id: 5z4f45

Pomóż w zapobieganiu zakażeniom groźnym dla nerek Bogdanka

Pomóż w zapobieganiu zakażeniom groźnym dla nerek Bogdanka

Organizator przesłał dokumenty potwierdzające wiarygodność opisu zrzutki
1 971 zł 
z 6 000 zł
32%
zakończona 31.07.2022r
25 
wspierających
Wpłać na zrzutkę
Zrzutka.pl nie pobiera prowizji od wpłat

Aktualności1

  • Szanowni Państwo, dzięki Waszym dotychczasowym wpłatom udało się nam zrobić trochę zapasu pieluch, chusteczek oraz kubeczków na mocz. Zobaczcie sami!! Zostały jeszcze 4 dni. o57a1fc7a9667945.jpegk19e4360f5956816.jpegwe157ca36429d106.jpeggdcd60922e6813fe.jpeg

    Czytaj więcej
Ta zrzutka nie ma jeszcze aktualności.

Ta zrzutka nie ma jeszcze aktualności.

Opis zrzutki

Szanowni Państwo,

Zwracamy się do Państwa z prośbą o pomoc w zapobieganiu zakażeniom układu moczowego naszego synka Bogdana.


Boguś urodził się we wrześniu 2020 roku w 36 tygodniu ciąży poprzez cesarskie cięcie. Od pierwszych minut swojego życia walczy z niewydolnością nerek, wodonerczem obustronnym, megaureterami i ma zaburzenia pęcherza. W 17 dobie swojego życia przeszedł operację wyłonienia przetok moczowodowo-skórnych i nacięcia szyi pęcherza. Na codzień nosi 2 pampersy, jeden normalnie, natomiast drugi wokół brzuszka, tak by mocz z przetok trafiał bezpośrednio do pampersa. Dzięki temu drugiemu pampersowi chronimy przetoki syna i jego nerki przed zakażeniami całego układu moczowego. Każde zakażenie mogłoby dokonać nieodwracalnych zniszczeń w już i tak chorych nerkach.


Boguś na codzień jest dzieckiem bardzo pogodnym i mądrym. Rozwija się troszkę wolniej niż rówieśnicy ze względu na ograniczający go pampers, ale każdego dnia coraz pewniej stawia kolejne kroki. Nazywamy go Naszym małym Komandosem, ponieważ jest nieustraszony i stawia czoła wszelkim przeciwnościom.


Boguś ze względu na swoje problemy zdrowotne jest pod stałą kontrolą lekarzy urologów i nefrologów z Centrum Zdrowia Dziecka w Międzylesiu. Posiada orzeczenie o niepełnosprawności i jest podopiecznym Fundacji Avalon.


Przynajmniej raz w miesiącu musi mieć wykonywane badania moczu, przynajmniej raz na pół roku USG całego układu moczowego i przyjmuje na stałe leki.


Ze względu na szalejącą inflację zwracamy się do Państwa z prośbą o pomoc finansową. Wszelkie koszta związane z leczeniem i ochroną syna przed zakażeniami sprawiają, że żyjemy od 1 do 1. Kwota ze zbiórki pomogłaby nam choć chwilę odetchnąć i zrobić kolejne zapasy pieluch, leków, środków higienicznych i pokryć koszty związane z badaniami.


Za wszelką pomoc dziękujemy 😘

Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Dowiedz się więcej

Nikt nie założył jeszcze skarbonki do tej zrzutki lub żadna z założonych skarbonek nie zebrała środków.

Wpłaty 25

preloader

Komentarze 1

 
2500 znaków

Nasi użytkownicy założyli

878 456 zrzutek

i zebrali

807 471 384 zł

A ty na co dziś zbierasz?