id: 5wafds

Wsparcie przy rehabilitacji i leczeniu

Wsparcie przy rehabilitacji i leczeniu

Organizator przesłał dokumenty potwierdzające wiarygodność opisu zrzutki
Zrzutka została wyłączona przez organizatora
52 046 zł 
z 72 000
72%
Wpłaty nieaktywne - wymagane działanie Organizatora zrzutki. Jeśli jesteś Organizatorem - zaloguj się i podejmij wymagane działania.

Nasi użytkownicy założyli 916 223 zrzutki i zebrali 882 770 630 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Aktualności1

 • W imieniu całej rodziny dziękuję za każdą wpłatę i pomoc jaką obdarowaliście Magdę. Jesteśmy dozgodnie wdzięczni za wasze zaangażowanie. Magda wraca do siebie raz małymi, a raz wielkimi krokami, ale robiąc imponujące postępy. Widzimy w niej naszą Madzię, która jest silna i chce walczyć. Jest w dobrych rękach, bo zajmuje się nią wykwalifikowana kadra, a także mama, która mieszka z Madzią w klinice. Wszystko idzie w najlepszym kierunku, także trzymajcie kciuki za Madzię dalej, bo ona już sama nie może się doczekać, aż będzie mogła osobiście wszystkim podziękować. Zbiórka teoretycznie się zakończyła, ale wciąż można wpłacać pieniądze. Dziękujemy raz jeszcze!of8c92c4633a9d51.jpeg

  0Komentarzy
   
  2500 znaków

  Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!

  Czytaj więcej
Ta zrzutka nie ma jeszcze aktualności.

Ta zrzutka nie ma jeszcze aktualności.

Opis zrzutki

Moja siostra uległa poważnemu wypadkowi komunikacyjnemu, w którym doznała poważnego wstrząsu mózgu, który spowodował dwutygodniową śpiączkę patologiczną. W chwili obecnej potrzebuje długotrwałej rehabilitacji neurologicznej i ortopedycznej, które pozwolą jej wrócić do pełnej sprawności. Leczenie odbędzie się w Ośrodku Rehabilitacji Leonardi w Konstancinie. Miesięczny koszt rehabilitacji wyniesie około 24 tysięcy złotych. 

Każdy kto zna i pamięta Magdę wie doskonale jaką pomocną jest osobą i zawsze można było na nią liczyć. Teraz ona potrzebuje waszego wsparcia.

Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 467

preloader

Komentarze 30

 
2500 znaków