id: 5wb99g

Diabeł Łańcucki - serial historyczny

Diabeł Łańcucki - serial historyczny

281 112 zł 
z 160 000 zł
175%
zakończona 02.11.2021r
909 
wspierających
Wpłać na zrzutkę
Zrzutka.pl nie pobiera prowizji od wpłat

Aktualności22

 • "Diabeł Łańcucki" skończony!

  Szanowni Państwo. Właśnie odebraliśmy internetową wersję odcinka pilotowego. Jutro rano będą gotowe kolejne - do pokazów i dla telewizji, także z dźwiękiem Dolby Surround 5.1. Na przyszły tydzień gotowa będzie wersja kinowa, rzadkość w przypadku seriali. Już oglądaliśmy....

  Dziękuję wam z całego serca za wsparcie, jesteście wspaniali!

  Począwszy od soboty 18 lutego, równocześnie z premierą na zamku w Krasiczynie, udostępniamy Wam odcinek pilotowy poprzez Internet. Każdy z was otrzyma e-mailem unikalny link, dzięki któremu będzie mógł obejrzeć naszą produkcję. Tak więc zgodnie z zasadami zbiórki, obejrzycie go jako pierwsi.

  Zespół Diabła Łańcuckiego

  o1165ef889400630.jpeg

  Czytaj więcej
 • Dziękujemy za hojność!


  Kłaniamy się nisko i dziękujemy za nadzwyczajną hojność naszych współproducentów. Zgromadzone środki, które przekroczyły zakładany, minimalny budżet projektu, pozwoliły nam już nakręcić dodatkowe sceny, w tym walki na szable. Teraz koniec produkcji zbliża się wielkimi krokami. W poniedziałek 8 listopada kończymy ostatnie poprawki montażowe i odcinek pilotowy poddany zostanie korekcji kolorów i jednocześnie zacznie się jego udźwiękowienie. Nieco później dodane zostaną komputerowe efekty post-produkcyjne. Wszystko po to, aby już wkrótce pokazać wam gotowy odcinek.

  W tej chwili przekazujemy wasze dane do producenta kart. Teraz zaczniemy wysłać nagrody dla tych, którzy wpłacili nam pieniądze po 14 września; niestety ze względów produkcyjnych niemożliwe jest zamawianie kart pojedynczo.

  Kolejne materiały będziemy z produkcji filmu będziemy publikować w naszym kanale Ostoja Tradycji na serwisie youtube. Zapraszamy:


  https://www.youtube.com/c/OstojaTradycji


  Na koniec, w ostatnim materiale zapraszamy na wywiad z Urszulą Nawrot, która w filmie wcieliła się w postać pani Bełchackiej. Jej historia opowiedziana będzie w kolejnych odcinkach "Diabła Łańcuckiego", gdyż zmieniliśmy scenariusz w porównaniu do książki.
  Czytaj więcej
 • Ostatnie chwile na zrzutce!


  Jeszcze tylko jutro można wspierać nasz projekt filmowy "Diabeł Łańcucki"! Przypominamy, że po zakończeniu zrzutki nie będzie można już śledzić post-produkcji odcinka pilotowego na tej stronie. Jednak wszystkich, którzy chcą zobaczyć dalsze losy odcinka pilotowego, zapraszamy na Ostoję Tradycji w serwisie youtube: https://www.youtube.com/c/OstojaTradycji/videos


  Prosimy o naciśnięcie dzwonka, aby być na bieżąco. Czekają wszak na was pokazy w wielu miejscowościach.


  A teraz kolejny materiał filmowy:
  Szymon i Witek to przedstawiciele rzeszy osób, które na poważnie zaangażowały się w doprowadzenie do powstania pierwszego po kilkudziesięciu latach nieobecności w mediach, serialu historyczno-przygodowego.

  Już niebawem pierwszy odcinek. Ktoś powie niewiele. Tak, będzie miał rację! Niewiele zrobiono w naszym kraju aby powstały filmy z okresu kiedy Polska była u szczytu swej potęgi. Kiedy ostatnio zrealizowano film z pięknego okresu szlacheckiej Polski!?

  Dopiero Szymon, Witek i prawie tysiąc innych osób i instytucji "skrzyknęło" się i postanowili to zrobić. Piszę tysiąc bo tyle nas wszystkich, wpłacających datki i wolontariuszy uwierzyło w nasze słowo że będzie taki film i wsparło tą idee.

  Pierwszy, pilotowy odcinek powstanie, to jest pewne. Teraz gra idzie o to jakiej jakości będą efekty specjalne. Jeszcze pieniądze są potrzebne, jeszcze zrzutka trwa jedną dobę. Dla tego prosimy o osobiste zaangażowanie w promocję naszej zbiórki i udostępnienie jej:


  https://zrzutka.pl/diabel-lancucki-serial-historyczny


  Filmy powstają za miliony złotych. Nasza produkcja nie zbliżyła się nawet do miliona. Działamy niezwykle rozsądnie ale też dzięki temu że Witek i Szymon oraz dziesiątki im podobnych stawili się "po kosztach" lub pro bono.

  Niebawem przedstawimy rozliczenie kosztów filmu.

  Oficjalna premiera 13. Stycznia 2021 roku a w ciągu miesiąca od tej daty kilka pokazów premierowych w kilku miastach w Polsce. Gdzie? Sprawa jeszcze otwarta. Ktoś chce się zaangażować we współorganizację takiego pokazu premierowego, zapraszam do kontaktu.

  Bardzo dziękuję za wspieranie nas i proszę o jeszcze jedną akcję i promocję w "swoich mediach społecznościowych" ostatniego dnia zbiórki. Przekroczmy 300 tyś!


  Pozdrawiamy

  Fundacja Ułani Króla Jana

  Czytaj więcej
 • Montaż skończony


  Zakończyliśmy montaż odcinka pilotowego. W przyszłym tygodniu cały materiał trafi do korekcji koloru, do pełnej post-produkcji dźwięku i efektów komputerowych, albowiem ruszamy na szerokim froncie prac, aby wkrótce pokazać wam gotowego "Diabła...". Wspierajcie nas, bo zrzutka trwa jeszcze tylko 2 dni.

  Czytaj więcej
 • Znamy datę premiery!


  Dziś zakończył się montaż odcinka pilotowego "Diabła Łańcuckiego". Teraz materiał trafi do korekcji kolorów, dodane zostaną efekty komputerowe i dźwiękowe. Premiera jest już blisko - 13 stycznia 2022 roku na zamku w Krasiczynie, tam, gdzie nakręciliśmy kilka bardzo ważnych scen z naszego serialu pokażemy po raz pierwszy gotowy odcinek.

  Tymczasem zobaczcie materiał z przygotowania scen walki na szable, które nakręciliśmy 28 września w Piątkowej na Podkarpaciu. Pamiętajcie, że jest jeszcze czas, aby nas wesprzeć i otrzymać bilet wstępu na to wydarzenie. 30 października definitywnie zamykamy zrzutkę.  Czytaj więcej
 • Chleby już się pieką...


