została wyłączona przez organizatora
55 441 zł 
z 50 000
110%
Wpłaty nieaktywne - wymagane działanie Organizatora zrzutki. Jeśli jesteś Organizatorem - zaloguj się i podejmij wymagane działania.
Ta zrzutka ma 6 nagród / ofert!
Zobacz i wybierz jedną z nich

Nasi użytkownicy założyli 911 851 zrzutek i zebrali 873 472 955 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Aktualności8


  • Filmik jak dzieci bawiły się na obozie w Dąbkach. To jednak nie koniec atrakcji jakie będą zorganizowane w ramach akcji. Już 26.09 około 100 dzieci z domów dziecka wyjedzie na weekendowy obóz survivalowy przygotowany przez Survival Race. Ten wyjazd będzie zwieńczeniem pierwszej edycji #podarujwakacje, po którym opublikujemy pełne rozliczenie akcji.

    Czytaj więcej
Ta zrzutka nie ma jeszcze aktualności.

Ta zrzutka nie ma jeszcze aktualności.

Opis zrzutki

Większość dzieci z placówek opiekuńczych nie ma możliwości wyjazdu na wakacje a główną przeszkodą są pieniądze. Dlatego, nawet jeśli są organizowane wyjazdy, brak tam zajęć i atrakcji, które te dzieci w szczególności potrzebują. Na wyjazdach w ramach akcji #podarujwakacje chcemy zaszczepić w dzieciach ducha sportu, rozwinąć siłę charakteru i zbudować narzędzia, które pomogą im w dalszych życiowych wyzwaniach. Wyślemy dzieciaki z domów dziecka na ich pierwszą lekcję wspinaczki czy strzelania z łuku, nauczymy jak przetrwać w survivalowych warunkach, zapewnimy zajęcia edukacyjne i zabawę, którą zapamiętają do końca życia.


Każdy może dołożyć swoją cegiełkę do wyrównania szans na dobry start najmłodszych podopiecznych z ośrodków opiekuńczych, dołączając do naszej akcji.  Liczy się każda złotówka! Im większą kwotę uda się zebrać, tym więcej dzieci pojedzie jeszcze w tym roku na wakacyjny obóz. Pierwsze dzieciaki pojadą z Wrocławskiego Centrum Opieki i Wychowania i Wrocławskich placówek partnerskich. Pomóż nam spełnić marzenia dzieci z kolejnych domów dziecka!


Na organizację obozu zostanie przeznaczona zarówno cała kwota ze zbiórki, jak i dodatkowe możliwości dofinansowania, między innymi bony turystyczne dla dzieci choć wiemy, że może być problem w ich zdobyciu z powodu, że zawsze stoją one na końcu kolejki. Przykładowo część placówek uzyskała możliwość otrzymania 500+ dopiero w zeszłym roku. W przypadku uzyskania bonów zebranie 50 000 zł pozwoli nam na wysłanie nawet do 50 dzieci na wyjazd Survival Camp!


Razem z Wami To się UDA!


xce10b51da6675c0.jpeg

Dlaczego Survival Camp dla dzieci z domów dziecka?


Szukaliśmy organizatora wyjazdu, który nie tylko ma ofercie niesamowity wyjazd pełen atrakcji, wyzwań i przygód ale również stworzy dla dzieci wyjątkową ofertę i ma do tego możliwosci. Survival Race nie tylko zrezygnował z zysku i wsparł finansowo naszą akcję, ale rownież przygotował bogaty plan wyjazdu, który został zbudowany wokół czterech punktów: sport, survival, zabawa, edukacja. Kadra wychowawców to różnorodnie wykwalifikowani i, co ważne, doświadczeni pedagodzy, którzy potrafią zorganizować czas nawet w deszczowe dni. Każdy z uczestników podczas wakacji będzie codziennie mierzył się z nowymi wyzwaniami i zdobywał nowe umiejętności.


Więcej informacji o pierwszym planowanym obozie możesz znaleźć, klikając w link >> #podarujwakacje


Co  jeśli zbierzemy więcej niż 100%?


Im większą kwotę zbierzemy, tym więcej dzieci będziemy mogli zabrać ze sobą na obóz wakacyjny. Po osiągnięciu progu minimalnego, koszty organizacji będą malały. Pozwoli to na zabranie proporcjonalnie jeszcze większej liczby dzieci.


f238e7f94230e745.jpegPartnerzy akcji

Dziękujemy wszystkim Wspierającym i Partnerom, dzięki którym to się uda! W szczególności:

 

  • Zrzutka.pl - za możliwość organizacji zrzutki i wsparcie marketingowe
  • Survival Race - za organizację obozów, oraz wsparcie finansowe. 
  • Polska Fundacja na Rzecz Promocji Sportu Akara - wsparcie merytoryczne.


O fundacji To się uda!

Tak jak we wszystkich naszych akcjach, zadbamy o transparentność akcji i jej rzetelność. Dopilnujemy, aby zebrane środki co do grosza trafiły do dzieciaków. Każda nasza akcja kończy się publikacją pełnego raportu finansowego - tak, abyś miał pewność, że Twoje pieniądze trafiły we właściwe miejsce i zmieniają świat złotówka po złotówce :) 

Chcesz się więcej dowiedzieć o Fundacji To się uda! Sprawdź nasz statut - StatutPierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Dowiedz się więcej

Nagrody / oferty 6 Nowość

Kupuj i wspieraj zrzutki.

Nowość! Teraz możesz wspierać zrzutkę samemu dodając nagrodę/ofertę. Ty sprzedajesz, a środki trafiają bezpośrednio na zrzutkę, pomaganie jest takie proste - czytaj więcej.

Kupuj i wspieraj zrzutkę

Aktywne organizatora:
Każda złotówka się liczy!

Dzięki Tobie to się uda! Każda złotówka ma dla nas znaczenie i w zamian za nią dostaniesz raport podsumowujący akcję na maila oraz uśmiech dziecka :)

od 10 zł

Kupione 262

Zakończona
Status - Fundator uśmiechu!

Dzięki Tobie to się uda! Właśnie wysłałeś dzieciaka na jego pierwszą lekcję wspinaczki albo strzelania z łuku - dokładnie nie wiemy, bo zbyt dużo atrakcji je cz...

od 50 zł

Kupione 106

Zakończona
Status - Profesjonalny Darczyńca!

Dzięki Tobie to się uda! Właśnie stałeś się współorganizatorem niesamowitej zabawy święta kolorów proszkiem holi. W zamian za to zostaniesz wymieniony w raporci...

od 90 zł

Kupione 58

Zakończona
Status - Niesamowity filantrop!

Dzięki Tobie to się uda! Spływ kajakowy i po nim kolacja przy ognisku to wspaniałe przeżycie dla każdego - właśnie dzięki Tobie jakiś szkrab przeżyje to po raz ...

od 150 zł

Kupione 43

Zakończona
Status - Partner Strategiczny!

Dzięki Tobie to się uda! Właśnie spełniasz marzenie co najmniej dwójki dzieci (koszt to około 1500zł) Logo Twojej firmy lub Twoje Nazwisko znajdzie się na koszu...

od 3000 zł

Kupione 1 z 10

Zakończona
Status - Patron obozu!

Dzięki Tobie to się uda! Właśnie spełniasz marzenie co najmniej szóstki dzieci. Logo Twojej firmy lub Twoje Nazwisko znajdzie się na GŁÓWNYM miejscu na koszulka...

od 9000 zł

Kupione 1 z 2

Zakończona

Wpłaty 684

preloader