id: 5yxnfz

Ratunek dla kur - ekologiczna hodowla kurek niosek

Ratunek dla kur - ekologiczna hodowla kurek niosek

25 zł
z 5 000
0%
zakończona
31.03.2021r
1
wspierający
Wpłaty nieaktywne - wymagane działanie Organizatora zrzutki. Jeśli jesteś Organizatorem - zaloguj się i podejmij wymagane działania.

Nasi użytkownicy założyli 1 014 942 zrzutki i zebrali 1 061 606 502 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutki

Codziennie tysiące sztuk tych poczciwych zwierząt przechodzi przez męki fundowane im przez hodowców przemysłowych. Ptaki całe życie spędzają zamknięte w klatkach, bez możliwości rozprostowania skrzydeł. Nie wiedzą co to słońce czy deszcz. Żywione chemią, aby jak najszybciej osiągnęły wagę odpowiednią do ubicia i sprzedaży, lub aby nosiły jak najwięcej jajek. Jakość takiego mięsa czy jajka oceńcie sami.


Na szczęście świadomość ludzi co do jakości pożywienia jest coraz większa i coraz popularniejsze stają się własne, przydomowe hodowle na własny użytek.


Posiadam teren, na którym chciałbym utworzyć dla około 50 kur godne warunki do życia na wolnym wybiegu. Zapewniam - moje kury nie będą hodowane w celu ich zabicia i konsumpcji - jestem tego przeciwnikiem i nie jadam drobiu. Jedyny cel, poza chęcią ich posiadania z pasji i miłości do ptaków, to jajka na użytek własny i najbliższej rodziny - w ten sposób ja i moja rodzina dołożymy swoją cegiełkę do ograniczenia popytu na jajka przemysłowe. Wierzymy że dzięki temu mniej tych ptaków będzie cierpieć.


Do osiągnięcia tego celu niezbędne są ogrodzenie, wybudowanie kurnika i jego wyposażenie oraz zakup kokoszek.

Proszę o wsparcie. Każda kwota się liczy i nie zostanie zmarnowana.

Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 1

 
Dane ukryte
25 zł

Komentarze

 
2500 znaków
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!