  Przez cały czas wysyłamy wam nagrody ze zrzutki. Karty, książki i plakaty trafiają już do współproducentów, a my zabieramy się za pieczenie chlebów. Ponieważ jeden wypiek to cztery bochny prosimy o chwilę cierpliwości, a wszystkie trafią do was. Tutaj możecie sprawdzić jak wygląda nasza praca w Ostoi Tradycji:
  Jak powstają nasze chleby? Cóż, to produkty pracy rąk; nie mają nic wspólnego z produktami z supermarketów. Dojrzewają w izbie, z udziałem zakwasu, pieczone są w prawdziwym piecu opalanym drewnem. Oto, jak wygląda cała procedura:  A jeśli chcecie wiedzieć więcej o samym piecu w którym te chleby wypiekamy, zajrzyjcie tutaj:  Ostoję tradycji i dwór będziecie mogli wkrótce zwiedzać, mamy nadzieję, że wszystkich was tam zaprosimy...

  W tej chwili realizujemy nagrody za wpłaty do 14 września. Wkrótce ruszamy z kolejnymi - do 30 października; czekajcie cierpliwie, co komu pisane, to go nie ominie.

  Czytaj więcej
 • Warchoły, złoczyńcy, pijanice w nagrodach od dziś!


  Od dziś dostępna jest w nagrodach opcja 150 zł, żołd warchoła, gdzie nagrodą jest najnowsza książka Jacka Komudy Warchoły, złoczyńcy, pijanice, opisująca biografie bohaterów serialu "Diabeł Łańcucki", Jacka Dydyńskiego, Stanisława Stadnickiego i innych barwnych postaci. Korzystajcie, bo nagroda jest limitowana, tylko 100 sztuk!cfbc8e993f256966.jpeg

  Czytaj więcej
 • Konferencja po zdjęciach


  Zapraszamy do obejrzenia naszej konferencji po ostatnich dniach zdjęciowych. Oczywiście na zamku w Krasiczynie:  Czytaj więcej
 • Zdjęcia zakończone!

   

  We wtorek 28 września zakończyliśmy zdjęcia dodatkowe do odcinka pilotowego "Diabła Łańcuckiego". Pogoda była piękna, żądnych opóźnień na planie filmowym. W tej chwili mamy cały materiał filmowy, który dzisiaj przekazany zostanie do montażu. Potem czeka nas jeszcze cała post produkcja - kolorowanie obrazu, dodanie efektów dźwiękowych i muzyki, wreszcie komputerowa obróbka obrazu.

  Nie mamy żadnych tajemnic - zobaczcie na co zostało wydane większość funduszy ze zrzutki: sprzęt, kamery, profesjonalna ekipa, szermierze, kilka scen konnych (większość mamy nakręcone w październiku zeszłego roku):
  Tymczasem wszystkie ręce do nagród. Pierwsze trafiły już do rąk współproducentów, następne będą wysyłane, już za chwilę. Jednocześnie, ze względu na ogromne zainteresowanie wspieraniem nas, przedłużamy zbiórkę do końca października. Wkrótce nowe nagrody. Wspierajcie nas!


  Czytaj więcej
 • be72564dfc619bbf.jpeg


  Zapraszamy do wyjątkowej zabawy. Uczestnictwo w planie zdjęciowym on-line. W dniach 27.09 poniedziałek i 28.09 wtorek, mamy ostatnie dni zdjęciowe do filmu "Diabeł Łańcucki".

  Poniżej linki do planowanych "wejść na żywo" i konferencji prasowej z aktorami i twórcami filmu:


  Poniedziałek 27.09 od godzinie 11 00:

  https://youtu.be/BP-oBvAzSpI


  w tym samym dniu o 14 00:

  https://youtu.be/UDWLIhQvz7U


  ostatnia relacja tego dnia o 16 00:

  https://youtu.be/hqRs64a3uAg


  Konferencja prasowa w dniu 28.09 wtorek o 20 30:

  https://youtu.be/Djg8jqnaY3o


  Jeszcze jest czas aby zostać współproducentem filmu!

  Czytaj więcej
 • Diabeł Łańcucki na żywo


  Planujemy przeprowadzić kilka relacji na żywo z ostatnich dni zdjęciowych do naszego „Diabła Łańcuckiego”. Pokażemy produkcję filmu od kuchni, dotrzemy z kamerą wszędzie tam gdzie będą się działy kluczowe rzeczy, przeprowadzimy wywiady, zobaczycie jak nagrywamy sceny walki na szable.

  W najbliższych dniach podamy szczegóły. Relacje będą dostępne na naszym kanale: 

  https://www.youtube.com/c/OstojaTradycjilcfb1bb33659708f.jpeg

  Czytaj więcej
 • Ostatnie przygotowania


  Dobiegają końca ostatnie przygotowania szermiercze. Niektórzy z z was, będą mieli okazję odwiedzić plan filmowy, gdzie kilku współproducentów zostanie uhonorowanych - otrzyma nasze szable. Tymczasem zobaczcie, jak trenują nasi szermierze, Tomasz Abramski i jego grupa. Jeszcze jest czas, aby zobaczyć ich w akcji na własne oczy!

  Czytaj więcej
 • 200 000 przekroczone!


  Dziękujemy za waszą nadzwyczajną hojność! I w takim razie my też zaciskamy zęby. Bierzemy na zdjęcia walk, które zaczynają się już za chwilę - dwie kamery. Jest to duży wydatek przy naszym ciągle skromnym budżecie, ale mamy nadzieję, na Wasze wsparcie i to, że uda nam się pokazać sceny pojedynków szablowych na wysokim poziomie.

  Czytaj więcej
 • Karty i książki już zamówione!


  Właśnie zaczynają do nas trafiać pierwsze imienne karty i książki, a także pozostałe nagrody dla wspierających nas współproducentów. Wkrótce wysyłka!

  Już kontaktujemy się z najhojniejszymi spośród naszych dobrodziejów celem ustalenia wizyt na planie filmowym i we dworze, a także przekazania nagród specjalnych. Plan filmowy już za 2 tygodnie. Dokręcamy najważniejsze sceny walk na szable, których fragmenty widzieliście w zwiastunie. ia74d5a0ee17c942.jpeg

  Czytaj więcej
 • Nowe nagrody!


  Obiecaliśmy nowe nagrody i oto są: szabla ordynka i buńczuk należący do naszego nauczyciela szermierki - Tomasza Abramskiego, który układał choreografię m. in. pojedynku Bohuna z Wołodyjowskim w "Ogniem i Mieczem", a także walki w "Diable Łańcuckim". Piękne przykłady broni; prawdziwe i do wykorzystania w walce lub rekonstrukcji. Ozdoba każdego dworu lub domu.

  Tymczasem dobieramy sprzęt na dodatkowe zdjęcia. Niedługo będziemy zapraszać naszych współproducentów na plan filmowy. Szykujcie się!


  pf129b022a8bcefd.jpeg

  Czytaj więcej
 • Cel osiągnięty! Niech żyje nowy cel!

