1 z 4 na świecie! Pomagamy Beacie! ID: 5z5ng3

1 z 4 na świecie! Pomagamy Beacie! ID: 5z5ng3

Organizator przesłał dokumenty potwierdzające wiarygodność opisu zrzutki

57 055 zł z 1 200 000 zł

4%

57 055 zł

57 055 zł

z 1 200 000 zł

94 dni

94 dni

do końca

660

660

wspierających
4%
Wpłać na zrzutkę

Aktualności 1

 • Witajcie kochani! Dziękuję, że moja historia poruszyła tak wiele serc i udało nam się zebrać ponad 50 tysięcy złotych. Ciężko prosić o pieniądze, szczególnie gdy człowiek widzi jak wielu ludzi potrzebuje wsparcia finansowego. Jednak sytuacja w jakiej się znalazłam po prostu mnie do tego zmusza.

  Z zawodu sama jestem pielęgniarką i do tej pory to ja okazywałam wsparcie i pomagałam chorym, teraz stałam się jednym z nich i potrzebuje coraz więcej pomocy.

  Nie łatwo pogodzić się z tak ciężką diagnozą.

  Początkowo wielu lekarzy kazało mi cierpliwie czekać tzw. "wait and watch" ponieważ moja choroba większości medyków jest kompletnie nieznana i jest nowością w świecie medycyny. Udało się nam znaleźć tylko trzy osoby które chorują na tą chorobę - jedna mieszka w Kanadzie, kolejna w Helsinkach a trzecia zmarła w zeszłym roku... To co wiemy o tej chorobie to to że jest cholernie podstępna, bardzo szybko wyniszcza - po cichu, przerzuty początkowo często potrafią kamuflować się z otoczeniem, a główny atak nowotworu skupiony jest na totalnym zniszczeniu układu odpornościowego, żeby potem organizm nie umiał się bronić przed kolejnymi przerzutami. Moje ciało nawet nie reaguje na to że pojawiają się kolejne guzy i powiększają się licznie węzły chłonne.

  Teraz prowadzę jedną z najtrudniejszych bitew tej walki - mam przerzuty do obu płuc. Ciągłe zapalenia płuc, gorączki po 40 stopni i ból w klatce piersiowej którego nawet nie sposób opisać. Czekam na pobranie węzłów chłonnych i biopsji z guza w śródpiersiu a potem...

  Jeśli okażecie mi wsparcie finansowe to chciałabym z tymi wynikami móc pojechać za granicę i tam poddać się leczeniu operacyjnemu (wycięcie płata płuc) i immunochemio terapii. Bez waszego wsparcia będzie to nierealne. Proszę pomóżcie mi kolejny raz, zachęćcie waszych znajomych, przyjaciół, kolegów z pracy.

  Razem możemy więcej, jak to mówią kropla drąży skałę dlatego dajcie mi nadzieje, że doczekam kolejnej wiosny, że dane mi będzie cieszyć się zapachem kwiatów i śpiewem ptaków.

  Pomóżcie mi uwierzyć, że to niewiarygodne cierpienie, z którym walczę ma sens.


  Czytaj więcej

Opis zrzutki

Beata jako 1 z 4 osób na świecie choruje na chłoniaka przewodu pokarmowego z komórek T. Na leczenie w USA potrzebne jest 1 200 000 PLN. Trwa wyścig z czasem - prosimy Przyjaciół i Wszystkich Ludzi Dobrej Woli o wsparcie naszej inicjatywy i pomoc Beacie w zgromadzeniu kwoty potrzebnej na leczenie!

1 z 4 na świecie! Pomagamy Beacie!

"Czuje, że coraz częściej brakuje mi sił, częściej mam chwile gdy nie widzę sensu tego wszystkiego. Gdy nie mam siły żeby walczyć. Każdy poklepie po plecach, powie komplement że ładnie wyglądam, że nie widać kompletnie żebym była chora. Ale to wszystko jest bardzo trudne, walczyć muszę każdego dnia w każdej minucie zarówno w dzień jak i w nocy. Trudne jest szczególnie to, że nie widzę końca mojego cierpienia i szukania pomocy.Przeszłam bardzo wiele, ale boje się że jeszcze sporo cierpienia przede mną. Szukam kogoś kto mi zechce pomóc, przestanie patrzeć jedynie na procedury i w książki a zobaczy we mnie człowieka. Osobę która bardzo chce żyć, która straszliwie cierpi ale mimo tego cierpienia uśmiecha się przez łzy. Osobę, która wierzy, że życie jest piękne a ludzie dobrzy. Osobę, która jest zagadką dla lekarzy, cudem dla profesorów i wojowniczką dla rodziny i bliskich.Szukam ludzi dobrego serca, którzy zechcą wspomóc mnie finansowo abym mogła pojechać najpierw na tydzień na diagnostykę do Stanów Zjednoczonych do Houston na następnie chciałabym móc opłacić leczenie i zobaczyć światełko w tunelu aby wreszcie proces nowotworowy się zatrzymał, a ja abym mogła żyć bez tego straszliwego bólu" - Beata.

5z5ng3-e98dd943.png

Wpłacający660

A
Agnieszka Koral - spodenki
25 zł
 
Dane ukryte
ukryta
AK
Agata Kwatera
50 zł
P
Piotr
10 zł
S
Sylwester
30 zł
 
Dane ukryte
100 zł
 
Dane ukryte
10 zł
K
K.R.
60 zł
K
Krystyna.K Orzechowiec
100 zł
D
DOROTA NOWAK
85 zł
Zobacz więcej

Komentarze35

 
2500 znaków
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!

Nasi użytkownicy założyli

559 448 zrzutek


A ty na co dziś zbierasz?