id: 5w8byj

Wsparcie Polskiej Sceny Alternatywnej

Wsparcie Polskiej Sceny Alternatywnej

Nasi użytkownicy założyli 982 026 zrzutek i zebrali 1 004 563 818 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutki

Na wstępie chcielibyśmy podziękować każdemu, kto wspomógł naszą zbiórkę i klikał w nasze sponsorowane linki w 2022 roku. Gdyby nie Wasze wsparcie, nie bylibyśmy w tym miejscu jakim jesteśmy, więc bardzo wszystkim dziękujemy.

Szczegółowe rozliczenie za rok 2022 znajdziecie tu: https://pmalternatywna.pl/2023/01/03/sprawozdanie-za-rok-2022-02-01/


Dzięki Waszemu wsparciu w celu promocji polskich artystów-muzyków i upowszechniania polskiej sceny alternatywnej rozbudowaliśmy i rozpowszechniliśmy stronę na Facebooku, uruchomiliśmy stronę internetową https://pmalternatywna.pl/, stronę na Instagramie i Twitterze, zbudowaliśmy społeczność w Grupie na Facebooku, rozpowszechniamy kanał na YouTube i Spotify, wszystko po to, aby jak najszerzej dotrzeć z promocją muzyków, popularyzacją twórczości i rozbudzaniem zamiłowania do muzyki alternatywnej do odbiorców.


NASZE PRZEDSIĘWZIĘCIA


W 2022 roku nawiązaliśmy współpracę z polskim radiem internetowym INNE.RADIO, które na żywo w każdą środę od 21:00 do 23:00 na antenie prezentuje naszą Listę Przebojów TOP30 #WaszaMuza aby promowane przez nas utwory mogły dotrzeć do szerszej publiczności a przede wszystkim aby odbiorcy mogli je usłyszeć.


Od lata ubiegłego roku razem z RTV Słowenia nadającej internetowo z Londynu dla Polonii i Polaków w kraju realizujemy audycję „Muzyczna Środa" aby polscy artyści-muzycy mogli pokazać się na wizji, mogli zaprezentować siebie i swoją twórczość szerszej publiczności. Aby nasi odbiorcy mogli poznać przedstawicieli, wykonawców polskiej muzyki alternatywnej.


Uruchomiliśmy szereg konkursów m.in. w postaci Plebiscytów aby przez zabawę miłośnicy polskiej muzyki mogli szerzej poznać reprezentantów polskiej sceny alternatywnej a jednocześnie wyróżniać tych najaktywniejszych artystów i ich twórczość, którzy podjęli z nami współpracę. Co kwartał prowadzimy Plebiscyt Singiel Sezonu (Zima, Wiosna, Lato i Jesień), w Grupie na Facebooku co miesiąc wybieramy Album Miesiąca a na koniec roku wybieramy Artystę i Album Roku. Zabawie towarzyszą wygrane w postaci płyt CD dla głosujących ale przede wszystkim ciekawe wyróżnienia i nagrody dla zwycięzców.


W tym roku ruszamy z nowym projektem MIAZGA TOUR 2023, trasą koncertową, której celem jest promocja muzyki alternatywnej "na żywo". Chcemy pokazać, że razem wspólnymi siłami jesteśmy w stanie zrobić więcej. Razem możemy pokonać wszelkie przeciwności i przeszkody. Umożliwić granie nie tylko tym popularnym ale także początkującym muzykom. Do edycji MIAZGA TOUR 2023 przyłączyły się zespoły: Anemja, Esperal, Holly Blue, Kajoa, Kingsphere, Nojak, Ruina Bar, Stolica, Sunset Bulvar, Tempest, The Buffons, UMMA, z którymi wspólnie realizujemy projekt.


Rok 2023 to nasz 11. jubileusz. Chcemy uczcić go organizacją koncertu charytatywnego. Koncertu, na którym razem z wybraną Fundacją będziemy zbierać na dzieciaki pokrzywdzone wojną w Ukrainie! Koszty koncertu planujemy pokryć ze zrzutki aby wstęp był "wolny". Wstępnie jesteśmy po rozmowie z Fundacją Happy Kids z Łodzi, zgłosiły się również zespoły do grania: Sunset Bulvar, Horta, AyAhuasca, DiscoPogo, Michałek, Stolica, Kierunkowy'80, &INNI, Mexyk, CURE, SORG, Synthetic Blast, którym gorąco dziękujemy :) Szukamy klubu do zorganizowania koncertu, wstępna data 27 maj 2023 w Łodzi.


Przed nami wiele wyzwań, dlatego i w tym roku zwracamy się do Was o wsparcie.