  Dziękujemy wam z całego serca i nisko się kłaniamy. Z takimi współproducentami "Diabeł..." upaść nie może. Dziś przekroczyliśmy założony cel zbiórki. Tym samym zgromadziliśmy środki na dokończenie post produkcji pierwszego odcinka naszego serialu historycznego. Mamy nadzieję, że jego premiera, dzięki Waszej ofiarności stanie się przełomowym wydarzeniem na polskim rynku mediów; nic już nie będzie takie samo! Naszym śladem pójdą inni producenci i zaczną powstawać coraz piękniejsze produkcje filmowe nie związane już wcale z istniejącymi na rynku, prastarymi stacjami telewizyjnymi.

  Nie przerywamy zbiórki! To co, zgromadziliśmy zostanie wkrótce wydane na dwa dodatkowe dni zdjęciowe pod koniec września, potem na kolorowanie naszego filmu, efekty komputerowe, które będą dziełem Waju Studio. Muzykę już komponuje Marek Kuczyński, którego pierwszych przymiarek, np. "bitewnego poloneza" możecie posłuchać w naszym trailerze i filmie promującym zbiórkę na naszym kanale Ostoja Tradycji - zobaczcie: https://www.youtube.com/c/OstojaTradycji

  Wspierajcie nas dalej, a pokażemy, nie tylko, że w Polsce da się kręcić kino historyczne, ale też tworzyć wydarzenia medialne; może dziś położymy podwaliny pod internetowy kanał "Dobre seriale", na którym zobaczycie nie tylko produkcje o XVII wieku, ale też inne, spod znaku kryminału, sensacji, SF i fantasy, gdyż pisarzy i scenarzystów mamy w naszym kraju doskonałych, a ich dzieła same proszą się o przeniesienie na ekran.

  Wspierajcie nas dalej; w dalszym ciągu honorujemy wszystkie ogłoszone nagrody, co więcej już w przyszłym tygodniu pojawią się nowe - m. in. piękne rekwizyty z planu, które staną się ozdobą niejednego domu i dworu.

  Wspierajcie nas, a każda wpłata będzie inwestycją w kolejne efekty komputerowe, więcej muzyki, lepszy dźwięk, dodatkowe zdjęcia panoramiczne z przejazdów bohaterów "Diabła..." w dzikim krajobrazie Bieszczadów i Pogórzy. Zamierzamy też udać się z premierą do was, organizując pokazy w najważniejszych miastach Polski. Ci, którzy otrzymali lub otrzymają karty, obejrzeć je będą mogli nie tylko na mały ekranie, ale w kinie!

  Raz jeszcze dziękujemy!

  Zespół "Diabła Łańcuckiego"i778964aba02039f.jpeg

  Czytaj więcej
 • Przekroczyliśmy 100 000!

  Właśnie przekroczyliśmy sto tysięcy złotych i coraz bliżej do naszego wymarzonego celu, jakim jest ukończenie produkcji. Kłaniamy się nisko i dziękujemy za zaufanie. Właśnie przygotowujemy sprzęt i logistykę do naszych ostatnich dodatkowych dni zdjęciowych. Niedługo ogłosimy terminy. Będziemy mieli też dla was dwie niespodzianki, jedną naprawdę niezwykłą nagrodę nagrodę i... pierwszy spot - fragment Diabła Łańcuckiego. Dostępny oczywiście najpierw dla naszych współproducentów, a potem już publicznie. Prosimy o cierpliwość!

  Czytaj więcej
 • Podbijamy stawkę!

  Od dziś dla najhojniejszych współproducentów mamy prawdziwą gratkę - szablę reżyserską Macieja Jurewicza, unikat, cechowana, egzemplarz bojowy - do walki z konia i pieszo. Zapraszamy do wspierania projektu.

  Czytaj więcej
 • Połowa budżetu osiągnięta!

  Kłaniamy się nisko i dziękujemy za wsparcie. Właśnie zebraliśmy połowę budżetu na post-produkcję pierwszego odcinka. Dzięki Wam możemy już ustalać terminy dodatkowych dni zdjęciowych. Chcielibyśmy jak najszybciej dokonać poprawek i zakończyć montaż odcinka, a potem przejść do fazy korekcji koloru i dodania efektów komputerowych. Dziękujemy za wsparcie i wybranie naszych szabel. Ponieważ cieszą się one nie słabnącym zainteresowaniem zapowiadamy, że będzie jeszcze jedna szlachecka pani do zdobycia. Tym razem egzemplarz naprawdę piękny i z historią. Odwiedzajcie nam w kolejnych dniach, a nowa szabla pojawi się jako specjalna nagroda.

  Czytaj więcej
 • Kolejna szabla dla producenta!

  Ponieważ poprzednia szabla znalazła nowego pana w ciągu kilku godzin od pojawienia się jako nagroda, ofiarowujemy kolejną pamiątkę z filmu - tym razem bogato zdobiona paradną karabelę. Doskonały dodatek do bogatego stroju, do powieszenia na ścianie na tureckim kilimie. Pięknie oprawiona, unikalna szabla wschodnia. Zapraszamy do wspierania naszego projektu!

  Czytaj więcej
 • Nowa nagroda - szabla Przecława Dydyńskiego!


  Ponieważ obie szable oferowane przez nas jako nagrody dla wyjątkowych współproducentów i fundatorów znalazły już swoich nowych panów, przekazujemy na nagrodę jeszcze jedną szablę. Tym razem Przecława Dydyńskiego; broń bojową, która zagrała na planie filmowym, możecie zobaczyć ją w zwiastunie w ręku Antoniego Sałaja, który wcielił się w rolę niesfornego brata Jacka nad Jackami. Zapraszamy do wspierania nas!

  Czytaj więcej
 • Przebiliśmy 50 tys. zł!

  Kłaniamy się nisko i dziękujemy za wasze wpłaty. Pora zatem zdradzić nad czym obecnie pracuje ekipa "Diabła..." i jak rozdysponujemy powierzone nam fundusze. Cóż właśnie ruszył montaż pierwszego odcinka, niektóre sceny są już gotowe; przed nami jednak najtrudniejsza - pojedynek konny, do którego zdjęcia kręciliśmy 9 kwietnia. Dawno nie widzieliśmy w kinie takiej sceny w polskim kinie.

  Przed nami jednak kolejny duży cel, który być może zrealizujemy jeszcze w sierpniu. Są to poprawki i tak zwane "dokrętki" scen walki, które chcemy uczynić jeszcze bardziej widowiskowymi, nie tracąc przy tym realizmu. Na plan filmowy wejdzie ekipa szermierzy prezentujących walkę szablami. Czeka nas powrót na 2-3 dni do Piątkowej, pod cerkiew, którą widzieliście w zwiastunie. Tak naprawdę to najdroższa i najtrudniejsza część post-produkcji. Brakuje na nią jeszcze około 25 tys. złotych, więc zachęcamy do wspierania nas.

