id: 5yg43t

Transportowe święta dla dzieciaków! - podaruj odrobinę szczęścia

Transportowe święta dla dzieciaków! - podaruj odrobinę szczęścia

10 235 zł 
z 10 000
102%
zakończona 01.01.2020r
216 
wspierających
Wpłać na zrzutkę
Zrzutka.pl nie pobiera prowizji od wpłat

Opis zrzutki

Witajcie!

Postanowiliśmy zorganizować małą pomoc dla tych, którym los nie zawsze był przychylny. Chcemy sprawić aby dzieciaki z brzeskiego Domu Dziecka poczuły świąteczną radość i dlatego organizujemy dla nich świąteczną akcję prezentową. Za pieniążki, które zbierzemy zakupimy zabawki związane z transportem dla podopiecznych i artykuły, które przydadzą się dzieciakom na przykład do nauki. Część z zebranych datków i zabawek planujemy przekazać również na rzecz oddziału dziecięcego brzeskiego szpitala. Dla każdego z nas symboliczny datek będzie małą cegiełką, która pozwoli wywołać uśmiech na twarzach dzieciaków.

Plan jest prosty: zbieramy monetki, zakupujemy zabaweczki i wpadamy z pompą wręczyć prezenty. Jeżeli ktokolwiek chciałby zamiast pieniążków przekazać zabawki lub gadżety związane z transportem to jesteśmy jak najbardziej za - prosimy się kontaktować! Wizytę w Domu Dziecka planujemy na 10-go stycznia - wiemy, że to sporo po świętach, ale umówmy się... każdy kierowca się czasem spóźni na rozładunek. Data późna ze względu na to, że późno zabraliśmy się za organizację (przyznajemy się - daliśmy ciała), a dzieciaki mają zorganizowane wyjazdy na czas świąteczny i w większości wrócą już po Nowym Roku.


Pokażmy, że kierowcy i zwykli ludzie chcący pomóc potrafią się zjednoczyć i zrobić coś dobrego dla innych - niech dzieciaki zobaczą na własne oczy, że transport jest fajny, a zwłaszcza ludzie którzy go tworzą!


Mała aktualizacja: zwiększyliśmy kwotę do 5000 aby pomóc jeszcze bardziej i sprawić jeszcze więcej radości! Do dzieła!


Kolejna aktualizacja!!!

Podbijamy stawkę! Nazbieraliśmy już prawie 5000, jesteście wielcy! Gramy dalej, tym razem lecimy do 10000zł. Nie wiem czy Wy wierzycie w naszą moc, ale my wierzymy w nas i wierzymy, że wszyscy razem osiągniemy cel.i sprawimy jeszcze więcej radości! ,


Firmy transportowe, które zdecydują się nas wesprzeć i dorzucić swoją cegiełkę do naszej akcji zostaną uhonorowane drobnym upominkiem i podziękowaniami - pomagajmy bo warto pomagać, to wróci.

DO DZIEŁA TRANSPORCIE!!!

Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 216

preloader

Komentarze 5

 
2500 znaków

Nasi użytkownicy założyli

892 107 zrzutek

i zebrali

833 332 559 zł

A ty na co dziś zbierasz?