Pomóżmy młodzieży zrealizować ich marzenia! ID: 5wv554

2 000 zł z 40 000 zł

5%

2 000 zł

z 40 000 zł

zakończona

22.04.2019r

9

wspierających
5%
Wpłać na zrzutkę

Opis zrzutki

Zwracamy się do was o wsparcie finansowe niezbędne do organizacji letniego obozu realizowanego w ramach programu [email protected] dla młodzieży z domów dziecka.

W zeszłym roku 24 młodych ludzi w trakcie letnich wakacji budowało konkretne plany życiowe, wzmacniało poczucie wartości oraz urealniało marzenia. W trakcie obozu mieli szansę spotkać się z ludźmi sukcesu – artystami, sportowcami, managerami. Wspieramy ich oraz przygotowujemy do pracy organizując praktyki zawodowe, opłacając korepetycje i kursy.

W tym roku pragniemy zorganizować drugą edycję Programu i pomóc kolejnej grupie młodych ludzi. Każda pomoc finansowa przybliży nas do tegorocznego obozu w Tomaszkowie na Mazurach. Bez waszego wsparcia obóz się nie odbędzie.

Jeśli jesteś młody lub nie masz zbyt dużo środków – wpłać symboliczną kwotę 5 złotych i przekaż ten apel swoim znajomym uruchamiając lawinę dalszych działań na rzecz młodych ludzi z domów dziecka.

Jeśli jesteś finansowo niezależny, wspomóż nas sumą trochę większą, inicjując w ten sposób pomoc konkretnym ludziom w osiągnięciu życiowego i zawodowego sukcesu.

Więcej o obozie przeczytasz na stronie Facebook

https://www.facebook.com/programdaVinci/, stronie programu www.programdavinci.pl i stronie organizatora Fundacja Dziecko i Rodzina www.fdir.pl. Możesz też pomóc bezpośrednio, zgłaszając się do nas z propozycją osobistego udziału w programie.

Wpłacający9

KL
Krzysztof Laskowski
1 000 zł
 
Andrzej Polkowski
500 zł
 
Andrzej Polkowski
164 zł
JL
Jan Leopold
100 zł
MG
Magda Gałczyńska
100 zł
 
Dane ukryte
100 zł
 
Dane ukryte
25 zł
 
Dane ukryte
10 zł
F
Fundacja Dziecko i Rodzina
1 zł

Komentarze

 
2500 znaków
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!

Nasi użytkownicy założyli

439 480 zrzutek


A ty na co dziś zbierasz?