  Dziękujemy za wsparcie JMP Tomasza, który zdobył główną nagrodę w zbiórce - szablę naszego przyjaciela Jacka Komudy, pisarza i współproducenta "Diabła Łańcuckiego". To piękny gest, który nie zostanie zapomniany. Przypominamy, że do zdobycia jest jeszcze jedna szabla - głównego bohatera Jacka Dydyńskiego, która brała udział w głównych zdjęciach w kwietniu.

  Czytaj więcej
Ta zrzutka nie ma jeszcze aktualności.

Ta zrzutka nie ma jeszcze aktualności.

Opis zrzutki


OBEJRZYJCIE FABULARNY ZWIASTUN NOWEGO SERIALU HISTORYCZNEGOW czasach największej świetności Rzeczpospolita Obojga Narodów, rozciągała się od szarych fal Bałtyku na północy, aż po bezkresne przestrzenie Dzikich Pól nad dolnym Dnieprem.

Pamiętacie „Czarne Chmury”, „Pana Wołodyjowskiego”? Seriale pełne pościgów, pojedynków szlachty, zajazdów, kuligów, uczt, spraw honorowych i zwad, które przecinało się ostrą szablą. Oto produkcja, która zabierze was w czasy, kiedy krew była tańsza od wina, a spory przecinało ostrzem szabli.

Oto Rzeczpospolita szlachecka, rok 1608, Bieszczady – sławny warchoł i awanturnik Stanisław Stadnicki, zwany „Diabłem” wynajmuje zagończyka Jacka Dydyńskiego do załatwienia mokrej i gardłowej sprawy.

Produkcja pierwszego odcinka jest niemal ukończona, zrealizowaliśmy prawie wszystkie zdjęcia, wystarczy tylko montaż i poprawki, aby ujrzał światło dzienne.

W rolach głównych zobaczycie Radosława Pazurę, Mateusza Banasiuka, Piotra Zawadzkiego, Michała Białeckiego, Antoniego Sałaja, Urszulę Nawrot i wielu drugoplanowych, wspaniałych aktorów.Dlaczego serial historyczny?

Otóż dlatego, że dawno nie robiono w Polsce takiego kina. Kiedy ostatnio oglądaliśmy film z okresu Polski szlacheckiej? „Ogniem i mieczem” – 22 lata temu! „Potop” – 45 lat! A serial? Jeden, jedyny, który pamiętamy „Czarne chmury” – też ponad 45 lat temu, a wszyscy go przecież ciągle wspominamy.

Chcieliśmy pokazać, że da się to zrobić! Da się w Polsce kręcić pełnokrwiste seriale historyczne. Na przekór wszystkim i tocząc wojnę z szarą rzeczywistością!


ecf9c559955e7190.jpeg


Po co nam wiek XVII?

Zdecydowaliśmy się osadzić serial w czasach Rzeczpospolitej szlacheckiej, bo to wielka epoka. Chcieliśmy pokazać Polskę zaludnianą przez ludzi silnych, wolnych i odważnych, którzy nie wahali się sprostać największym wyzwaniom. Szlacheckich panów braci, którzy zdobyli Moskwę, pokonali Turków pod Wiedniem i zbudowali największe, wolne państwo w tej części świata. Ponad trzykrotnie większe niż nasz kraj obecnie. Bardzo nam Polakom tej odwagi, tej wiary w siebie i we własny sukces brakuje dzisiaj. 

 

n1c42d310a92406a.jpeg


Na diabelskich ścieżkach

Pracę rozpoczęliśmy w październiku zeszłego roku w stadninie w Kotowie, na próbnych scenach z konnymi i pieszymi rekonstruktorami. Zdjęcia kręciliśmy w tych samych miejscach, w których w XVII wieku rozgrywała się historia „Diabła Łańcuckiego” – w Bieszczadach i ich okolicach.

Ściągnęliśmy najdroższy sprzęt filmowy na Pogórze Przemyskie, przejeżdżaliśmy konno San w październiku. Podkowy poszły w drzazgi, szable się poszczerbiły, ale daliśmy radę!


j0d7045fb858a88d.jpeg


W kwietniu, w czasach szalejącej epidemii odbyła się kolejna faza zdjęć – aktorskich; między innymi w Piątkowej koło Dubiecka, na zamku w Krasiczynie, we dworze w Bachowie. Na plan ściągnęliśmy 10 koni, 40 rekonstruktorów, ponad 40 osób ekipy filmowej. Nakręciliśmy unikalny pojedynek konny braci Dydyńskich, sceny brutalnych walk i pościgów. Oficjalnym producentem filmu jest:

 

Fundacja Ułani Króla Jana

Malawa 12; 37-740 Bircza

NIP: 7952532966, KRS: 0000562087

s79378f539e10d28.jpeg

Karta producencka

Zapraszamy – zostańcie współproducentami pierwszego odcinka; w zamian otrzymacie specjalną imienną kartę USB opisaną imieniem i nazwiskiem. Na karcie będącej jednocześnie imiennym potwierdzeniem Twojego wkładu w serial, znajdzie się nasz film dokumentalny "Etiuda filmowa Hubal". Po zrealizowaniu pierwszego odcinka serialu "Diabeł Łańcucki" udostępnimy wam go, przesyłając na wskazany adrese e-mail lub zaprosimy na oficjalną premierę.

A oprócz tego dla najhojniejszych współproducentów przygotowaliśmy specjalne nagrody.

Dołączcie do naszej ekipy i witajcie na planie filmowym!


ka75901c0d5bd87f.jpeg

uda56e485953cb4f.jpeg

Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 909

TL
Tomasz
15 000 zł
MS
M Sz
KR
Kościół Rektoralny pw. wszystkich Świętych
10 000 zł
MM
Małgorzata Matuszewska
10 000 zł
AK
Aleksander Hadrian Kędra
10 000 zł
AB
Artur Bojko
7 500 zł
MJ
Marcin Jurczak
5 000 zł
KS
Konrad Szeląg
2 500 zł
PS
Przemysław Sowul
2 404 zł
JS
Jacek Sobolewski
2 100 zł
Zobacz więcej

Komentarze 35

 
2500 znaków
 • Paweł Gierałt

  No właśnie, gdzie znaleźć link do filmu po wpłacie ?

 • Artur Ostański

  Kiedy będą rozsyłane linki do obejrzenia serialu?

 • Artur Nodzak

  Kiedy otrzymam link aby obejrzeć film ?

 • WN
  Wiesław Nowicki

  Życzę powodzenia i serdecznie pozdrawiam.

  100 zł
 • YT
  Yang, Tzu-Cheng

  Witam, jestem Tajwanczykiem. Bardzo interesuję się historią i kulturą Europy Wschodniej, szczególnie Polski i Ukrainy. (Zatrzymałem się nawet w Zamku Dubiecko, gdzie urodził się „Diabeł Łancucki”). Kiedy dowiedziałem się, że rozpoczęły się zdjęcia do filmu o Stanisławie Stadnickim, postanowiłem wesprzeć ten projekt.

  Nadal uczę się polskiego, mam nadzieję jednak, że kiedyś będę mógł przeczytać powieści pana Jacka Komudy i go odwiedzić. Nie mogę się doczekać filmu, powodzenia!

