id: 5wfk4p

Czipy dla naszych lokalnych zwierzaków: )

Czipy dla naszych lokalnych zwierzaków: )

Nasi użytkownicy założyli 1 017 096 zrzutek i zebrali 1 066 267 085 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutki

Na szczęście kolejny sylwester już za nami i nasze zwierzaki w tym roku próbowały dzielnie sobie radzić wspierane naszym stoickim spokojem. Nie wszystkim jednak się udało przeżyć ten czas równie dobrze. Jak co roku w tym okresie mnóstwo zwierząt traci swoje domy, bo spłoszone wystrzałem petardy zrywają się ze smyczy opiekunom i biegną przed siebie, byle dalej. Wiele zwierzaków traci też życie.

Sporo zaginień było również w naszym mieście, część historii pewnie nie zakończyła się dobrze. Staramy się, aby stowarzyszenie było w gotowości do pomocy w różnych sytuacjach. Chcemy być dla Was wtedy, gdy potrzebujecie pomocy Wy, ale też chcemy pomagać "naszym" zwierzakom, tym bardziej, że nie ma w mieście straży miejskiej, czy patrolu, który byłby do tego powołany. Sukcesywnie zatem kompletujemy sprzęt, aby być w gotowości. Mamy już na wyposażeniu żywołapkę dla małych zwierząt, mamy też wyprodukowany własnymi siłami chwytak dla psów.

Prosimy Was więc o pomoc w akcji dotyczącej znakowania naszych miejskich zwierząt. Chcemy, aby każdy, kto się do nas zgłosi otrzymał za darmo możliwość zaczipowania swojego pupila, wraz z książeczką zdrowia i zawieszką na obrożę.

Zrzutka stworzona przez

Stowarzyszenie Redzka Kupa Wstydu

Facebook

Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 4

DD
Dagmara
200 zł
MZ
Marcin Zelewski
50 zł
MA
Magdalena
25 zł
 
Dane ukryte
10 zł

Komentarze

 
2500 znaków
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!