id: 5yva73

Zróbmy razem XI Polanę...

Zróbmy razem XI Polanę...

Nasi użytkownicy założyli 1 179 632 zrzutki i zebrali 1 233 677 334 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutki

„Zróbmy razem Polanę…”

 

Wędrowny Przegląd Piosenki „Polana” pojawił się na scenie piosenki turystycznej w 2011 roku. W ostatni weekend lipca miłośnicy poezji śpiewanej, ludzie gór, przyjaciele przyjeżdżają w Rudawy Janowickie, by spędzić ze sobą kilkadziesiąt godzin podczas spotkań z poetami piosenki, pieśniarzami i zespołami, a po koncertach usiąść z gitarami przy ognisku i pośpiewać. W tym roku spotkamy się 28-29 lipca.


Zanim jednak dotrzemy na Polanę, przez cały rok osoby działające w Stowarzyszeniu Góry Szalonych Możliwości, ale także osoby związane ze stowarzyszeniem i Przyjaciele zdobywają środki, aby przegląd miał szansę się odbyć – są to różnorodne akcje, m.in. wnioski o dotacje i dofinansowania, loterie fantowe, zbiórki publiczne, bazarki, darowizny.


„Zróbmy razem Polanę…” to akcja dla każdego z Was! Wasza pomoc ogromnie ułatwi nam realizację festiwalu. Jedną z form wsparcia, jakiej możecie nam udzielić, jest zrzutka, którą zapraszamy Was do naszego świata – świata współorganizatorów i Przyjaciół festiwalu. Zebrane na niej pieniądze przeznaczymy na organizację tegorocznej edycji przeglądu.


Zachęcamy Was do włączenia się do naszej akcji! W ramach zrzutki będziecie mogli zdobyć polanowe upominki, które odbierzecie podczas X Wędrownego Przeglądu Piosenki „Polana” lub pocztowo. Przesyłka upominku wiąże się z dodatkowym kosztem – opłatą wg stawek firm wysyłkowych.


Zróbmy razem Polanę… bo sama się nie zrobi ;)


Kim jesteśmy?

Stowarzyszenie Góry Szalonych Możliwości działa od 2012 roku, ale jego geneza sięga kilku lat wstecz. Wszystko zaczęło się od wyjazdu grupy młodzieży ze świetlicy wiejskiej „Rudawy” w Janowicach Wielkich wraz z opiekunkami – Krysią Pisarską i Hanią Rogowską w Bieszczady.


Poza tygodniową wędrówką po górach, udało im się dotrzeć 12 sierpnia do Cisnej na ostatni, IX Festiwal Sztuk Różnych „Bieszczadzkie Anioły”. Młodzi, urzeczeni atmosferą festiwalu, zamarzyli o stworzeniu podobnej imprezy u siebie. Pomysł zakiełkował i już w kolejnym roku, 19 czerwca 2010 na zamku Bolczów odbył się jednodniowy przegląd „Rudawy Dobrych Myśli”. Rok później zaczęły się już edycje Wędrownego Przegląd Piosenki „Polana”. W końcu 15 grudnia 2012 roku postało Stowarzyszenie Góry Szalonych Możliwości. Poza dwiema dojrzałymi osobami – Krysią i Hanią, tworzyła je młodzież janowicka oraz jej znajomi. Z taką ekipą przygotowywaliśmy Polany do czwartej edycji. Niestety w 2014 roku z różnych powodów odeszło z ekipy kilka młodych osób, kilka kolejnych rozpoczęło nowy etap w życiu i miało dużo mniej czasu na działanie w stowarzyszeniu. Organizacja kolejnych imprez stanęła pod znakiem zapytania. Krysia zwróciła się wtedy z propozycją współpracy oraz przystąpienia do naszego stowarzyszenia do ok. 30 osób, które poznaliśmy na „Polanie”, polubiliśmy się, wiedzieliśmy, że podoba Im się nasza impreza. Nikt nie odmówił! Zaczął się nowy etap w działaniach „Gór Szalonych Możliwości”.


Obecna ekipa naszego stowarzyszenia to mieszanka młodości i doświadczenia. Pochodzimy z różnych regionów, choć przeważają mieszkańcy Dolnego Śląska .Kilka lat temu zainicjowaliśmy akcję „Zróbmy razem Polanę”, w której zapraszamy miłośników „Krainy Łagodności” do współpracy i różnorodnej pomocy.


Zapraszamy na Polanę! Zapraszamy do jej współtworzenia.

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Dowiedz się więcej

Oferty/licytacje 4

Kupuj, Wspieraj.

Kupuj, Wspieraj. Czytaj więcej

Nieaktywne
Inne
Podziękowanie
Podziękowanie e-mailowe od organizatorów Polany.
1 zł

Kupione 5

Zakończona
Moda • Inne
Chusta wielofunkcyjna
Chusta wielofunkcyjna z nadrukiem Wędrownego Przeglądu Piosenki "Polana"+ koszty wysyłki lub odbiór osobistyKolory chust: jasnoszary, ciemnoszary, zie...
40 zł
Zakończona
Moda • Inne
Koszulka Polany
Koszulka z nadrukiem Wędrownego Przeglądu Piosenki "Polana" (w dostępnych rozmiarach i kolorach) + koszty wysyłki lub odbiór
50 zł

Kupione 3

Zakończona
Moda • Inne
Koszulka tegorocznej Polany
Edycja limitowana dostępna tylko przez zrzutka.pl! Koszulka z nadrukiem tegorocznego Wędrownego Przeglądu Piosenki "Polana" (w dowolnym rozmiarze)+ ko...
100 zł

Kupione 15

Zakończona

Wpłaty 138

preloader

Komentarze 3

 
2500 znaków