id: 5xhkra

Remont spalonego domu

Remont spalonego domu

Nasi użytkownicy założyli 1 179 523 zrzutki i zebrali 1 233 611 059 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutki

Miał to być zwykły dzień, piękne rozpoczęcie weekendu - piątek, 7.06.2024. Stało się inaczej - ten dzień zamienił nasze życie w koszmar. Nasz rodzinny dom, który był nie tylko miejscem zamieszkania, ale przede wszystkim schronieniem pełnym wspomnień i miłości, uległ poważnemu pożarowi. Dom, który moi rodzice budowali wraz z dziadkami, stał się dla nas azylem, a teraz wymaga generalnego remontu, aby znów mógł stać się miejscem pełnym ciepła.


Jeden cud już się stał - nikt nie zginął i nie ucierpiał, mimo że w domu przebywało kilka osób. Teraz liczę na kolejny cud i wierzę, że wspólnymi siłami uda nam się uzbierać pieniądze na remont domu.


Przez całe życie staraliśmy się pomagać innym, nigdy nie prosząc o pomoc. Dziś już nie proszę, a błagam o wsparcie. Chcemy, aby nasi rodzice mieli spokojną i godną starość w domu, który jest pełen wspomnień i miłości.


Każda, nawet najmniejsza, wpłata przybliży nas do celu i pomoże nam odzyskać nasze miejsce na ziemi. Jesteśmy wdzięczni za każdą formę pomocy i wsparcia.


Z tego miejsca dziękuję wszystkim za każdy rodzaj pomocy, który otrzymujemy. Wasza dobroć i bezinteresownosć są dla nas nieocenione. Z góry dziękujemy za Waszą hojność oraz udostępnianie naszej zbiórki.

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 775

preloader

Komentarze 1

 
2500 znaków