id: 5wvv88

Sprzęt do realizacji projektu IT

Sprzęt do realizacji projektu IT

0 zł
z 6 000
0%
zakończona
31.12.2020r
0
wspierających
Wpłaty nieaktywne - wymagane działanie Organizatora zrzutki. Jeśli jesteś Organizatorem - zaloguj się i podejmij wymagane działania.

Nasi użytkownicy założyli 1 036 880 zrzutek i zebrali 1 106 313 687 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutki

Nazywam się Grzesiek i od ponad 10 lat jestem związany z branżą IT. Od ponad 5 lat zajmuję się szeroko pojętym Content Marketingiem i pozycjonowaniem, chociaż nie działam jako freelancer, co powoduje, że to co potrafię robić najlepiej, robię dla siebie po godzinach pracy.


Jeszcze w 2015 roku utworzyłem na YouTube kanał KarczmaTV na którym samemu, bez wsparcia firm zewnętrznych, promowałem system Android TV tworząc dziesiątki instrukcji i poradników. W kolejnych latach rozszerzyłem listę tematów o inne zagadnienia jak usługi Google, Microsoft, obsługę hostingu. Następnie uruchomiłem m.in. blog/stronę www.karczma.edu.pl na której każdego dnia dostarczam kolejnych instrukcji i wiedzy, która może przydać się mniej zaawansowanym użytkownikom sieci Internet.Mój kanał śledzi na YouTube 6000 zł, stronę odwiedza około 50000 UU miesięcznie. Do tej pory nie korzystałem z wsparcia i dotacji zewnętrznych, nie chciałem być stronniczy w przygotowywanych tekstach, ani przekonywać Was do produktu lub usługi, tylko dlatego, że ktoś mi za to zapłacił.


Mam wiele marzeń, ale nie o tym dziś będzie ten opis. Jednym z nich związanym z tą zrzutką jest możliwość dalszego rozwijania kanału YouTube oraz strony internetowej, tworzenie wysokiej jakości materiałów video oraz tekstów, których pisanie sprawia mi dużo frajdy ale jest też wyzwaniem - w jaki sposób przebić się z prostą instrukcją w Google i dotrzeć do dużej liczby zainteresowanych.


Moimi celami na najbliższe miesiące są:

  • skompletować sprzęt (podzespoły komputerowe jak dyski, pamięć, mikrofon) i opłacić usługi hostingowe (domena, hosting, aktualizacja szablonu i wprowadzenie poprawek w CSS), umożliwiające mi dalsze rozwijanie serwisów, zachowując ich dotychczasowy charakter, brak sponsoringu a może nawet i usunięcie zbędnych reklam, zwłaszcza z YouTube, gdzie stanowią one dziś duża barierę w oglądaniu ciekawych materiałów,
  • opracować i rozpocząć realizację serii materiałów video dla osób prywatnych i firm, które chcą lub nawet muszą (z powodu pandemii) wejść do Internetu z własną stroną WWW, blogiem a nawet sklepem,
  • aktualizacja strony WWW, dopracowanie szablonu dla urządzeń mobilnych, aktualizacja styli CSS zapewniająca lepszą widoczność najważniejszych informacji w instrukcjach.


Każdemu kto wesprze zrzutkę, mogę zaproponować a w zasadzie polecić kontakt ze mną. Jeśli szukacie pomocy przy tworzeniu treści na strony WWW, pozycjonowaniu, pozycjonowaniu za pomocą bloga, tj. szeroko pojęty content marketing, a może po prostu chcecie wystartować na YouTube z własnym pomysłem - dajcie znać. Dane kontaktowe są dostępne także na stronie WWW.Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Dowiedz się więcej

Nagrody/oferty 2

Kupuj, Wspieraj, Sprzedawaj, Dodawaj.

Kupuj, Wspieraj, Sprzedawaj, Dodawaj. Czytaj więcej

Nieaktywne
Inne
Reklama w serwisie WWW na 30 dni
Przez miesiąc Twój baner reklamowy będzie udostępniony w formie widgetu na mojej stronie, którą miesięcznie odwiedza ponad 50000 UU. Widget będzie wid...
1000 zł
Zakończona

Wpłaty

nikt jeszcze nie wpłacił, możesz być pierwszy!

Nikt jeszcze nie wpłacił, możesz być pierwszy!

Wpłaty nieaktywne - wymagane działanie Organizatora zrzutki. Jeśli jesteś Organizatorem - zaloguj się i podejmij wymagane działania.

Komentarze

 
2500 znaków
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!