  2 000 zł
 • Zobacz więcej

Nagrody

Wpłać 25 zł i więcej
25 zł żołd zbójnika

Dziękujemy za wsparcie i już dziś zapraszamy na premierę pierwszego odcinka naszego niezwykłego serialu historycznego. W zamian wysyłamy

 

- podziękowanie w formie elektronicznej

rozwiń

wybrano 120 razy

przewidywana dostawa: 15 listopada, 2021

Wybieram
Wpłać 50 zł i więcej
50 zł żołd draba pieszego

Witamy wśród zgromadzenia osób wspierających naszą wyprawę na Diabła Łańcuckiego. W zamian wysyłamy:

 

- podziękowanie w formie elektronicznej i cyfrowy plakat z filmu

rozwiń

wybrano 71 razy

przewidywana dostawa: 15 listopada, 2021

Wybieram
Wpłać 150 zł i więcej
150 zł żołd warchoła

Specjalna, limitowana nagroda za wsparcie naszego serialu. Zamiast powieści Diabeł Łańcucki, otrzymasz najnowszą książkę Jacka Komudy (premiera 29 października) Warchoły, złoczyńcy, pijanice, w limitowanej ofercie z autografem Autora, w której opisane są biografie głównych postaci serialu. Jacka Dydyńskiego, Stanisława Diabła Łańcuckiego i innych. Wybierz tę opcję, a od dziś jesteś oficjalnym współproducentem pierwszego odcinka naszego serialu. W zamian otrzymujesz:

 

- imienną kartę USB z naszym filmem „Etiuda filmowa Hubal", będącą jednocześnie potwierdzeniem Twojego wkładu w serial jako współproducent

- możliwość obejrzenia pierwszego odcinka serialu „Diabeł Łańcucki” w trybie natychmiastowym, gdyż po zakończeniu post-produkcji udostępnimy ci go pod wskazany adres e-mail

- podziękowanie w formie elektronicznej

- cyfrowy plakat z filmu

- książka „Warchoły, złoczyńcy, pijanice” z autografem autora Jacka Komudy

rozwiń

wybrano 35 razy (pozostało 65 z 100)

przewidywana dostawa: 15 listopada, 2021

Wybieram
Wpłać 150 zł i więcej
150 zł żołd sabata

Od dziś jesteś oficjalnym współproducentem pierwszego odcinka naszego serialu. W zamian otrzymujesz:

 

- imienną kartę USB z naszym filmem „Etiuda filmowa Hubal", będącą jednocześnie potwierdzeniem Twojego wkładu w serial jako współproducent

- możliwość obejrzenia pierwszego odcinka serialu „Diabeł Łańcucki” w trybie natychmiastowym, gdyż po zakończeniu post-produkcji udostępnimy ci go pod wskazany adres e-mail

- podziękowanie w formie elektronicznej

- cyfrowy plakat z filmu

- książka „Diabeł Łańcucki” z autografem autora Jacka Komudy

rozwiń

wybrano 475 razy

przewidywana dostawa: 15 listopada, 2021

Wybieram
Wpłać 250 zł i więcej
250 zł żołd grasanta

Doceniając hojność, zapraszamy w trakcie zajazdu na chwilę do dworu, aby poczęstować JM dobrodzieja paczką(6 szt.) diabelskich, podkarpackich proziaków. W czasie pracy na planie filmowym przygotowywały je dla nas miejscowe gospodynie. Ich krzepiąca moc pomogła w realizacji zdjęć. Oprócz tego ofiarowujemy też dodatkowe podarki:

 

- paczka diabelskich proziaków (6 sztuk)

- imienna karta USB z naszym filmem „Etiuda filmowa Hubal", będąca jednocześnie potwierdzeniem Twojego wkładu w serial jako współproducent

- możliwość obejrzenia pierwszego odcinka serialu „Diabeł Łańcucki” w trybie natychmiastowym, gdyż po zakończeniu post-produkcji udostępnimy ci go pod wskazany adres e-mail

- książka „Diabeł Łańcucki” z autografem autora Jacka Komudy

rozwiń

wybrano 64 razy

przewidywana dostawa: 15 listopada, 2021

Wybieram
Wpłać 400 zł i więcej
400 zł żołd swawolnika

Oprócz paczki diabelskich, podkarpackich proziaków (6 sztuk), mamy dla naszego dobrodzieja także bochen przaśnego, prawdziwego chleba z Ostoi Tradycji. Jest to chleb żytni na zakwasie, z pieca opalanego drewnem, a ciasto z drewnianej dzieży, czyli wszystko tak jak w czasie Jacka nad Jackami. Wypieczony w Ostoi Tradycji.


Otrzymasz zatem:

 

- bochen przaśnego, prawdziwego chleba z Ostoi Tradycji

- paczkę diabelskich proziaków (6 sztuk)

- imienną kartę USB z naszym filmem „Etiuda filmowa Hubal", będąca jednocześnie potwierdzeniem Twojego wkładu w serial jako współproducent

- możliwość obejrzenia pierwszego odcinka serialu „Diabeł Łańcucki” w trybie natychmiastowym, gdyż po zakończeniu post-produkcji udostępnimy ci go pod wskazany adres e-mail

- książka „Diabeł Łańcucki” z autografem autora Jacka Komudy

- plakat B1 z serialu „Diabeł Łańcucki”

rozwiń

wybrano 25 razy

przewidywana dostawa: 15 listopada, 2021

Wybieram
Wpłać 600 zł i więcej
600 zł żołd watażki

Jesteśmy głęboko zaszczyceni hojną dotacją. Dlatego w pierwszej kolejności oferujemy koszulkę z grafiką z książki „Diabeł Łańcucki”; niechaj broni ofiarodawcy niczym husarska zbroja. Oprócz tego zaś imię i nazwisko naszego donatora wymienione zostanie w napisach końcowych pierwszego odcinka serialu „Diabeł Łańcucki”.

 

- wymienienie imienia i nazwiska donatora w napisach końcowych.

- koszulka z grafiką z książki „Diabeł Łańcucki”

- bochen przaśnego, prawdziwego chleba z Ostoi Tradycji

- paczka diabelskich proziaków (6 sztuk)

- imienna karta USB z naszym filmem „Etiuda filmowa Hubal", będąca jednocześnie potwierdzeniem Twojego wkładu w serial jako współproducent

- możliwość obejrzenia pierwszego odcinka serialu „Diabeł Łańcucki” w trybie natychmiastowym, gdyż po zakończeniu post-produkcji udostępnimy ci go pod wskazany adres e-mail

- podziękowanie (w jakiej formie)

- książka „Diabeł Łańcucki” z autografem autora Jacka Komudy

- plakat B1 z serialu „Diabeł Łańcucki”

rozwiń

wybrano 46 razy

przewidywana dostawa: 15 listopada, 2021

Wybieram
Wpłać 1200 zł i więcej
1200 zł - żołd sługi rękodajnego

Wielkie podziękowania, nisko kłaniamy się w pas. Dzięki tej donacji nasz film zyska o wiele więcej polotu w komputerowej obróbce obrazu. Tak wielkie poświęcenie nie zostanie zapomniane – imię i nazwisko dobrodzieja znajdzie się nie tylko w napisach końcowych, ale i w najnowszej książce Jacka Komudy o Zawiszy Czarnym.

