id: 5w7pve
Na onkologię i hematologię w Gdańsku 💚
Na onkologię i hematologię w Gdańsku 💚
Opis zrzutki
Znowu wybieramy się pod koniec września na oddział onkologii i hematologii w Gdańsku ❤️
Za kwotę zebraną na zrzutce zostaną zakupione brakujące prezenty ❤️
Dziękujemy ,że dalej możemy sprawiać tam trochę radości 💚🧙♂️
Dbamy o bezpieczeństwo. W razie wątpliwości zgłoś tę zrzutkę przez
formularz.