ZRZUTKA 2023Na rok 2023 uruchamiamy nową zrzutkę. Będziemy zbierać na:


  • reklamę i promocję 9 koncertów MIAZGA TOUR 2023, w tym jeśli się uda realizacja fotorelacji, może video z koncertów,
  • wynajęcie klubu na koncert charytatywny w maju, promocję koncertu, w tym plakaty, ogłoszenia, wsparcie Fundacji, wyróżnienia i podziękowania dla darczyńców specjalnych,
  • wysyłkę płyt CD, które otrzymamy w 2023r do zwycięzców w Plebiscytach Singiel Wiosny, Lata i Jesieni oraz pozostałych konkursach, które zorganizujemy,
  • nagrody dla artystów-muzyków w kolejnych Plebiscytach Artysta Roku i Album Roku 2024 wraz z wysyłką (statuetka i oprawa płyty - chcemy aby była to pozycja stała, prestiżowa nagroda naszej redakcji i sympatyków oraz wyróżnienie specjalne)
  • przygotowanie i rezerwacja klubu na kolejny koncert charytatywny w 2024 roku,
  • przygotowanie graficzne i reklamowe do kolejnego wydania MIAZGA TOUR 2024,
  • przedłużenie hostingu oraz domeny o kolejny rok,
  • być może uda się wprowadzić nagrody materialne dla zwycięzców Plebiscytów Singiel Sezonu
  • a nawet wrócić do pomysłu realizacji wydania składanki wraz z artystami, jeśli przyłączą się do realizacji pomysłu Polski Underground „Rebel Rock 2023” ZAŁOGAnci PMa.


Każda wpłata w formie darowizny jest przeznaczona na cele, które realizujemy.

Liczymy na Was!


INNE FORMY WSPARCIA


Jeśli nie możesz dokonać wpłaty, kliknij w link do Empiku: http://bityl.pl/iNB7b

Każdy klik to niewielka 5gr prowizja, to też wsparcie dla nas!


Jeśli możecie przekazać nam albumy, koszulki lub inne gadżety będziemy Wam bardzo wdzięczni ponieważ przyczynią się do urozmaicenia naszej działalności a tym samym otrzymają dodatkową promocję przez zabawę. Mamy taką niepisaną umowę, że nic z przedsięwzięcia jakie robimy nie bierzemy dla siebie, więc wszystkie otrzymane granty, bilety na koncerty, albumy płytowe, koszuli z logo i inne, rozdajemy właśnie w konkursach.


OD REDAKCJI


Wspieraj Projekt Polska Muzyka alternatywna, dla którego to właśnie Ty jesteś i pozostajesz centralnym punktem odniesienia. Bo Projekt Polska Muzyka alternatywna to nie tylko ludzie, którzy go tworzą. To nie tylko artyści, których promujemy i których wspomagamy. To przede wszystkim nasze Słuchaczki i nasi Słuchacze, nasi Czytelnicy i Czytelniczki, nasi Odbiorcy. To ludzie, którzy są na tyle ciekawi polskiej sceny niezależnej i innych miłośników muzyki alternatywnej, by razem tworzyć wspólnotę różnorodności - charakterów, gustów, poglądów.


Wszystkim darczyńcom bardzo gorąco dziękujemy.

Wierzymy, że razem z Wami uda nam się zrobić o wiele więcej a wszystkie projekty i założenia znajdą swoją kontynuację w latach następnych.


Mariusz & Aneta

w internecie szerzej znani jako #Fragix & #Morena ;)

Team Polska Muzyka alternatywna


Ps. Koniecznie odwiedź nas na:


WWW: https://pmalternatywna.pl/

FB : https://www.facebook.com/PolskaMuzykaalternatywna

IG : https://www.instagram.com/plmuzykaalternatywna

Twitter: https://twitter.com/pmalternatywna

YT : https://www.youtube.com/@polskamuzykaalternatywna

Spotify: https://open.spotify.com/user/7uzubc78jykxslyac6zqns7hy

Dołącz do Grupy: https://www.facebook.com/groups/PMalternatywna

Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 16

 
Dane ukryte
ukryta
 
Dane ukryte
40 zł
EB
Ekipazpasją.pl By AoeChaos
ukryta
 
Dane ukryte
100 zł
KF
Sunset Bulvar
 
Dane ukryte
ukryta
JD
Janusz Domaszuk
100 zł
 
Dane ukryte
ukryta
 
Dane ukryte
20 zł
PN
Neodym
50 zł
Zobacz więcej

Komentarze 2

 
2500 znaków