id: 5vxt3w

Rehabilitacja oraz sprzęt wspomagający dla Lesia!

Rehabilitacja oraz sprzęt wspomagający dla Lesia!

Nasi użytkownicy założyli 1 169 680 zrzutek i zebrali 1 218 752 701 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutki

5vxt3w-aa6a99d5.png

5vxt3w-2d9040b7.png

Mój tata. Mój bohater. Zawsze to on mi pomagał i wspierał, a teraz to on potrzebuje wielkiego wsparcia. Zawsze uśmiechnięty, pogodny, zaangażowany w życie społeczne oraz rodzinne. Z zamiłowaniem udzielał się na forum gminy oraz dbał o dobro sąsiadów. Kto go zna to wie, że zawsze służył bezinteresowną pomocą. Uwielbiał podróże, w których pragnął pokazywać mi i bratu piękno przyrody oraz kultury. Dzięki temu odpoczynek dla naszej rodziny był wyjątkowym czasem. Taki jest mój tatuś – Leszek.

Wszystko zaczęło się pod koniec marca. Nieprawdopodobne jak w jednej chwili zdrowy, silny mężczyzna może trafić tak nagle do szpitala, a jego stan po 24h tak się pogorszy, że trafi na intensywną terapie i nie będzie mógł samodzielnie oddychać. Szok, niedowierzanie. Nikt się tego nie spodziewał. Pierwsze tygodnie to były najgorsze chwile w życiu całej naszej rodziny. Nie mogłam uwierzyć, że to spotyka mojego tatę. Zespół Gullaina-Barrego to rzadka choroba (zapadalność 1-4/100 000/rok), na którą właśnie zachorował mój tata. Do tego wszystkiego doszło ostre rozsiane zapalenie rdzenia kręgowego (ADEM), więc tata aktualnie nie może chodzić ani samodzielnie funkcjonować.

Na dzień dzisiejszy tata potrzebuje przynajmniej 6-miesięcznej rehabilitacji w specjalistycznym ośrodku, choć nie wiemy co czeka nas dalej. Tata pragnie wrócić do swojego życia sprzed choroby, żeby tak się stało wymaga codziennej rehabilitacji oraz sprzętu, który pomoże mu funkcjonować.

Dzięki każdej złotówce jesteśmy o krok bliżej naszego marzenia – powrotu naszego ukochanego taty do zdrowia!

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 263

preloader

Komentarze 20

 
2500 znaków