id: 5w5kyr

Aby Wspólnota mogła nadal działać i pomagać - na rzutnik

Aby Wspólnota mogła nadal działać i pomagać - na rzutnik

Nasi użytkownicy założyli 915 941 zrzutek i zebrali 882 175 956 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutki

Wspólnota "Klucz Dawida" z Chorzowa to grupa ludzi, których głównym celem życia jest "sprowadzanie nieba na ziemię". Ludzie Ci starają się żyć tak, aby pomagać innym, tworzyć relacje, a w tym wszystkim uwielbiać Boga.
Klucz Dawida prowadzi akcje charytatywne: pomaga ubogim ludziom z Chorzowa i okolic, organizuje msze święte z modlitwą o uzdrowienie duszy i ciała, na których zbierane są pieniądze na lekarstwa dla ubogich. W każdy pierwszy czwartek miesiąca prowadzi zbiórki darów (jedzenie i środki czystości) dla ubogich. Poszczególni członkowie angażują się w przeróżne formy pomocy: obecnie na dworcu przy przyjęciu Ukraińców, w szpitalach, w hospicjach

.

Klucz Dawida spotyka się raz w tygodniu w czwartek w sali przy ulicy Chrobrego 17 w Chorzowie (spotkanie otwarte, każdy może przyjść) na modlitwie uwielbienia.

ta1a162fc097c26f.jpeg


Klucz Dawida organizuje rekolekcje, na które mogą przyjechać ludzie z całej Polski. W 2021 roku taki wyjazd organizowany był z pełną opieką dla dzieci - rodzice mogli w pełni korzystać ze wszystkich punktów programu, bo dzieci miały swoje zajęcia z profesjonalnymi pedagogami.tb3b797192d0e90f.jpeg

Klucz Dawida organizuje wieczory uwielbienia, wieczory medytacji chrześcijańskiej, podczas których zaopiekowana zostaje dusza człowieka, jego emocje i serce.gba4fc75a73f7b19.jpegKlucz Dawida prowadzi działalność edukacyjną, publikując konferencje w tematach związanych z duchowością, relacjami, Bogiem, Biblią.
Wspólnota działa całkowicie charytatywnie, nie ma wsparcia z zewnętrznych źródeł finansowania, wszystkie akcje opłacane są przez członków Wspólnoty, którzy całą pracę wykonują za darmo.


Wspólnocie zepsuł się rzutnik - aby Wspólnota mogła dalej działać i rozwijać się - ten sprzęt jest niezbędny.

Wspólnota bardzo prosi o wsparcie.

Lokalizacja

Chorzów, Poland

Zobacz na mapie
map pin
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 32

preloader

Komentarze 1

 
2500 znaków
  • Żaneta Laps

    Warto zauważyć, że Wspólnota działa całkowicie charytatywnie, nie ma wsparcia z zewnętrznych źródeł finansowania, wszystkie akcje opłacane są przez członków Wspólnoty, którzy całą pracę wykonują za darmo.