id: 5wejk9

Na środki ochrony osobistej dla pielęgniarek i położnych

Na środki ochrony osobistej dla pielęgniarek i położnych

Wpłaty nieaktywne - wymagane działanie Organizatora zrzutki. Jeśli jesteś Organizatorem - zaloguj się i podejmij wymagane działania.

Nasi użytkownicy założyli 1 168 457 zrzutek i zebrali 1 216 696 556 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutki

Szanowni Państwo!


Okręgowa Izba Pielęgniarek i Położnych w Zielonej Górze, organizuje zbiórkę na rzecz pielęgniarek i położnych rodzinnych, medycyny szkolnej, opieki długoterminowej, domowej opieki paliatywno-hospicyjnej, opieki nad pacjentami wentylowanymi mechanicznie, POZ, NZOZ pielęgniarek i położnych.


Są to osoby najbardziej narażone na zarażenie, ponieważ mają kontakt z olbrzymią liczbą ludzi, a ich wkład w to, jak wygląda nasze życie, w dzisiejszych czasach, jest naprawdę ogromny - to dzięki tym osobom, nasze dzieci mogą chodzić do szkoły, chorzy otrzymują odpowiednią opiekę - doceńmy ich zaangażowanie i wysiłek w walce o względnie normalne jutro.


Niestety Izba nie dysponuje odpowiednio dużymi środkami, żeby móc sfinansować środki ochrony osobistej dla każdej pielęgniarki lub położnej - dlatego prosimy Was o pomoc, każda złotówka się liczy.


Ponadto, jeśli znajdzie się ktoś, kto ma dostęp do takich środków, lub chce nas wspomóc bezpośrednio poprzez ich zakup - zapraszamy do kontaktu za pośrednictwem naszej strony internetowej www.oipip.zgora.pl.


Doceniamy każdą pomoc,

dziękujemy bardzo!

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 1

 
Dane ukryte
50 zł

Komentarze

 
2500 znaków
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!