id: 5x4ee8

Koncentratory dla Piły

Koncentratory dla Piły

2 310 zł 
z 9 900 zł
23%
zakończona 30.06.2021r
35 
wspierających
Wpłaty nieaktywne - wymagane działanie Organizatora zrzutki. Jeśli jesteś Organizatorem - zaloguj się i podejmij wymagane działania.

Opis zrzutki

Jesteśmy grupą społeczną Piła Walczy Razem, która powstała w marcu 2020 roku w celu niesienia pomocy w związku z pandemią COVID. Staramy się odpowiadać na potrzeby zgłaszane przez mieszkańców miasta.

Wiele z nich to proste sytuacje, które możemy szybko rozwiązać - zrobić zakupy, wyprowadzić psa na spacer, ale są takie które ciągle są poza naszym zasięgiem, a czasami jest to walka o każdy oddech .... walka o życie ...

Chcielibyśmy wspólnymi siłami uzbierać środki na zakup koncentratorów tlenu dla mieszkańców miasta, tak byśmy mogli się nimi wymieniać w potrzebie, by zwiększyć szansę dostępu do tych urządzeń, urządzeń, które dają szansę na kolejny oddech. Pozwolą wielu osobom pozostać w domu, dając jednocześnie poczucie bezpieczeństwa.

Mamy nadzieję, że dzięki wspólnej zbiórce uda nam się zakupić kilka sztuk tego sprzętu (aktualnie koszt jednej sztuki to około 3200 - 3300 zł).

Już kilkakrotnie poszukiwaliśmy pilnie koncentratorów dla osób potrzebujących, udało nam się je kilka razy znaleźć, ale nie zawsze .... chcielibyśmy by Pilanie mieli dostęp do potrzebnego im sprzętu, chcielibyśmy móc pomagać.

W późniejszym czasie chcielibyśmy zakupione koncentratory przekazać dla Pilskiego Hospicjum, by dalej służyły potrzebującym.


Wszelkie szczegóły dotyczące działalności grupy Piła Walczy Razem możecie znaleźć na FB https://www.facebook.com/groups/pilawalczyrazem/


Zapraszamy do wspólnej akcji !!!


Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 35

AG
Aleksandra Goldstein
500 zł
 
Dane ukryte
200 zł
SP
Sławomir Poszwa
100 zł
 
100 zł
MT
100 zł
KR
100 zł
JK
Justyna Knapek
100 zł
UD
Urszula Drąg
100 zł
AC
Anita
75 zł
MB
Małgorzata Bohatkiewicz
70 zł
Zobacz więcej

Komentarze

 
2500 znaków
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!

Nasi użytkownicy założyli

862 988 zrzutek

i zebrali

758 919 300 zł

A ty na co dziś zbierasz?