 

- imię i nazwisko donatora (lub wskazanej przez niego osoby) zostanie wspomniane w najnowszej książce Jacka Komudy o Zawiszy Czarnym

- wymienienie imienia i nazwiska donatora w napisach końcowych

- koszulka z grafiką z książki „Diabeł Łańcucki”

- bochen przaśnego, prawdziwego chleba z Ostoi Tradycji

- paczka diabelskich proziaków (6 sztuk)

- imienna karta USB z naszym filmem „Etiuda filmowa Hubal", będąca jednocześnie potwierdzeniem Twojego wkładu w serial jako współproducent

- możliwość obejrzenia pierwszego odcinka serialu „Diabeł Łańcucki” w trybie natychmiastowym, gdyż po zakończeniu post-produkcji udostępnimy ci go pod wskazany adres e-mail

- książka „Diabeł Łańcucki” z autografem autora Jacka Komudy

- plakat B1 z serialu „Diabeł Łańcucki”

rozwiń

wybrano 11 razy

przewidywana dostawa: 15 listopada, 2021

Wybieram
Wpłać 2000 zł i więcej
2000 zł żołd rębajły

Szczodra donacja na nasz projekt, oznacza, że zapraszamy fundatora do naszej kompanii, oferując biesiadę i odpoczynek w dworze Jacka Komudy w Bachowie, gdzie kręciliśmy zdjęcia do „Diabła Łańcuckiego”.

 

- udostępnienie na wyłączność dworu szlacheckiego Jacka Komudy w Bachowie na Podkarpaciu na dwa dowolne dni w tygodniu

- imię i nazwisko donatora (lub wskazanej przez niego osoby) zostanie wspomniane w najnowszej książce Jacka Komudy o Zawiszy Czarnym

- wymienienie imienia i nazwiska donatora w napisach końcowych

- koszulka z grafiką z książki „Diabeł Łańcucki”

- bochen przaśnego, prawdziwego chleba z Ostoi Tradycji

- paczka diabelskich proziaków (6 sztuk)

- imienna karta USB z naszym filmem „Etiuda filmowa Hubal", będąca jednocześnie potwierdzeniem Twojego wkładu w serial jako współproducent

- możliwość obejrzenia pierwszego odcinka serialu „Diabeł Łańcucki” w trybie natychmiastowym, gdyż po zakończeniu post-produkcji udostępnimy ci go pod wskazany adres e-mail

- książka „Diabeł Łańcucki” z autografem autora Jacka Komudy

- plakat B1 z serialu „Diabeł Łańcucki”

rozwiń

wybrano 10 razy

przewidywana dostawa: 15 listopada, 2021

Wybieram
Wpłać 5000 zł i więcej
5000 - żołd porucznika nadwornego

Dzięki temu wsparciu „Diabeł…” uzyska unikalną oprawę muzyczną, napisaną specjalnie dla pierwszego odcinka serialu. My w zamian za to zapraszamy fundatora na ostatnie dni zdjęciowe, gdzie może wystąpić w gronie naszych przyjaciół – rekonstruktorów i pojawić się w serialu jako postać drugoplanowa.

 

- wizyta na planie filmowym połączona z możliwością wystąpienia w serialu

- udostępnienie na wyłączność dworu szlacheckiego Jacka Komudy w Bachowie na Podkarpaciu na dwa dowolne dni w tygodniu

- imię i nazwisko donatora (lub wskazanej przez niego osoby) zostanie wspomniane w najnowszej książce Jacka Komudy o Zawiszy Czarnym

- wymienienie imienia i nazwiska donatora w napisach końcowych

- koszulka z grafiką z książki „Diabeł Łańcucki”

- bochen przaśnego, prawdziwego chleba z Ostoi Tradycji

- paczka diabelskich proziaków (6 sztuk)

- imienna karta USB z naszym filmem „Etiuda filmowa Hubal", będąca jednocześnie potwierdzeniem Twojego wkładu w serial jako współproducent

- możliwość obejrzenia pierwszego odcinka serialu „Diabeł Łańcucki” w trybie natychmiastowym, gdyż po zakończeniu post-produkcji udostępnimy ci go pod wskazany adres e-mail

- książka „Diabeł Łańcucki” z autografem autora Jacka Komudy

- plakat B1 z serialu „Diabeł Łańcucki”

rozwiń

wybrano 2 razy

przewidywana dostawa: 15 listopada, 2021

Wybieram
Wpłać 7500 zł i więcej
Karabela swawolnika

Oto przepiękna, bogato oprawiona karabela, która zdobiłaby na uczcie w Łańcucie pewnego swawolnego szlachcica z kompanii Diabła Łańcuckiego. Zdobiłaby, gdyby nie spotkał wcześniej Gedeona pod cerkwią w Piątkowej... Rezultaty zaś tego spotkania możesz szanowny producencie obejrzeć w naszym zwiastunie. Dość powiedzieć, że w wyniku tych wydarzeń pani karabela została wdową i poszukuje godnego męża. Piękna broń, nadaje się do stroju, do uczty, do parady, do pojedynku, a nawet powieszona na ścianie dworu lub zameczku będzie wspaniałą ozdobą i pamiątką z pobytu na planie serialu "Diabeł Łańcucki".

Poza karabelą oferujemy także:


- wizyta na planie filmowym połączona z możliwością wystąpienia w serialu

- udostępnienie na wyłączność dworu szlacheckiego Jacka Komudy w Bachowie na Podkarpaciu na dwa dowolne dni w tygodniu

- imię i nazwisko donatora (lub wskazanej przez niego osoby) zostanie wspomniane w najnowszej książce Jacka Komudy o Zawiszy Czarnym

- wymienienie imienia i nazwiska donatora w napisach końcowych

- koszulka z grafiką z książki „Diabeł Łańcucki”

- bochen przaśnego, prawdziwego chleba z Ostoi Tradycji

- paczka diabelskich proziaków (6 sztuk)

- imienna karta USB z naszym filmem „Etiuda filmowa Hubal", będąca jednocześnie potwierdzeniem Twojego wkładu w serial jako współproducent

- możliwość obejrzenia pierwszego odcinka serialu „Diabeł Łańcucki” w trybie natychmiastowym, gdyż po zakończeniu post-produkcji udostępnimy ci go pod wskazany adres e-mail

- książka „Diabeł Łańcucki” z autografem autora Jacka Komudy

- plakat B1 z serialu „Diabeł Łańcucki”

rozwiń

wybrano 1 raz (pozostało 0 z 1)

przewidywana dostawa: 30 września, 2021

Wpłać 10000 zł i więcej
10 000 szabla pana Dydyńskiego

Ktoś musi przewodzić kompanii braci Dydyńskich stojących na czele wyprawy na Diabła Łańcuckiego. Będziesz nim Ty! Fundatorze – prowadź nas na Diabła! Za poświęcenie i docenienie naszej pracy ofiarowujemy szablę samego Jacka Dydyńskiego, w którego w serialu wciela się Mateusz Banasiuk oraz status honorowego współproducenta pierwszego odcinka, wymienionego w napisach.

