id: 5y5sak

Klip do kawałka "J***bać łaków remix"

Klip do kawałka "J***bać łaków remix"

Nasi użytkownicy założyli 1 033 746 zrzutek i zebrali 1 098 871 583 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutki

Klip do J***BAĆ ŁAKÓW REMIX?

Z Wami to może się udać!


Mimo, że od ukazania się na rynku muzycznym albumu TEDEGO pt. "KARMAGEDON" minęło już prawie TRZYNAŚCIE miesięcy, a na półki sklepowe trafił już kolejny nowy album "DISCO NOIR", to fani nie przestają nas zalewać pytaniami i prośbami o to, aby do jednego z utworów poprzedniej kompozycji wyprodukować teledysk.


Słuchacze mieli możliwość zakupu "KARMAGEDONU" w trzech wersjach w tym m.in. krążek w edycji "XL", który zawierał dodatkowy i specjalny remix kawałka "J***BAĆ ŁAKÓW". Jak doskonale wiecie jest to niecodzienne dzieło, w którym na bicie SIR MICHA obok TEDEGO pojawiło się, aż TRZYNASTU innych raperów. Na mikrofonie pojawili się: Otsochodzi, Te-Tris, Włodi, Tymek, Wac Toja, Teabe, Mosad, Fokus, Abel, JNR, Dwa Sławy oraz Gedz.


Warto nadmienić, że poza ukazaniem się remixu na fizycznej limitowanej edycji "XL" utwór do tej pory nie ujrzał światła dziennego na żadnej platformie streamingowej, a tym bardziej na popularnym serwisie youtube w formie klipu.


Wytwórnia NWJ ma kolejne nowe pomysły oraz otwarte projekty i idziemy twardo do przodu. Jeśli nas znacie to wiecie, że nie lubimy oglądać się za siebie. Jednak bardzo nas ujęły Wasze wiadomości, że chcielibyście zobaczyć "obrazek" do tego remixu i, że aż tak przypadł Wam do gustu. Nasi odbiorcy doskonale wiedzą, że staramy się dawać od siebie jak najwięcej, a często robimy to w formie NON-PROFIT. Tutaj mamy doczynienia z projektem przez nas już zamkniętym i jednocześnie skomplikowanym. Video do "JŁ REMIX" nie jest łatwym zadaniem. Liczba osób w utworze oraz jego długość przekraczająca praktycznie trzykrotnie długość standardowych kawałków (ponad 10 min) generuje duże koszta. Zdjęcia filmowe trwałyby znacznie dłużej niż do klasycznego rapowego klipu. Nie chcielibyśmy też podchodzić do tego lakonicznie i tworzyć coś bez przykładania się do tego. "Ma być jakość, a nie jakoś" jak mawia klasyk.


Tutaj więc zwracamy się teraz my do Was. Zbudujmy ten teledysk razem. Jeśli masz ochotę dorzuć swoją cegłę. Z zebranych środków postaramy się przygotować tą filmowa produkcje skrupulatnie i z odpowiednim dla tego kawałka klimatem. To może się udać. WSZYSCY JESTEŚMY PRODUCENTAMI TEGO KLIPU. WSZYSCY JESTEŚMY NWJ!


TYLKO PRAWDZIWY HIP-HOP Z PRZEKAZEM W SERDUSZKU.

Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 75

MM
Polski Rap Maciej Maj
200 zł
JG
Jacek Graniecki
5 000 zł
Zwrócona
KM
kupek93
50 zł
Zwrócona
MS
Michał Sobków
13,37 zł
Zwrócona
 
Dane ukryte
50 zł
Zwrócona
PA
Patryk
6 zł
Zwrócona
 
Dane ukryte
1 zł
Zwrócona
IM
imrosebitch_
27,72 zł
Zwrócona
KA
Kacper
3 zł
Zwrócona
Zobacz więcej

Komentarze 9

 
2500 znaków
 • Jan Parówka

  Jacek od 20 lat wali w nochal kokainę, ma na to chajs. Na filmikach wozi się Mercedesem klasy G za milion złotych. Na wakacje jeździ co miesiąc do egzotycznych krajów, gdzie nagrał asłuchalną płytę Disco F.L.A.K. A teraz skomli jak pies o 50.000 PLN na narkotyki dla swoich znajomych. Solar zrobił coś fajnego z hot16challange, ale to jest DNO totalne, jeszcze odgrzewany kotlet - remix. A prawda jest taka, że wszystko pójdzie na narkotyki i roczny zapas braveranu, bo Jacek jest impotentem od 99' płynie na aktywnej niebieskiej substancji. To wstyd być fanem Tedego i jeszcze żałosny typ sam wpłacił 5000 na tą zrzutkę sam, żeby wyglądało, że ktoś faktycznie wpłaca - no pustak, który innych ma za idiotów.

 • Jan Parówka

  Jacek od 20 lat wali w nochal kokainę, ma na to chajs. Na filmikach wozi się Mercedesem klasy G za milion złotych. Na wakacje jeździ co miesiąc do egzotycznych krajów, gdzie nagrał Disco F.L.A.K. A teraz skomli jak pies o 50.000 PLN na narkotyki dla swoich znajomych. Solar zrobił coś fajnego z hot16challange, ale to jest DNO totalne, jeszcze odgrzewany kotlet. A prawda jest taka, że wszystko pójdzie na narkotyki i roczny zapas braveranu.

 • HW
  Hubert Waluskiewicz

  Tygodniówka zamiast na zielone leci na klip. WSZYSCY JESTEŚMY NWJ!

  ukryta
 • CP
  Charlie P

  Za hajs z Agenta. Pozdro Jacek, nie raz spotkamy się pod Atlantic wierze!

  25 zł
 • Rychu Peja

  SLU!

  10 zł