id: 5vrey5

Wyjątkowy Dzień I Komunii Świętej dla Dzieci z Domu Dziecka

Wyjątkowy Dzień I Komunii Świętej dla Dzieci z Domu Dziecka

Zrzutka została wyłączona przez organizatora
5 662 zł
z 7 000
80%
Wpłaty nieaktywne - wymagane działanie Organizatora zrzutki. Jeśli jesteś Organizatorem - zaloguj się i podejmij wymagane działania.

Nasi użytkownicy założyli 1 016 932 zrzutki i zebrali 1 065 902 553 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutki

Dom Dziecka nr 1 w Bytomiu to miejsce dobrze nam znane. Przy okazji prowadzenia tam warsztatów miałyśmy okazję poznać podopiecznych jak i opiekunów w tym miejscu. Mimo prawdziwych problemów, dzieci były zawsze chętne do pracy i poznawania tajników naszego zawodu.

Niedawno zostałyśmy poproszone o pomoc w przyozdobieniu wianków komunijnych na tegoroczne Komunie. Budżet placówki na organizację tego święta jest naprawdę niewielki... a komunijnych dzieci jest aż dziesięcioro- 8 dziewczynek i 2 chłopców.

My oczywiście przygotujemy wianuszki... jednak pomyślałyśmy, że może z Waszą pomocą zdołamy zrobić coś jeszcze! Chciałybyśmy przystroić dzieciom stoły i być może, kupić każdemu jakąś niewielką pamiątkę tego święta.


Niezależnie od tego, jaka jest nasza wiara czy też jakie mamy do niej podejście, wszyscy wiemy, że dzień I Komunii Świętej to dzień, w którym dziecko przystępujące do sakramentu chce czuć się wyjątkowo. Każde dziecko zasługuje na to, by móc cieszyć się dzieciństwem jednak nie każde z nich ma kogoś, kto tą radość mu zapewni. Dlatego też, z tego miejsca prosimy Was o pomoc. Każda złotówka, pomoże nam wywołać uśmiech na twarzy któregoś malucha.


Jeżeli jesteś przedsiębiorcą lub w jakikolwiek sposób możesz i chcesz pomóc, daj znać! Ciasto, smakołyki czy też małe prezenty... wszystko się przyda!

Mamy czas do 20.05.2023r, Komunia odbywa się 21 maja.


Pamiętaj! Pomaganie jest fajne a dobro wraca, ze zdwojoną siłą❤️


Dziękujemy i pozdrawiamy,


Ekipa Mirki ❤️💐

Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 130

 
Dane ukryte
20 zł
KW
Katarzyna
20 zł
 
Dane ukryte
20 zł
 
Dane ukryte
20 zł
 
Dane ukryte
100 zł
MI
Michal
20 zł
 
Dane ukryte
20 zł
 
Dane ukryte
10 zł
KL
Klaudia
20 zł
JA
Jacek
ukryta
Zobacz więcej

Komentarze 2

 
2500 znaków