id: 5w7pve

Na onkologię i hematologię w Gdańsku 💚

Na onkologię i hematologię w Gdańsku 💚

 
Klaudia Pstrong

Opis zrzutki

Znowu wybieramy się pod koniec września na oddział onkologii i hematologii w Gdańsku ❤️


Za kwotę zebraną na zrzutce zostaną zakupione brakujące prezenty ❤️

Dziękujemy ,że dalej możemy sprawiać tam trochę radości 💚🧙‍♂️

Komentarze

 
2500 znaków
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!

Dbamy o bezpieczeństwo. W razie wątpliwości zgłoś tę zrzutkę przez