id: 5yg43t

Transportowe święta dla dzieciaków! - podaruj odrobinę szczęścia

Transportowe święta dla dzieciaków! - podaruj odrobinę szczęścia

Nasi użytkownicy założyli 978 839 zrzutek i zebrali 998 844 753 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutki

Witajcie!

Postanowiliśmy zorganizować małą pomoc dla tych, którym los nie zawsze był przychylny. Chcemy sprawić aby dzieciaki z brzeskiego Domu Dziecka poczuły świąteczną radość i dlatego organizujemy dla nich świąteczną akcję prezentową. Za pieniążki, które zbierzemy zakupimy zabawki związane z transportem dla podopiecznych i artykuły, które przydadzą się dzieciakom na przykład do nauki. Część z zebranych datków i zabawek planujemy przekazać również na rzecz oddziału dziecięcego brzeskiego szpitala. Dla każdego z nas symboliczny datek będzie małą cegiełką, która pozwoli wywołać uśmiech na twarzach dzieciaków.

Plan jest prosty: zbieramy monetki, zakupujemy zabaweczki i wpadamy z pompą wręczyć prezenty. Jeżeli ktokolwiek chciałby zamiast pieniążków przekazać zabawki lub gadżety związane z transportem to jesteśmy jak najbardziej za - prosimy się kontaktować! Wizytę w Domu Dziecka planujemy na 10-go stycznia - wiemy, że to sporo po świętach, ale umówmy się... każdy kierowca się czasem spóźni na rozładunek. Data późna ze względu na to, że późno zabraliśmy się za organizację (przyznajemy się - daliśmy ciała), a dzieciaki mają zorganizowane wyjazdy na czas świąteczny i w większości wrócą już po Nowym Roku.


Pokażmy, że kierowcy i zwykli ludzie chcący pomóc potrafią się zjednoczyć i zrobić coś dobrego dla innych - niech dzieciaki zobaczą na własne oczy, że transport jest fajny, a zwłaszcza ludzie którzy go tworzą!


Mała aktualizacja: zwiększyliśmy kwotę do 5000 aby pomóc jeszcze bardziej i sprawić jeszcze więcej radości! Do dzieła!


Kolejna aktualizacja!!!

Podbijamy stawkę! Nazbieraliśmy już prawie 5000, jesteście wielcy! Gramy dalej, tym razem lecimy do 10000zł. Nie wiem czy Wy wierzycie w naszą moc, ale my wierzymy w nas i wierzymy, że wszyscy razem osiągniemy cel.i sprawimy jeszcze więcej radości! ,


Firmy transportowe, które zdecydują się nas wesprzeć i dorzucić swoją cegiełkę do naszej akcji zostaną uhonorowane drobnym upominkiem i podziękowaniami - pomagajmy bo warto pomagać, to wróci.

DO DZIEŁA TRANSPORCIE!!!

Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 216

MR
marcin rebis
10 zł
 
Dane ukryte
50 zł
MG
Marcin
100 zł
MB
Mateusz Burblis
ukryta
KK
50 zł
T?
Tyremprzezeu ????
244 zł
PN
Patryk Nejman
50 zł
 
Dane ukryte
50 zł
MI
Marcin
25 zł
PK
Paweł Krzyżaniak
25 zł
Zobacz więcej

Komentarze 5

 
2500 znaków