id: 5xuabk

„Dobro. Im więcej go dajesz tym więcej dostajesz” - zbiórka na fotel rehabilitacyjny do masażu dla osób niepełnosprawnych.

„Dobro. Im więcej go dajesz tym więcej dostajesz” - zbiórka na fotel rehabilitacyjny do masażu dla osób niepełnosprawnych.

Nasi użytkownicy założyli 1 167 485 zrzutek i zebrali 1 215 115 435 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutki

Jako Fundacja Energia dla Europy pragniemy wesprzeć funkcjonowanie Fundacji Wspólnota Nadziei, prowadzącej Małopolski Dom Pomocy Społecznej „Na Farmie Życia”. Ośrodek rozpoczął działalność 16 sierpnia 2012 roku. Powstał w wyniku przekształcenia Rodzinnego Domu Pomocy prowadzonego przez Fundację Wspólnota Nadziei na zlecenie Gminnego Ośrodka Pomoc Społecznej w Zabierzowie w latach 2008-2012. Obecnie mieszka w nim stacjonarnie ok. 10 osób ze spektrum autyzmu i niepełnosprawnością intelektualną. Również w ramach zajęć dziennych ośrodek zapewnia pobyt dla kilkunastu osób, dając im specjalistyczny standard opieki i rehabilitacji.


Jesteśmy pod wielkim wrażeniem pracy i zaangażowania personelu, który w ramach posiadanych możliwości i dostępnych warunków z wielkim zaangażowaniem służy wszystkim osobom potrzebującym pomocy. Chcemy poprzez zrzutkę weprzeć mieszkańców i personel rehabilitacyjny pomagając w sfinansowaniu kupna specjalistycznego fotela rehabilitacyjnego do masażu osób niepełnosprawnych.


„Farma Życia” jest ośrodkiem pobytu stałego dla osób z autyzmem i niepełnosprawnością intelektualną. Osoby mieszkające w Małopolskim Domu Pomocy Społecznej, codziennie biorą udział w zajęciach terapeutycznych i rehabilitacyjnych. Uczą się rozwijać swoje zainteresowania, ćwiczą umiejętności społeczne i komunikacyjne a także nabywają wiele praktycznych czynności dnia codziennego. Ponadto w ramach "zielonej terapii" na terenie Gospodarstwa Ekologicznego osoby z autyzmem uczą się wykonywania prostych czynności ogrodniczych. Nabywają poczucie sprawstwa, co sprawia im radość i satysfakcję.

W ramach prowadzonej działalności w strukturze Farmy Życia działa również Dzienne Centrum Aktywności udzielające dziennego wsparcia osobom ze spektrum autyzmu w ramach ćwiczeń, zajęć i treningów.


Fotel który dzięki Państwa hojności chcemy zakupić znacząco poprawi komfort i jakość zajęć rehabilitacyjnych przeprowadzanych w ośrodku co bezpośrednio wpłynie na poprawę komfortu życia mieszkańców.

 

Zachęcamy również do zapoznania się z działalnością fundacji za pośrednictwem strony internetowej pod adresem https://farma.org.pl/


Zdjęcia pochodzą z Archiwum Fundacji.

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 12

EP
Edyta Placek
10 000 zł
AG
Anna Gwizdalska
ukryta
LK
Krakowiak
500 zł
 
Dane ukryte
20 zł
PP
Pawel Poncyljusz
50 zł
 
Dane ukryte
ukryta
KR
kre
50 zł
 
Dane ukryte
ukryta
LK
Lukasz
100 zł
WW
Waw
100 zł
Zobacz więcej

Komentarze

 
2500 znaków
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!