 

- szabla Jacka Dydyńskiego (broń bojowa z rapciami), status honorowego współproducenta poświadczony podziękowaniami i wymienieniem z nazwiska i imienia wśród ekipy filmowej

- wizyta na planie filmowym połączona z możliwością wystąpienia w serialu

- udostępnienie na wyłączność dworu szlacheckiego Jacka Komudy w Bachowie na Podkarpaciu na dwa dowolne dni w tygodniu

- imię i nazwisko donatora (lub wskazanej przez niego osoby) zostanie wspomniane w najnowszej książce Jacka Komudy o Zawiszy Czarnym

- wymienienie imienia i nazwiska donatora w napisach końcowych

- koszulka z grafiką z książki „Diabeł Łańcucki”

- bochen przaśnego, prawdziwego chleba z Ostoi Tradycji

- paczka diabelskich proziaków (6 sztuk)

- imienna karta USB z naszym filmem „Etiuda filmowa Hubal", będąca jednocześnie potwierdzeniem Twojego wkładu w serial jako współproducent

- możliwość obejrzenia pierwszego odcinka serialu „Diabeł Łańcucki” w trybie natychmiastowym, gdyż po zakończeniu post-produkcji udostępnimy ci go pod wskazany adres e-mail

- książka „Diabeł Łańcucki” z autografem autora Jacka Komudy

- plakat B1 z serialu „Diabeł Łańcucki”

rozwiń

wybrano 1 raz (pozostało 0 z 1)

przewidywana dostawa: 30 września, 2021

Wpłać 10000 zł i więcej
Szabla mistrza Abramskiego

Piękna i lekka szabla zwana w dawnych czasach ordynką. Wbrew nazwie używana nie tylko przez Tatarów, wyrabiana w dawnej Rzeczypospolitej przez Ormian ze Lwowa i Kamieńca. Należy do Tomasza Abramskiego, fechmistrza i nauczyciela, który w "Diable Łańcuckim" odpowiada za walki konne i piesze; jej właściciel opracował m. in. choreografię pojedynku Bohuna i Wołodyjowskiego w "Ogniem i mieczem"; był wówczas dublerem aktora Zbigniewa Zamachowskiego; prywatnie jest naszym nauczycielem szermierki.

Szabla piękna i lekka, przyrasta do ręki jak panna, potrafi ukąsić jak żmija. Do walki i do pasa; jeśli w bojowe tany, polecana jednak dla doświadczonych szermierzy. Jednak w ręku kogoś, kto wie jak zastawić się ostrzem, zmienia się w bezlitosne i błyskawiczne narzędzie zagłady.


- szabla Tomasza Abramskiego, który przygotowywał pojedynki w "Ogniem i Mieczem" oraz w "Diable Łańcuckim"

- status honorowego współproducenta poświadczony podziękowaniami i wymienieniem z nazwiska i imienia jako głównego dobrodzieja pierwszego odcinka serialu „Diabeł Łańcucki”

- wizyta na planie filmowym połączona z możliwością wystąpienia w filmie

- udostępnienie na wyłączność dworu szlacheckiego Jacka Komudy w Bachowie na Podkarpaciu na dwa dowolne dni w tygodniu

- opisanie i przedstawienie donatora z imienia i nazwiska (lub wskazanej przez niego osoby) w roli drugoplanowej w najnowszej książce Jacka Komudy o Zawiszy Czarnym lub w kolejnej powieści

- wymienienie imienia i nazwiska donatora w napisach końcowych

- koszulka z grafiką z książki „Diabeł Łańcucki”

- bochen przaśnego, prawdziwego chleba z Ostoi Tradycji

- paczka diabelskich proziaków (6 sztuk)

- imienna karta USB z naszym filmem „Etiuda filmowa Hubal", będąca jednocześnie potwierdzeniem Twojego wkładu w serial jako współproducent

- możliwość obejrzenia pierwszego odcinka serialu „Diabeł Łańcucki” w trybie natychmiastowym, gdyż po zakończeniu post-produkcji udostępnimy ci go pod wskazany adres e-mail

- książka „Diabeł Łańcucki” z autografem autora Jacka Komudy

- plakat B1 z serialu „Diabeł Łańcucki

rozwiń

wybrano 1 raz (pozostało 0 z 1)

przewidywana dostawa: 15 listopada, 2021

Wpłać 10000 zł i więcej
Buńczuk pana Abramskiego

Buńczuk Tomasza Abramskiego, naszego ulubionego mistrza szermierki historycznej. Twórcy szabel, które możecie podziwiać w materiałach do filmu. W XVII wieku oznaka wojskowej władzy, noszony przed królem i hetmanami, dokładna kopia autentycznego buńczuka, który znajduje się w zbiorach prywatnych pozostałych po Józefie Brandcie, znanym malarzu husarii i wojska dawnej Rzeczypospolitej. Był na defiladzie husarii w Warszawie 15 sierpnia 2018 roku, był na kilku potyczkach, wykorzystywany w naszym filmie, będzie przepiękną ozdobą dworu lub domu.


- buńczuk należący do Tomasza Abramskiego, który przygotowywał pojedynki na szable w "Ogniem i Mieczem" oraz w "Diable Łańcuckim"

- status honorowego współproducenta poświadczony podziękowaniami i wymienieniem z nazwiska i imienia jako głównego dobrodzieja pierwszego odcinka serialu „Diabeł Łańcucki”

- wizyta na planie filmowym połączona z możliwością wystąpienia w filmie

- udostępnienie na wyłączność dworu szlacheckiego Jacka Komudy w Bachowie na Podkarpaciu na dwa dowolne dni w tygodniu

- opisanie i przedstawienie donatora z imienia i nazwiska (lub wskazanej przez niego osoby) w roli drugoplanowej w najnowszej książce Jacka Komudy o Zawiszy Czarnym lub w kolejnej powieści

- wymienienie imienia i nazwiska donatora w napisach końcowych

- koszulka z grafiką z książki „Diabeł Łańcucki”

- bochen przaśnego, prawdziwego chleba z Ostoi Tradycji

- paczka diabelskich proziaków (6 sztuk)

- imienna karta USB z naszym filmem „Etiuda filmowa Hubal", będąca jednocześnie potwierdzeniem Twojego wkładu w serial jako współproducent

- możliwość obejrzenia pierwszego odcinka serialu „Diabeł Łańcucki” w trybie natychmiastowym, gdyż po zakończeniu post-produkcji udostępnimy ci go pod wskazany adres e-mail

- książka „Diabeł Łańcucki” z autografem autora Jacka Komudy

- plakat B1 z serialu „Diabeł Łańcucki


rozwiń

wybrano 1 raz (pozostało 0 z 1)

przewidywana dostawa: 15 listopada, 2021

Wpłać 10000 zł i więcej
Szabla Przecława Dydyńskiego

Nowa nagroda specjalna, szabla Przecława Dydyńskiego, znanego szermierza, prawej ręki Jacka nad Jackami, którą podziwiać mogliście w scenach walki konnej w zwiastunie i zobaczycie w pełnej wersji pierwszego odcinka. Na planie filmowym w jej właściciela wcielał się Antoni Sałaj, najlepszy jeździec z ekipy. Egzemplarz bojowy przeznaczony do walki, komplet z rapciami i hakiem do jazdy na koniu. Razem z szablą, na Fundatora oczekuje także status honorowego współproducenta pierwszego odcinka, wymienionego w napisach.


- szabla Przecława Dydyńskiego (broń bojowa z rapciami, to nie jest żadna "kominkówka"!), status honorowego współproducenta poświadczony podziękowaniami i wymienieniem z nazwiska i imienia wśród ekipy filmowej

- wizyta na planie filmowym połączona z możliwością wystąpienia w serialu

- udostępnienie na wyłączność dworu szlacheckiego Jacka Komudy w Bachowie na Podkarpaciu na dwa dowolne dni w tygodniu

- imię i nazwisko donatora (lub wskazanej przez niego osoby) zostanie wspomniane w

- wymienienie imienia i nazwiska donatora w napisach końcowych

- koszulka z grafiką z książki „Diabeł Łańcucki”

- bochen przaśnego, prawdziwego chleba z Ostoi Tradycji

- paczka diabelskich proziaków (6 sztuk)

- imienna karta USB z naszym filmem „Etiuda filmowa Hubal", będąca jednocześnie potwierdzeniem Twojego wkładu w serial jako współproducent

- możliwość obejrzenia pierwszego odcinka serialu „Diabeł Łańcucki” w trybie natychmiastowym, gdyż po zakończeniu post-produkcji udostępnimy ci go pod wskazany adres e-mail

- książka „Diabeł Łańcucki” z autografem autora Jacka Komudy

- plakat B1 z serialu „Diabeł Łańcucki”

rozwiń

wybrano 1 raz (pozostało 0 z 1)

przewidywana dostawa: 30 września, 2021

Wpłać 15000 zł i więcej
Szabla reżyserska Macieja Jurewicza

Oto wspaniała szabla należąca do naszego reżysera Macieja Jurewicza, którego talenty podziwiać mogliście w scenach ze zwiastuna, a w pełni docenicie po obejrzeniu pierwszego odcinka. Broń - unikat pod każdym względem. Grała na planie, stała się naszą inspiracją jak wierna muza od samego początku prac; była z nami kiedy tworzony był scenariusz, scenopis i storyboard "Diabła Łańcuckiego". Egzemplarz bojowy do walki z pieszo i z konia. Przepięknie wykonana, trwale związana z naszym dziełem, będzie ozdobą i pamiątką. Szabla jest cechowana herbem Lubicz, starej familii kresowej, być może podobna była w ręku Kazimierza Jurewicza w czasie jego sławnego pojedynku z Janem Władysławem Poczobutem Odlanickim w połowie XVII wieku. Oprócz szabli oferujemy jeszcze:


- szabla osobista, bojowa Macieja Jurewicza, reżysera "Diabła Łańcuckiego"

- status honorowego współproducenta poświadczony podziękowaniami i wymienieniem z nazwiska i imienia jako głównego dobrodzieja pierwszego odcinka serialu „Diabeł Łańcucki”

- wizyta na planie filmowym połączona z możliwością wystąpienia w filmie

- udostępnienie na wyłączność dworu szlacheckiego Jacka Komudy w Bachowie na Podkarpaciu na dwa dowolne dni w tygodniu

- opisanie i przedstawienie donatora z imienia i nazwiska (lub wskazanej przez niego osoby) w roli drugoplanowej w najnowszej książce Jacka Komudy o Zawiszy Czarnym

- wymienienie imienia i nazwiska donatora w napisach końcowych

- koszulka z grafiką z książki „Diabeł Łańcucki”

- bochen przaśnego, prawdziwego chleba z Ostoi Tradycji

- paczka diabelskich proziaków (6 sztuk)

- imienna karta USB z naszym filmem „Etiuda filmowa Hubal", będąca jednocześnie potwierdzeniem Twojego wkładu w serial jako współproducent

- możliwość obejrzenia pierwszego odcinka serialu „Diabeł Łańcucki” w trybie natychmiastowym, gdyż po zakończeniu post-produkcji udostępnimy ci go pod wskazany adres e-mail

- książka „Diabeł Łańcucki” z autografem autora Jacka Komudy

- plakat B1 z serialu „Diabeł Łańcucki”

rozwiń

wybrano 1 raz (pozostało 0 z 1)

przewidywana dostawa: 30 września, 2021

Wpłać 15000 zł i więcej
15000 szabla pana Komudy

Wspaniały i wielkopański gest, godzien Jaśnie Oświeconego Pana. Bądź naszym patronem i współproducentem serialu. My zaś w zamian, poza wieloma beneficjami, ofiarujemy do twoich rąk osobistą szablę Jacka Komudy, pisarza i twórcy historii „Diabła Łańcuckiego”, która to szabla towarzyszyła mu przez lata na polu rekonstrukcji historycznej i przy pisaniu polskich powieści historycznych.

 

- szabla osobista, bojowa Jacka Komudy

- status honorowego współproducenta poświadczony podziękowaniami i wymienieniem z nazwiska i imienia jako głównego dobrodzieja pierwszego odcinka serialu „Diabeł Łańcucki”

- wizyta na planie filmowym połączona z możliwością wystąpienia w filmie

- udostępnienie na wyłączność dworu szlacheckiego Jacka Komudy w Bachowie na Podkarpaciu na dwa dowolne dni w tygodniu

- opisanie i przedstawienie donatora z imienia i nazwiska (lub wskazanej przez niego osoby) w roli drugoplanowej w najnowszej książce Jacka Komudy o Zawiszy Czarnym

- wymienienie imienia i nazwiska donatora w napisach końcowych

- koszulka z grafiką z książki „Diabeł Łańcucki”

- bochen przaśnego, prawdziwego chleba z Ostoi Tradycji

- paczka diabelskich proziaków (6 sztuk)

- imienna karta USB z naszym filmem „Etiuda filmowa Hubal", będąca jednocześnie potwierdzeniem Twojego wkładu w serial jako współproducent

- możliwość obejrzenia pierwszego odcinka serialu „Diabeł Łańcucki” w trybie natychmiastowym, gdyż po zakończeniu post-produkcji udostępnimy ci go pod wskazany adres e-mail

- książka „Diabeł Łańcucki” z autografem autora Jacka Komudy

- plakat B1 z serialu „Diabeł Łańcucki”

rozwiń

wybrano 1 raz (pozostało 0 z 1)

przewidywana dostawa: 30 września, 2021

Nasi użytkownicy założyli

865 857 zrzutek

i zebrali

768 450 853 zł

A ty na co dziś zbierasz?